TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
A-Tým
SC Smilovice

Stránky fotbalového týmu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv
Brankáři
13 (13)
0 (0)
0
0
38let
1
Petr Bašanda
3 (3)
0 (0)
0
0
34let
20
Roman Galacz
13 (13)
0 (0)
0
0
27let
26
Ondřej Lipowczan
10 (10)
1 (0)
2
0
23let
20
Marek Przeczek
1 (1)
0 (0)
0
0
36let
22
Petr Wawrzyczek
Obránci
19 (13)
2 (0)
0
0
31let
12
David Balvar
12 (12)
0 (0)
3
0
30let
9
Ondřej Bodeček
10 (10)
0 (0)
2
0
35let
2
Marek Bolf
11 (6)
0 (0)
1
0
37let
3
Jiří Dvořáček
0 (0)
0 (0)
0
0
48let
9
Petr Hrazdílek
4 (4)
0 (0)
0
0
26let
13
Jan Kowalczyk
12 (10)
0 (0)
0
0
38let
6
Jan Lipowczan
11 (4)
0 (0)
0
0
25let
13
Jan Morcinek
5 (5)
0 (0)
0
0
48let
2
Miroslav Sikora
18 (10)
3 (0)
0
0
28let
15
Ondřej Svoboda
12 (12)
0 (0)
1
0
27let
4
Lubomír Uhlář
Záložníci
12 (12)
1 (0)
2
0
31let
4
Radek Barteczek
16 (11)
0 (0)
4
0
29let
11
Roman Barteczek
4 (4)
0 (0)
0
0
27let
15
David Boszczyk
14 (14)
0 (0)
0
0
27let
12
Stanislav Chlebek
15 (7)
2 (0)
0
0
27let
10
Radek Cienciala
0 (0)
0 (0)
0
0
37let
15
Josef Cieslar
14 (12)
1 (0)
3
0
38let
8
Petr Dytko
7 (5)
0 (0)
0
0
32let
5
Karel Kniezek
14 (14)
2 (0)
5
0
48let
5
Břetislav Kocur
13 (13)
1 (0)
4
0
32let
9
Martin Lipowczan
1 (0)
0 (0)
0
0
30let
6
Marek Niemczyk
14 (14)
1 (0)
3
0
41let
2
Tomáš Smolka
7 (6)
0 (0)
1
0
31let
8
Radim Sniegoň
13 (12)
5 (2)
0
0
25let
13
Vít Svoboda
12 (6)
1 (0)
2
0
38let
8
Petr Szczypka
12 (10)
3 (0)
0
0
24let
15
Marian Szpyrc
2 (2)
4 (0)
0
0
30let
14
Daniel Teofil
15 (15)
6 (0)
0
0
42let
3
Jiří Topiarz
Útočníci
9 (9)
2 (1)
0
0
27let
15
Michal Firla
10 (9)
10 (4)
1
0
41let
10
David Gerlich
2 (1)
0 (0)
0
0
32let
16
Lukáš Kisza
12 (1)
0 (0)
3
0
41let
16
Oldřich Máj
11 (11)
4 (0)
2
0
32let
13
Lukáš Rajnoch
1 (0)
0 (0)
0
0
30let
14
Patrik Sikora
Realizační tým
Trenér
Radim Slušný

PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
# Tým Z Skóre B
1. STM 6 25:4 18
2. KOZ 6 22:8 15
3. KOP 6 20:9 12
4. BYS 6 18:3 11
5. DOB 6 12:3 10
6. ALB 6 8:7 10
7. TICH 6 10:9 10
8. SMIL 6 8:12 7
9. PET 6 9:17 7
10. P-R 6 10:10 6
11. LUČ 6 5:22 4
12. SKHS 6 6:18 3
13. LPE 6 9:23 3
14. JAB 6 7:24 3
I.A třída skupina B
Klub nemá fanoušky