TOPlist
Pohár FAČR - MOL cup
2.kolo
Libčany1:3 Dukla Praha
Přepeře0:1 Táborsko
Rokycany1:5 Slovan Liberec
Motorlet Praha0:4 Jablonec
Viktoria Žižkov1:2 p Teplice
Velvary1:0 Pardubice
Zápy2:1 Chrudim
Ústí n.O.0:1 Chlumec n. C.
Soběslav3:1 Přeštice
Domažlice4:1 Aritma Praha
Tasovice2:3 p Prostějov
Hlučín2:0 Líšeň
Všechovice2:9 Vyškov
Kvítkovice1:5 Třinec
Frýdek-Místek2:0 Opava
Uničov2:4 p Sigma Olomouc
Start Brno0:3 Zlín
Rosice0:4 Zbrojovka Brno
Mar. Lázně2:3 Příbram
Benátky1:2 Varnsdorf
Libišany1:3 p Jihlava
Kroměříž3:4 p Baník Ostrava
Čáslav0:11 H. Králové
Most-Souš1:4 Vlašim
Bzenec1:2 Karviná
Ústí n/L0:3 Bohemians 1905
Chomutov0:5 Č. Budějovice
1.kolo
Přerov1:4 Prostějov
Hranice2:3 p Karviná
Uherský Brod1:3 Vyškov
Aritma Praha3:2 p Březová
Šumperk0:1 Uničov
Bzenec2:1 p Bohunice
Libiš1:9 Vlašim
Velké Hamry2:4 Chlumec n. C.
Most-Souš2:1 Admira Praha
Vítkovice2:4 Kvítkovice
Bohumín0:3 Hlučín
Soběslav3:0 Písek
Kozlovice2:3 p Frýdek-Místek
Ústí n.O.3:2 Živanice
Libišany5:1 Letohrad
Bílovec2:6 Třinec
Speřice0:4 Rosice
Chomutov4:1 Karlovy Vary
Hvězda Cheb2:3 Mar. Lázně
Katovice1:3 Přeštice
Domažlice2:1 p Králův Dvůr
Benešov0:1 Táborsko
Dobrovice1:5 Ústí n/L
Libčany3:2 Český Brod
RMSK Cidlina1:2 Přepeře
Ždírec n.D.1:2 p Líšeň
Všechovice2:0 Val. Meziříčí
Brozany1:3 Varnsdorf
Nový Jičín0:2 Kroměříž
Tasovice5:4 p Hodonín
Žďár n.Sázavou2:4 Jihlava
Klatovy1:5 Příbram
Povltavská FA0:1 Chrudim
Start Brno3:1 Velké Meziříčí
Motorlet Praha3:2 p Újezd P4
Hřebeč1:3 Zápy
Česká Lípa3:4 Benátky
Rokycany1:0 p Klatovy
Čáslav2:0 Vltavín
Turnov1:5 Velvary
Kosmonosy0:3 Viktoria Žižkov
Rýmařov0:9 Opava
Hostouň0:3 Dukla Praha
Předkolo
Všechovice1:0 Vratimov
Břidličná1:3 Šumperk
Bystřice n. P.0:3 Rosice
Slavičín1:5 Kvítkovice
Rousínov0:4 Bzenec
Břeclav1:3 Tasovice
Bílovec2:1 Polanka
Baťov 19300:5 Uherský Brod
Holešov1:2 Hranice
Lanžhot0:3 Hodonín
Bohumín1:1 Havířov
Start Brno2:1 p Znojmo
Frenštát1:2 Frýdek-Místek
Krnov0:7 Hlučín
Ždírec n.D.2:0 Stará Říše
Přerov5:3 p Skaštice
Humpolec1:3 Speřice
Havlíčkův Brod2:3 Velké Meziříčí
HFK Olomouc0:5 Kozlovice
Nový Jičín5:0 Nové Sady
Slaný0:1 Hostouň
Štětí3:6 Dobrovice
Újezd P44:1 Petřín Plzeň
Český Krumlov0:1 Benešov
Náchod 0:1 p Velké Hamry
RMSK Cidlina3:1 Dvůr Králové
Trutnov0:4 Ústí n.O.
Libčany0:0 Hlinsko
Neratovice2:3 p Čáslav
Tochovice0:5 Králův Dvůr
Hořovice0:3 Přeštice
Kralovice0:0 Klatovy
Jankov1:4 p Soběslav
Březová5:2 Sokolov
Turnov3:2 Vilémov
Louny 0:2 Most-Souš
SK Kladno2:0 Zbuzany
Libišany0:0 Vysoké Mýto
Nový Bor0:7 Česká Lípa
K.Vary-Dvory1:1 Hvězda Cheb
Rokycany1:0 Komárov
SO Bruntál 0:1 Uničov
Bohunice1:0 Blansko
Libiš5:3 Kolín
Hřebeč5:1 Brandýs