14.
Sokol Ořechov
26 3 4 19 27:86 13 -26
Tabulka
V prvním poločase se hrálo převážně mezi šestnáctkami bez vyložených brankových příležitostí. Domácí Viktorce vázla kombinace a nemohla se dostat do klasické provozní teploty. Jediný, zato podstatný moment k zaznamenání přišel ve 39. minutě. Hladík prostrčil míč kolmicí na Vargu, ten se dokázal prosa Do druhé půle vstoupila Slovácká Viktorka velmi aktivně. Ve 49. min. po Gagově akci a Maštalířově přihrávce spálil tutovku Hladík, když z 10 metrů těsně přestřelil. V 52. min. po rychlém protiútoku Vaculy a Křížově nahrávce z levého křídla střílel nebezpečně Maštalíř, gólman Zmeškal si ale poradil. V V 61. min. poslal do brejku rychlou rozehrávkou gólman Konečný Gaga, který vybídl ke skórování Vargu. Ten mu míč ale asi trochu zbytečně vracel a Gago trefil jen tyč prázdné branky. V 64. min. zahrozili i hosté. S hlavičkou Vlachynského po Jaškově centru si ale Konečný poradil. V 67. min. se při snaz V 80. min. byl právě Varga faulován v pokutovém území a nařízený pokutový kop Hladík s jistotou proměnil - 3:0! V 82. min. mohla skóre ještě navýšit dvojice Vacula - Varga, ovšem akci překombinovala a Vaculovu střelu Gajdůšek vykopl nohama. V závěru utkání se snažili Slušovičtí alespoň zkorigovat nep