22 4 3 15 30:106 15 -18
Tabulka
Soupeř nepřijel.....Kojetice vyhrály Kontumačně
Po zimní přestávce nás dnes čekalo první mistrovské utkání na hřišti Mratína
Nezačali jsme vůbec dobře a hned v 10 minutě jsme inkasovali 1 gól a to po akci Mratína když jejich hráč se uvolnil po levé straně a nacentroval před bránu náš gólman Brož stačil míč jen vyrazit před sebe kde stál osamocený hráč Mratína a skóroval do prázdné brány 1:0 Inkasovaný gól nás nabudil a začali jsme soupeře tlačit.Ve 25 minutě jsme se mohli radovat z gólu,na pravé straně se dostal k balónu Ďurinda který udělal kličku a přesným centrem za obranu našel Ďurošku který z voleje dával na 1:1 Byly jsme lepším soupeřem a o 5 minut později jsme se radovali po druhé když se k odraženému balónu dostal Patrik Pajma jeho střela z 25 metrů vymetla všechny pavouky v pravé šibenici a rázem jsme vedli 2:1 V 1 poločase jsme si vypracovali mnoho šancí a jedné zní mohl těžit Zoran Taňski,když po levé straně utekl Ďurinda nacentroval před branku kde si nabíhal Taňski a hlavou těsně minul.O pár minut přišel další centr z pravé strany kde centroval Ďuroška krásným centrem našel Ondřeje Kujala který hlavou mVe 44 minutě se měnilo skóre po 3 po krásném výkopu Brože,který našel nabíhajícího Ďurindu který od půlky hřiště běžel sám na gólmana a technicky k tyči dával na 3:1 a tímto výsledkem skončil 1 poločas Do druhého poločasu jsme nastupovali s 2 gólovým náskokem,vypracovali jsme si několik šancí ale gól se nám nepodařilo střelit Naopak v 70 minutě hráči Mratína zahrávali rohový kop kde se nejlépe z orientoval hráč Mratína a vystřelil gólman Brož se natáhl a 10 centimetrů před čarou míč chytil,pomezní signalizoval že to gól nebyl ale rozhodčí si nenechal poradit....a gól uznal!! Zápas skončil 3:2 pro Kojetice a vezou si domů 3 body.Brandýs doma zaváhal se Sluhy kdy prohrál 1:4 a my jsme se dotáhli na Brandýs který je před námi na 2 místě s 2 bodovým náskokem. Příští týden nás čeká právě 2 Brandýs nebude to jednoduché utkání musíme Brandýs porazit a by jsme se dotáhli na 2 místo a 1 Toušeň
Vodochody - Toušeň 1:11 (0:5)
V posledním podzimní zápase jsme zajížděli na hřiště posledních Vodochod. Domácí nastoupili pouze v deseti hráčích a tak se utkání změnilo v naší kanonádu. Ta začala již po pěti minutách, když Kadlec dlouhým nákopem našel Jakuba Čecha, který obešel brankáře a poslal nás do vedení – 0:1. Další gól padVe druhé půli se po přihrávce Čecha jako první trefil J. Jaroš, když míč uklidil k tyči – 0:6. Po hezké kombinaci se míč z kopaček J. Jaroše dostal k Šimůnkovi a ten zakončil nájezd úspěšně – 0:7. Poté se opakovala spolupráce ze začátku druhého poločasu, Čech našel J. Jaroše a ten opět překonal domác