TJ Němčany B
22 3 1 18 21:78 10 -23
Tabulka
Němčany \\\\\\\"B\\\\\\\"-Lovčičky \\\\\\\"B\\\\\\\" 2:4
Opět můžu okomentovat jen druhou půlku,protože v první nebylo od našich kluků co komentovat,bez pohybu natož nějaká nahrávka,no prostě nic.Druhou půli už zase hrají fotbal,ale opět dohánějí manko 0:3 a to i ve čtvrté třídě znamená dost.Je zajímavé,že už několikátý zápas,hrají fotbal až když je to ztr
Šaratice \"B\"-Němčany \"B\" 4:2
Kluci jeli v neděli na hřiště Šaratic a ostudu neudělali.Domácí posilnění čtyřmi hráči "A" mužstva,byly v první půli o trošku lepší,ale nebýt vymyšlené penalty z dílny rozhodčího Jelínka(opravdu k smíchu) a chyby brankáře Vafla(ten neměl svůj den),tak se šlo do kabin za přijatelného stavu a
Čau,na zápase jsem nebyl tak jen co jsem slyšel.První půlka vyrovnaná a zasloužená remíza 1.1.V druhé půli naši začínají dobře a mají optickou převahu,kterou ukončil zbytečný gol,po tomto golu se hra opět vyrovnala a domácí v závěru dávají pojistku na 3:1.Hodnotit hru nemůžu,ale opět musel chytat jed