<
Videogalerie
>
Konečně výhra doma
A-mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo v domácím zápase odehraném v rámci 16. kola Moravskoslezské divize skupiny E s týmem TJ Valašské Meziříčí v poměru 4 : 0. Tak konečně a navíc doma. To si zřejmě řekli všichni, kteří viděli včerejší zápas s Valašským Meziříčím. Stručně a krátce řečeno, našim hrá V 49. minutě Miloš Kulíšek pálil mimo bránu hostů. V 51. minutě David Hornich svým důrazem a rychlostí vybojoval skoro ztracený balón, přihrál jej do sprintu na Tomáše Vasiljeva, jehož střílený centr na zadní tyč brankář hostů jen tak tak vytáhl, balón se odrazil k Honzovi Macákovi, který jej z bezpr Petar Aleksijević, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "Předně jsem moc rád, že jsme dnes předvedli dobrý fotbal všem lidem, kteří přišli. Lidé, kteří nás po celý podzim podporovali, a především lidé z klubu, si dobré výsledky jistě zaslouží. Hodnocení je dnes prosté a jednoduché. Musím říct, Góly: 28. Knop, 45. Macák, 55. Hapal, 62. Hornich. Sestava FK Mohelnice: Mucha – Mráček. T. Krejčí, Kuba, Kulíšek (86. Němeček) – Fišara, Hornich, Knop (89. Pauliny) – Vasiljev (51. Hapal), Kopa (89. Olejník), Macák (85. Knýř). Trenér: Petar Aleksijević.
I když jsme byli lepší,vezeme pouze bod
A-mužstvo našeho FK Mohelnice remizovalo ve venkovním zápase odehraném v rámci 14. kola Moravskoslezské divize skupiny E s týmem FC MSA Dolní Benešov v poměru 1 : 1. Tak nám to tam opět nenapadalo, i když jsme byli lepším týmem. Takové je v kostce hodnocení včerejšího zápasu, který svedl ke střetnutí Ve druhém poločasu byl náš tým také velmi aktivní, což se projevilo už ve 47. minutě, když Vašek Knop a David Hornich přehráli hráče domácích, David nahrál na Pavla Mráčka, ten obešel dalšího obránce, nacentroval na druhou stranu na zcela volného Honzu Macáka, jehož střela na zadní tyč jen těsně minu Petar Aleksijević, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "Po takovém výkonu, který se vyznačoval totálním nasazením našich hráčů, hráčům prostě nemám co vytknout. Je sice pravdou, že prvních 15 minut bylo z naší strany slabších, hráči se rozkoukávali a přišel i gól, ve zbytku času jsme ale byli Góly zápasu: 3. Husovský – 35. Macák. Sestava FC MSA Dolní Benešov: Švrčina – Rozsíval, Laryš, Brunclík, Moravec – Spruch – Adamík, Juchelka, Haas – Husovský (66. Moc), Labuda (83. Štefek). Trenér: Dušan Christoph. Sestava FK Mohelnice: Mucha – Mráček, T. Krejčí, Kuba, Kulíšek – Fišara, Knop, Hornich – Vasiljev (55. Hapal), Kopa (89. Wolf), Macák – Trenér: Petar Aleksijević.
Po dobrém výkonu remíza
A-mužstvo našeho FK Mohelnice remizovalo v domácím zápase odehraném v rámci 13. kola Moravskoslezské divize skupiny E s týmem FC TVD Slavičín v poměru 0 : 0. Sice další domácí ne-výhra, ale fotbal moc dobrý. Náš tým tentokrát k zápasu přistoupil zcela jinak než minulý týden v Opavě a stačilo málo, ab Prvních 15 minut druhého poločasu bylo z naší strany poněkud hluhých, a tak se ke slovu dostávali i hosté, kteří v 48. minutě rozběhli akci po straně, přihráli balón na naše velké vápno, odkud jeden z jejich hráčů napálil do zad Pavla Mráčka. Potom se doopravdy dobrých 10 minut na hřišti nedělo nic, Petar Aleksijević, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "Dnes jsme se potkali se skutečně velmi silným soupeřem, který v minulých zápasech zaznamenal tři vítězství v řadě a i dnes tu podal velmi kvalitní výkon. Na jeho hře, která dnes byla založena na brejcích, je vidět působení bratří Švachů, Rozhodčí: Řezníček – Slabý, Kondler. ŽK: Kuba – Plšek, Jaroš. Diváci: 165. Mohelnice: Mucha – Mráček, T. Krejčí, Kuba, Kulíšek – Kopa (82. Vasiljev), Knop, Fišara, Macák – Hornich, Šmíd (82. Hapal). Trenér: Petar Aleksijević. Slavičín: Talčík – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Plšek, M