TJ Tatran Habartice
26 3 3 20 22:114 12 -27
Tabulka
Frýdlant B - Nové Město 3-2 (1-0)
1.minuta - šance NM, Šindler střílel mimo bránu 2.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu 3.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil 6.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil 9.minuta - FR B zahrává roh 9.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu 12.minuta - FR B zahrává roh 14.minuta - velká šance FR B, Jelínek střílel z blízka, Kocourek zachránil 18.minuta - šance NM, Hnilička centroval z levé strany, Šindler hlavičkou mířil vedle 19.minuta - velká šance FR B, Jelínek prudce vystřelil z velkého vápna, Kocourek vytěsnil míč nad břevno 19.minuta - FR B zahrává roh 21.minuta - šance NM, Černý střílí nad bránu 22.minuta - velká šance NM, Šindler střílí na bránu, brankář zachránil 23.minuta - šance NM, Hnilička střílí na bránu, brankář zachránil 24.minuta - velká šance FR B, Jelínek střílí z blízka těsně nad bránu 24.minuta - FR B zahrává roh 24.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Jelínek) - domácí zahrávali roh, centr letící na malé vápno Kocourek vyrazil směrem k penaltě, kde se po zmatcích dostal k míči Jelínek a tvrdou střelou prostřelil vše, co stálo před ním. 27.minuta - velká šance FR B, tvrdou střelu vytěsnil Kocourek nad bránu 27.minuta - FR B zahrává roh 32.minuta - šance NM, Bartoš střílel mimo bránu 33.minuta - NM zahrává roh 36.minuta - šance NM, Černý centroval z pravé strany, David střílel mimo bránu 37.minuta - domácí střídají (Stejskal out - Kubát in), Stejskal střídá kvůli zranění 37.minuta - šance NM, do pěkné šance se dostával Šindler, bohužel míče se před ním dotkl Černý, který stál v těsném ofsajdu 44.minuta - šance FR B, střelu vytěsnil Kocourek na roh 44.minuta - FR B zahrává roh, domácí přímo z rohu trefují tyč 45.minuta - 1-0 poločas 47.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Jelínek) - po kombinaci se do zakončení dostal Jelínek a zblízka prostřelil Kocourka 50.minuta - šance NM, David střílí mimo bránu 51.minuta - šance FR B, Kocourek střelu vyboxoval 52.minuta - šance FR B, přímý kop šel těsně nad 53.minuta - hosté střídají (Černý out - Suk K in), Černý střídá kvůli zranění 55.minuta - šance NM, Hnilička střílí mimo bránu 56.minuta - hosté vstřelili branku (2-1, Šindler, as. Kolenkár) - Kolenkár přešel přes dva protihráče, hezky uvolnil Šindler, který běžel sám na bránkáře a zblízka se nemýlil. 61.minuta - šance NM, David střílí na bránu, domácí brankář zachránil 63.minuta - šance FR B, Jelínek hlavou mířil těsně nad bránu 64.minuta - šance NM, po kombinace se k tvrdé přízemní střele z hranice vápna dostal David, bohužel mířil jenom do brankáře 66.minuta - hostující hráč (Bruský) obdržel žlutou kartu po tvrdém zákroku na domácího Jelínka 68.minuta - šance NM, Lakomý střílí mimo bránu 70.minuta - šance FR B, domácí běželi ve čtyřech proti dvěma obráncům NM, ale míč skončil mimo bránu 70.minuta - hosté střídají (Jalovičár out - Suk L. in) 71.minuta - šance NM, Hnilička tvrdou střelou ohrozil domácí bránu, brankář vyrazil na roh 71.minuta - NM zahrává roh 72.minuta - šance NM, Bartoš střílí mimo bránu 73.minuta - šance NM, Hnilička střílí na bránu, brankář vyrazil na roh 73.minuta - NM zahrává roh 73.minuta - šance NM, Kadera střílí mimo bránu 75.minuta - domácí vstřelili branku (3-1, Netolický ml., as. hráč Jelínek), hosté stáhli hru na tři obránce, domácím se povedlo přečíslit hostující obranu 4na3, po kombinaci nahrával Jelínek na volného Netolického a ten sám před Kocourkem nezaváhal 76.minuta - šance NM, Kadera přešel přes dva obránce, vystřelil na bránu, ale brankář chytil 77.minuta - šance NM, Suk K. přestřelil bránu 78.minuta - šance NM, Suk L. střílí na bránu, ale brankář zachránil 79.minuta - FR B zahrává roh 80.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu 83.minuta - NM zahrává roh 83.minuta - šance NM, Hnilička střílí mimo bránu 86.minuta - šance NM, Suk L. střílí mimo bránu 87.minuta - šance NM, David střílí mimo bránu 89.minuta - NM zahrává roh 89.minuta - hosté vstřelili branku (3-2, Lakomý), hosté se po rohu dostali k odraženému míči, přibližně z 25.metrů se do míče opřel Lakomý, jeho tečovaná střela přeskočila brankáře a zapadla do branky 90.minuta - hostující hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za řeči 91.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 3-2 ft Střely na bránu: 8-12 Střely mimo bránu: 7-12 Na rohy: 6-5 Žluté karty: 0-2
Václavice - Nové Město 2-2 (1-0)
Utkání bylo odehráno v Hrádku na Nisou
Horní Řasnice-Nové Město 3-1 (2-0)
1.minuta - šance NM, střela šla těsně vedle tyčky 2.minuta - HŘ zahrává roh 10.minuta - NM zahrává roh 13.minuta - šance HŘ, střela šla na bránu, Kocourek si se střelou poradil 14.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 19.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 21.minuta - šance NM, střela šla mimo bránu 22.minuta - šance NM, po zmatcích v obraně trefil hráč HŘ břevno vlastní brány 25.minuta - šance NM, střela Kadery šla na bránu, domácí brankář si se střelou poradil 26.minuta - NM zahrává roh 27.minuta - HŘ zahrává roh 28.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 29.minuta - HŘ zahrává roh 41.minuta - HŘ zahrává roh 42.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Lenhart, as. Halík) 43.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 44.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 45.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Podrazil K., as. Halík) 46.minuta - 2-0 poločas 48.minuta - domácí vstřelili branku (3-0, Lode) 53.minuta - hosté vstřelili branku (3-1, Kadera, as. Šindler) 54.minuta - NM zahrává roh 55.minuta - šance NM, Lakomý střílí na bránu, domácí brankář si se střelou poradil 55.minuta - NM zahrává roh 59.minuta - domácí střídají (6 out - 11 in) 63.minuta - šance NM, Kolenkár střílí vedle brány 64.minuta - hostujícíc hráč (Šindler) obdržel žlutou kartu 67.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 68.minuta - HŘ zahrává roh 69.minuta - domácí hráč (Podrazil V.) obdržel žlutou kartu 72.minuta - šance NM, Lakomý střílí vedle brány 74.minuta - šance NM, Lakomý střílí vedle brány 75.minuta - HŘ zahrává roh 80.minuta - NM zahrává roh 82.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 84.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 85.minuta - domácí střídají (2 out - 14 in) 87.minuta - šance HŘ, střela šla na bránu, Kocourek vyrazil na roh 87.minuta - HŘ zahrává roh 88.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 89.minuta - šance HŘ, střela šla mimo bránu 90.minuta - konec zápasu (3-1 ft) Střely na bránu: 5-4 Střely mimo bránu: 10-5 Na rohy: 7-5 Žluté karty: 1-1