TJ Mladějovice
26 3 3 20 30:87 12 -27
Tabulka
Slavonínská Benfica dál drtí soupeře, Mladějovice vymazala za 35 minut
Za chladného počasí do Slavonínské sportarény přijely se zpožděním v tabulce poslední Mladějovice. Slavonín se snažil zabránit podcenění a nakonec nenechal nic náhodě. V 15. minutě musel Slavonín nuceně poprvé střídat. Do hlavičkového souboje vletěla naše bundesligová posila Steffen Hahn a z trvdého střetu se soupeřem vyšel s tržnou ránou na hlavě, kterou spravily až 4 stehy od našeho doktora Žižky. V dalšcíh dvaceti minutách na hřišti Slavonín jasně dominoval a u Ve druhé půli dokázali hosté snižit, když umístěnou přízemní střelou se z poza vápna trefil hostující Berk. Slavonín měl několik dalších šancí, které ale bohužel nedotáhl do finiše. Velké příležitosti měli Meixner a Grofek, ale svými možnostmi tentokráte pohrdli. V 75. minutě se po kombinaci dostal p V posledním podzimní kole se Slavonín B představí v neděli od 13:30 na hřišťátku ve Střeni. Za dva týdny se potom předehrává jarní kolo u lídra soutěže v Dlouhé Loučce.
Benfica natáhla vítěznou šňůru
Slavonínský B tým měl v plánu natáhnout vítěznou sérii na šest utkání v řadě. Již před odjezdem se ale začala situace v týmu komplikovat.
Rezerva vyhrála popáté v řadě
Slavonínká rezerva se veze na vítězné vlně a stále se drží horních pater v tabulce III. třídy. V sobotním utkání hostil Slavonín B Příkazy, které ještě před dvěma lety hrávaly kraj s naším áčkem. O poločase se definitivně a oficiálně rozloučil s bohatou hráčskou kariérou dlouholetá opora Slavonína To Již v 8. minutě využil Grofek špatné postavení hostujícího gólmana a umístěnou střelou z dálky otevřel skóre zápasu. Hosté se v první půli k ničemu nedostali. Slavonín měl několik slibných příležitostí, ale bez gólového úspěchu. Ve druhé půli prchl za hostující obranu Michal Neťuka, který dělal Příkazům velké problémy, a svým úspěšným zakončením poslal Slavonínské do dvougólového vedení. Další branku mohl přidat Martin Meixner, ale v samostatném postupu přehodil s gólmanem Příkaz i celou bránu. Slavonín měl ve druhé půli něk