SK Skalsko B
20 3 1 16 38:68 10 -20
Tabulka
B tým vybojoval na Skalsku tři body
V prvním jarním zápase zajížděl B tým na půdu Skalska, kde se utkal s jeho rezervním týmem. Zápas byl plný nepřesností z obou stran a nepřinesl příliš mnoho gólových šancí. V prvním poločase se hrál opatrný fotbal, domácí měli více ze hry, ale žádnou příležitost si nevypracovali. Hostům se vůbec neda Po přestávce hosté zlepšili hru a dostali se do vedení. Aust vyhrál souboj na polovině hřiště, předal míč Umáčenému, který v pokutovém území našel Klímu a ten zkušeně zakončil - 0:1. Vedení si však Bělá neužila dlouho, domácí zahrávali rohový kop, nepokrytý obránce Skalska si naskočil na míč a srovnal skóre - 1:1. Hosté přidali na obrátkách a vybojovali dvě standartní situace ze slibných pozic. Jirdásek ovšem trefil jen zeď a střela Umáčeného se do branky nevešla. Rozhodnout musel až Petr Knap, který dostal přihrávku od Jirdáska a přízemní střelou překonal brankáře domácích - 1:2. V poslední minutě základní hrací doby pláchl hostující obraně rychlonohý útočník Skalska, a tak Pavlíček musel vytáhnout tvrdý skluz, za který obdržel pouze žlutou kartu. Bělá tak uhájila hubené vedení a veze si ze Skalska plný počet bodů. V tabulce se posunula na sedmou příčku. Autor: www.skbela.cz