TJ Písečná
26 4 5 17 35:79 17 -22
Tabulka
Zaslouženě otočený zápas
B-mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo v domácím zápase odehraném v rámci 24. kola 1.A třídy skupiny A Olomouckého kraje s týmem TJ Písečná v poměru 3 : 2. Roman Berka, trenér B-mužstva, nám o zápase napsal: "Do utkání jsme vstoupili aktivně. Naše snaha mohla být hned dvakrát ve ve 13. respekti Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení hráčů na hřišti a přidali na důrazu k nelibosti hlasatele pana Hledíka. Přineslo to našim klukům sice 6 žlutých karet, ale také 3 branky a další dvě pěkné akce, které měli skončit brankou v soupeřově síti. V 70. minutě odcentroval z pravé strany Ondra Klim
Bodová série skončila
B-mužstvo našeho FK Mohelnice se utkalo v rámci 14. kola 1.A třídy skupiny A Olomouckého kraje v domácím zápase s mužstvem FK Jeseník a zápas skončil naší porážkou v poměru 1 : 2. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a brzy jsme se ujali vedení. V 16. minutě zpracoval v šestnáctce vysoký míč od Mí Roman Berka, trenér B-mužstva, nám po zápase řekl: "Z výsledku jsem zklamaný, ovšem více než výsledek mě zklamal výkon některých hráčů. Vyžaduji od hráčů výkony, které vedou k naplnění cílů celého týmu. A tyto výkony dnes někteří hráči nepředvedli. Na závěr sezóny bych chtěl poděkovat vedení klu Branky: 16. Zabořil – 22. Nepožitek, 62. Bříza. Sestava FK Mohelnice B: Děreš – Bílek, Rousek, Horák, Řezníček (69. Rabenseifer) – Heidenreich, Bayer, Šrot, Kožela (63. Šmíd) – Wolf, Zabořil (63. Najman). Sestava FK Jeseník: Pastucha – Keltner, Macura (73. Procházka), Maceček, Dlouhý – Bříza, Nepožitek, Furik (46. Kromer), Kadlčík – Kysela, Samolej.
Ve sněhu zachráněný bod
B-mužstvo našeho FK Mohelnice se utkalo v rámci 12. kola 1.A třídy skupiny A Olomouckého kraje ve venkovním zápase s mužstvem TJ Štěpánov a zápas skončil po zlepšeném výkonu našich hráčů ve druhém poločase remízou v poměru 1 : 1. Chladné promočené sobotní odpoledne nepřálo kopané. Slovy klasika, ani Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Začali jsme lépe kombinovat, hrát po stranách hřiště a domácí měli najednou s námi plné ruce a nohy práce. Hrálo se převážně na domácí polovině a také přišli gólové šance v podání Petra Kutala. První zbrkle zakončil prvním dotekem mimo branku a druhou nedůrazně Roman Berka, trenér B-mužstva, zápas zhodnotil takto: "Těžký terén a počasí dobrému fotbalu nesvědčil. Kluci ale dokázali zejména ve druhém poločase hrát celkem pohledný fotbal, na kterém bohužel zanechala stopu fatální chyba v naší defenzivě. Bod je dalším plusovým, se kterým bychom měli být a TJ Štěpánov - FK Mohelnice B 1 : 1 (1 : 0) Branky: 76. 1:0 – 90. Krejčí. Sestava FK Mohelnice B: Šikl – Horák (78. Bílek), Krejčí, Rousek, Rabenseifer – Heidenreich, Šrot, Bayer, Zifčák – Wolf, Kutal (84. Řezníček).