FC Morkovice
30 7 8 15 29:62 29 -16
Tabulka
Sebrali jsme body Opavě
A-mužstvo našeho FK Mohelnice remizovalo v domácím zápase odehraném v rámci 28. kola Moravskoslezské divize skupiny E s B-mužstvem Slezského FC Opava v poměru 3 : 3. Juniorka SFC Opava byla rozhodně tím nejlepším soupeřem, se kterým jsme se na jaře utkali. Mladí opavští hráči předváděli od 30. minuty Do druhé poloviny nastoupil náš soupeř s odhodláním zvrátit výsledek zápasu a šlo to vidět. Hráči hostů nasadili vyšší rychlostní stupeň a naši hráči decimovaní zraněními v určitých momentech přestali stíhat. O tom svědčí i 52. minuta, kdy se hráči hostů dostali rychlou kombinací až do našeho velkého Roman Sedláček, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "Co jsem v Mohelnici, Opava byla nejlepší tým, proti kterému jsme hráli. Sice jsme vedli, ale po celý zápas jsme se hlavně bránili, ke konci zápasu byla převaha soupeře opravdu výrazná, remíza je i proto pro nás velmi dobrým výsledkem. Bod by Sestava FK Mohelnice: Večeř – Kopa, T. Krejčí, Kuba, Wolf – Hapal, Kotůlek, Knýř (30. Olejník), M. Krejčí, Vasiljev – Šmíd (80. Heidenreich). Trenér: Roman Sedláček
Změny v sestavě pomohly
A-mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo ve venkovním zápase odehraném v rámci 26. kola Moravskoslezské divize skupiny E s týmem TJ Nový Jičín v poměru 2 : 0 a můžeme říct, že se jednalo o skutečně vybojované vítězství, o které se zasloužil celý tým. Roman Sedláček, trenér A-mužstva, musel, vzhledem k Prvních několik minut druhého poločasu se odehrálo v režii domácích, kteří začali hrát jednoduše a důrazně. V 47. minutě prohrál souboj u čáry Lukáš Hapal, následoval centr do našeho velkého vápna a volej jednoho z hráčů domácích, který Petr vyrazil na roh. Z následujícího rohu vzešla hlavička jednoh Roman Sedláček, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "V minulém týdnu jsem v kádru udělal několik změn a upřednostnil dorostence před některými zkušenějšími hráči, na které jsem spoléhal. A ti mladí ukázali, jak se bojuje za Mohelnici. Především Milan Šmíd předvedl neuvěřitelný výkon. Ráno odeh Góly: 8. M. Krejčí, 72. Šmíd. Sestava FK Mohelnice: Večeř – Kopa, Kulíšek (40. Šmíd), T. Krejčí, Wolf – Hapal, Kuba, Kotůlek, Knýř (65. Ryba, 80. Petruška), Vasiljev – M. Krejčí. Trenér: Roman Sedláček.
Krize se prohlubuje
A-mužstvo našeho FK Mohelnice prohrálo v domácím zápase odehraném v rámci 25. kola Moravskoslezské divize skupiny E s týmem SK Hranice v poměru 1 : 3. Další porážka našeho týmu, na jehož výkon se po vstřelení třetího gólu nedalo v posledních 20 minutách zápasu vůbec koukat. Další porážka má asi někol Na počátku druhého poločasu se naši opět na prvních 10 minut probudili. Už v 46. minutě vybojoval balón Tomáš Vasiljev, utekl s ním před velké vápno a přihrál na zcela volného Miloše Kulíška, který z malého vápna bránu hostů přestřelil. V 50. minutě po kombinaci Ondry Klimeše a Martina Kotůlka se do Roman Sedláček, trenér A-mužstva, nám po zápase řekl: "Soupeř byl o třídu lepší, naši hráči nepřišli hrát fotbal, ale jen pošlapat trávník. Musí dojít k personálním změnám v kádru. Než se dívat na některé hráče, kteří se absolutně nesnaží a je jim to jedno, to dám raději šanci některým ze starší Góly: 9. Kuba – 13. Ferenc, 56. Lee, 67. Ferenc (p. k.). Rozhodčí: Hanák – Mikula, Bartoň. ŽK: Hapal – Modelský. Počet platících diváků: 172. Sestava FK Mohelnice: Večeř - Kulíšek, Kuba, T. Krejčí, Wolf – Kopa, Bayer (38. Klimeš), Kotůlek, Vasiljev – Hapal (38. Horák), M. Krejčí. Trenér: Roman Sedláček. Sestava SK Hranice: Kubíček – Chrastina, Kundrát, Bušina, Čáp – Modelský, Málek, Ferenc (79. Kufa), Žoch (90. Kuchař) – Kušner, Lee (88. Pecha). Trenér: Alexander Bokij.