TJ Sokol Opatovice
30 5 8 17 32:54 23 -22
Tabulka
Oskava-Určice 1.6.2013
Oskava- Určice 2:1 (0:0) Branky: 53. Mičunda, 61. L.Masopust- 80. Vodák Sestavy: Oskava: Studený- Klos, Plachý, Erneker, Müller- Obíral, Knop, Svačina, Kaller (27. Mičunda- 66. Kroutil)- L. Masopust, A. Masopust (43. Iša) Určice: Nejezchleb- Peka,Skopalík, Javořík,Petržela- Hochman, Vaněk, Kocourek, Bokůvka- Vodák, Holly (63. Halouzka) Žluté karty: L. Masopust-??? Fauly: 15:11 Rohy: 3:5 Offside: 4:2 Střely na bránu: 5:10 Střely mimo: 7:7 Střely celkem: 12:17 Diváci: 77 Komentář: Sobotní zápas probíhal za deštivého počasí a hráčům neumožňoval kombinační fotbal. Začátek zápasu vyšel hostujícím hráčům. Ve 13. minutě vystřelil hostující hráč na hranici šestnáctky, ale těsně minul domácí branku. Hostující mužstvo nadále opanovalo střed hřiště a další šanci si vytvořil Vodák, kter Názor trenérů: Květoslav Pospíšil: Naše obrana i záloha fungovala perfektně a protivníka jsme do vyložených šancí nepouštěli, sami jsme naopak hrozili z brejků. Poté jsme se začali soustředit především na bránění. Naštěstí jsme si tři body pohlídali a jsem za ně moc rád, částečně se nám tak podařilo odčinit minulé Evžen Kučera: Z obou stran to bylo docela kvalitní utkání, i když počasí tomu moc nepřidalo. O výsledku rozhodlo jediné. Domácí ze tří šancí dvě proměnili, my pak ze čtyř tutovek nedáme žádnou a až v závěru snížíme střelou z dálky.
Debakl který mrzel
Závěr sezóny si želatovice určitě představovaly jinak,naopak Oskava měla štastný den.Hned ze tačátku se trefilo mužstvo želatovic a bylo to 1:0 Oskava se však nevzdávala a kanonýři mužstva se trefily ještě třikrát poprvním poločase byl stav 1:3 tlak pominul a želatovice měli spoustu šancí ,ale náskok