TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Jihomoravský kraj
Krajská liga JM a Zlínska

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
St 09.03. 2022 18:00 Baník Hodonín5:2 Kroměříž
Pá 11.03. 2022 18:00 Kroměříž3:4 pp Baník Hodonín
Ne 13.03. 2022 17:00 Baník Hodonín9:7 Kroměříž
Finále; Hodonín vs. Kroměříž; stav série 3:0
St 09.03. 2022 18:00 Boskovice3:3 Uherský Ostroh
Ne 13.03. 2022 17:00 Uherský Ostroh5:3 Boskovice
O 3. místo; Boskovice vs. Uh. Ostroh; na body 1:3
St 23.02. 2022 18:00 Uherský Ostroh2:3 pp Kroměříž
Pá 25.02. 2022 18:00 Kroměříž5:2 Uherský Ostroh
Ne 27.02. 2022 17:00 Uherský Ostroh3:2 Kroměříž
Pá 04.03. 2022 18:00 Kroměříž3:0 Uherský Ostroh
Semifinále; Uh. Ostroh vs. Kroměříž; stav série 1:3
St 23.02. 2022 18:00 Baník Hodonín5:2 Boskovice
Pá 25.02. 2022 18:00 Boskovice5:2 Baník Hodonín
Ne 27.02. 2022 17:00 Baník Hodonín8:3 Boskovice
Pá 04.03. 2022 18:00 Boskovice1:4 Baník Hodonín
Semifinále; Hodonín vs. Boskovice; stav série 3:1
St 16.02. 2022 18:00 Boskovice6:2 Břeclav
Pá 18.02. 2022 18:00 Břeclav0:4 Boskovice
Čtvrtfinále; Boskovice vs. Břeclav; stav série 2:0
St 16.02. 2022 18:00 Kroměříž3:2 np Uherský Brod
Pá 18.02. 2022 18:00 Uherský Brod10:9 Kroměříž
Ne 20.02. 2022 17:00 Kroměříž6:0 Uherský Brod
Čtvrtfinále; Kroměříž vs. Uh. Brod; stav série 2:1
St 16.02. 2022 18:00 Uherský Ostroh1:4 Technika Brno
Pá 18.02. 2022 19:30 Technika Brno2:3 np Uherský Ostroh
Ne 20.02. 2022 17:30 Uherský Ostroh6:0 Technika Brno
Čtvrtfinále; Uh. Ostroh vs. Technika; stav série 2:1
Čt 17.02. 2022 18:30 Baník Hodonín7:2 Blansko
So 19.02. 2022 17:00 Blansko2:9 Baník Hodonín
Čtvrtfinále; Hodonín vs. Blansko; stav série 2:0
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Petr ”Gimax” Hubáček 20.03. > výsledky VŠECH krajských lig pohromadě zde:
http://avlh.sweb.cz/CZ-2021-22-KP.pdf
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE