TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 16900
  • Návštěvy: 0/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Kamenice n.L. - Velké Meziříčí B 6:1 (4:0)
    So 06.08. 16:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 1:3 (0:0)
    So 06.08. 16:30 Dukovany - Chotěboř 2:3 (0:1)
    So 06.08. 16:30 Rapotice - Nové Město n.M. B 2:1 (2:0)
    Ne 07.08. 16:30 Slavoj Polná - Žirovnice 1:1 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 Nová Ves - Ledeč n.S. 1:1 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Pelhřimov - Okříšky 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Žirovnice - Nové Město n.M. B
    So 13.08. 16:30 Okříšky - Dukovany
    Ne 14.08. 10:15 Velké Meziříčí B - Nová Ves
    Ne 14.08. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 14.08. 16:30 Chotěboř - Rapotice
    Ne 14.08. 16:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O.
    Ne 14.08. 16:30 Slavoj Polná - Kamenice n.L.

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Kamenice n.L. - Žirovnice
    So 20.08. 16:30 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí B
    Ne 21.08. 16:30 Nová Ves - Slavoj Polná
    Ne 21.08. 16:30 Pelhřimov - Ledeč n.S.
    Ne 21.08. 16:30 Dukovany - Sapeli Polná
    Ne 21.08. 16:30 Rapotice - Okříšky
    Ne 21.08. 16:30 Nové Město n.M. B - Chotěboř

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Žirovnice - Chotěboř
    So 27.08. 16:30 Okříšky - Nové Město n.M. B
    So 27.08. 16:30 Kamenice n.L. - Nová Ves
    Ne 28.08. 10:30 Sapeli Polná - Rapotice
    Ne 28.08. 14:00 Velké Meziříčí B - Pelhřimov
    Ne 28.08. 16:30 Ledeč n.S. - Dukovany
    Ne 28.08. 16:30 Slavoj Polná - Náměšť n.O.

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Náměšť n.O. - Kamenice n.L.
    So 03.09. 16:00 Rapotice - Ledeč n.S.
    So 03.09. 16:00 Chotěboř - Okříšky
    Ne 04.09. 16:00 Nová Ves - Žirovnice
    Ne 04.09. 16:00 Pelhřimov - Slavoj Polná
    Ne 04.09. 16:00 Dukovany - Velké Meziříčí B
    Ne 04.09. 16:00 Nové Město n.M. B - Sapeli Polná

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Žirovnice - Okříšky
    So 10.09. 16:00 Slavoj Polná - Dukovany
    Ne 11.09. 10:15 Velké Meziříčí B - Rapotice
    Ne 11.09. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř
    Ne 11.09. 16:00 Ledeč n.S. - Nové Město n.M. B
    Ne 11.09. 16:00 Kamenice n.L. - Pelhřimov
    Ne 11.09. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O.

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Pelhřimov - Nová Ves
    So 17.09. 15:30 Dukovany - Kamenice n.L.
    So 17.09. 15:30 Nové Město n.M. B - Velké Meziříčí B
    So 17.09. 15:30 Chotěboř - Ledeč n.S.
    So 17.09. 15:30 Okříšky - Sapeli Polná
    Ne 18.09. 15:30 Náměšť n.O. - Žirovnice
    Ne 18.09. 15:30 Rapotice - Slavoj Polná

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Žirovnice - Sapeli Polná
    So 24.09. 15:30 Kamenice n.L. - Rapotice
    So 24.09. 15:30 Náměšť n.O. - Pelhřimov
    Ne 25.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř
    Ne 25.09. 15:30 Ledeč n.S. - Okříšky
    Ne 25.09. 15:30 Slavoj Polná - Nové Město n.M. B
    Ne 25.09. 15:30 Nová Ves - Dukovany

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Pelhřimov - Žirovnice
    So 01.10. 15:00 Dukovany - Náměšť n.O.
    So 01.10. 15:00 Chotěboř - Slavoj Polná
    So 01.10. 15:00 Okříšky - Velké Meziříčí B
    Ne 02.10. 10:30 Sapeli Polná - Ledeč n.S.
    Ne 02.10. 15:00 Rapotice - Nová Ves
    Ne 02.10. 15:00 Nové Město n.M. B - Kamenice n.L.

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná
    So 08.10. 15:00 Žirovnice - Ledeč n.S.
    So 08.10. 15:00 Kamenice n.L. - Chotěboř
    So 08.10. 15:00 Pelhřimov - Dukovany
    Ne 09.10. 15:00 Slavoj Polná - Okříšky
    Ne 09.10. 15:00 Nová Ves - Nové Město n.M. B
    Ne 09.10. 15:00 Náměšť n.O. - Rapotice

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Dukovany - Žirovnice
    So 15.10. 15:00 Rapotice - Pelhřimov
    So 15.10. 15:00 Nové Město n.M. B - Náměšť n.O.
    So 15.10. 15:00 Okříšky - Kamenice n.L.
    Ne 16.10. 10:30 Sapeli Polná - Slavoj Polná
    Ne 16.10. 15:00 Chotěboř - Nová Ves
    Ne 16.10. 15:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Žirovnice - Velké Meziříčí B
    So 22.10. 14:30 Kamenice n.L. - Sapeli Polná
    So 22.10. 14:30 Pelhřimov - Nové Město n.M. B
    Ne 23.10. 14:30 Slavoj Polná - Ledeč n.S.
    Ne 23.10. 14:30 Nová Ves - Okříšky
    Ne 23.10. 14:30 Náměšť n.O. - Chotěboř
    Ne 23.10. 14:30 Dukovany - Rapotice

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Rapotice - Žirovnice
    So 29.10. 14:30 Okříšky - Náměšť n.O.
    Ne 30.10. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves
    Ne 30.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Slavoj Polná
    Ne 30.10. 14:30 Nové Město n.M. B - Dukovany
    Ne 30.10. 14:30 Chotěboř - Pelhřimov
    Ne 30.10. 14:30 Ledeč n.S. - Kamenice n.L.

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Žirovnice - Slavoj Polná
    So 05.11. 14:00 Nové Město n.M. B - Rapotice
    Ne 06.11. 10:15 Velké Meziříčí B - Kamenice n.L.
    Ne 06.11. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O.
    Ne 06.11. 14:00 Ledeč n.S. - Nová Ves
    Ne 06.11. 14:00 Okříšky - Pelhřimov
    Ne 06.11. 14:00 Chotěboř - Dukovany
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 1 1 0 0 6:1 3
    2. 1 1 0 0 3:1 3
    3. 1 1 0 0 2:1 3
    4. 1 1 0 0 3:2 3
    5. 1 0 1 0 1:1 1
    6. 1 0 1 0 1:1 1
    7. 1 0 1 0 1:1 1
    8. 1 0 1 0 1:1 1
    9. 1 0 1 0 1:1 1
    10. 1 0 1 0 1:1 1
    11. 1 0 0 1 2:3 0
    12. 1 0 0 1 1:2 0
    13. 1 0 0 1 1:3 0
    14. 1 0 0 1 1:6 0