TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 15883
  • Návštěvy: 0/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    2.kolo

    So 07.08. 10:00 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí B 0:1 (0:0)
    So 07.08. 16:30 Bedřichov - Pelhřimov 0:3 (0:0)
    So 07.08. 16:30 Okříšky - Žirovnice 2:6 (0:3)
    So 07.08. 16:30 Nová Ves - Ledeč n.S. 3:0 (1:0)
    Ne 08.08. 10:30 Sapeli Polná - Speřice 0:5 (0:3)
    Ne 08.08. 16:30 Přibyslav - Třebíč 4:3 (2:2)
    Ne 08.08. 16:30 Nové Město n.M. B - Chotěboř 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 14.08. 16:30 Chotěboř - Bedřichov 6:1 (2:1)
    So 14.08. 16:30 Třebíč - Sapeli Polná 5:1 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Žirovnice - Náměšť n.O. 2:6 (1:1)
    Ne 15.08. 10:15 Velké Meziříčí B - Přibyslav 4:1 (3:0)
    Ne 15.08. 15:30 Ledeč n.S. - Nové Město n.M. B 2:2 (1:2)
    Ne 15.08. 16:30 Speřice - Nová Ves 5:0 (4:0)
    Ne 15.08. 16:30 Pelhřimov - Okříšky 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 21.08. 10:00 Náměšť n.O. - Pelhřimov 2:2 (1:1)
    So 21.08. 16:30 Bedřichov - Okříšky 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 10:30 Sapeli Polná - Velké Meziříčí B 6:0 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 2:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Nová Ves - Třebíč 2:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Nové Město n.M. B - Speřice 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 28.08. 16:30 Třebíč - Nové Město n.M. B 3:3 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Žirovnice - Sapeli Polná 4:2 (3:0)
    So 28.08. 16:30 Okříšky - Náměšť n.O. 3:1 (2:0)
    Ne 29.08. 10:15 Velké Meziříčí B - Nová Ves 2:3 (0:2)
    Ne 29.08. 16:30 Ledeč n.S. - Bedřichov 3:2 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Speřice - Chotěboř 3:2 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Pelhřimov - Přibyslav 5:2 (4:1)

    6.kolo

    So 04.09. 16:00 Bedřichov - Náměšť n.O. 1:1 (0:0)
    So 04.09. 16:00 Chotěboř - Třebíč 2:2 (1:1)
    Ne 05.09. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov 3:1 (2:0)
    Ne 05.09. 16:00 Přibyslav - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Nová Ves - Žirovnice 2:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Nové Město n.M. B - Velké Meziříčí B 3:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Ledeč n.S. - Speřice 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 11.09. 16:00 Třebíč - Ledeč n.S. 3:3 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Žirovnice - Nové Město n.M. B 1:1 (1:0)
    Ne 12.09. 10:15 Velké Meziříčí B - Chotěboř 1:3 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Speřice - Bedřichov 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Pelhřimov - Nová Ves 2:5 (2:2)
    Ne 12.09. 16:00 Okříšky - Sapeli Polná 0:2 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Náměšť n.O. - Přibyslav 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 18.09. 15:30 Bedřichov - Přibyslav 2:4 (1:2)
    So 18.09. 15:30 Nové Město n.M. B - Pelhřimov 2:2 (0:1)
    So 18.09. 15:30 Chotěboř - Žirovnice 2:3 (1:2)
    So 18.09. 15:30 Speřice - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O. 7:0 (3:0)
    Ne 19.09. 15:30 Nová Ves - Okříšky 4:0 (3:0)
    Ne 19.09. 15:30 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 25.09. 15:30 Třebíč - Bedřichov 0:3 (0:1)
    So 25.09. 15:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 0:1 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Okříšky - Nové Město n.M. B 2:2 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Náměšť n.O. - Nová Ves 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Velké Meziříčí B - Speřice 2:1 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Pelhřimov - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Přibyslav - Sapeli Polná 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 02.10. 15:00 Bedřichov - Sapeli Polná 0:3 (0:1)
    So 02.10. 15:00 Třebíč - Velké Meziříčí B 1:3 (1:3)
    Ne 03.10. 15:00 Nová Ves - Přibyslav 6:1 (3:1)
    Ne 03.10. 15:00 Nové Město n.M. B - Náměšť n.O. 3:1 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky 2:3 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Ledeč n.S. - Pelhřimov 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Speřice - Žirovnice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 09.10. 15:00 Žirovnice - Třebíč 5:0 (3:0)
    So 09.10. 15:00 Okříšky - Ledeč n.S. 1:2 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Náměšť n.O. - Chotěboř 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 Velké Meziříčí B - Bedřichov 4:2 (0:0)
    Ne 10.10. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 4:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Pelhřimov - Speřice 2:2 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Přibyslav - Nové Město n.M. B 3:3 (1:2)

    12.kolo

    So 16.10. 14:30 Bedřichov - Nová Ves 0:1 (0:0)
    So 16.10. 14:30 Nové Město n.M. B - Sapeli Polná 3:1 (2:0)
    So 16.10. 14:30 Chotěboř - Přibyslav 0:1 (0:0)
    So 16.10. 14:30 Třebíč - Pelhřimov 0:5 (0:2)
    Ne 17.10. 10:15 Velké Meziříčí B - Žirovnice 3:2 (1:2)
    Ne 17.10. 14:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O. 1:2 (0:2)
    Ne 17.10. 14:30 Speřice - Okříšky 6:0 (1:0)

    13.kolo

    So 23.10. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 3:2 (2:1)
    So 23.10. 14:30 Žirovnice - Bedřichov 4:2 (0:2)
    So 23.10. 14:30 Okříšky - Třebíč 1:2 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Náměšť n.O. - Speřice 0:5 (0:3)
    Ne 24.10. 14:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí B 0:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 2:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Nová Ves - Nové Město n.M. B 0:3 (0:2)

    1.kolo

    So 30.10. 14:30 Chotěboř - Nová Ves 1:2 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Třebíč - Náměšť n.O. 1:1 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Žirovnice - Pelhřimov 1:4 (1:2)
    Ne 31.10. 10:15 Velké Meziříčí B - Okříšky 1:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Nové Město n.M. B - Bedřichov 4:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 1:3 (1:3)
    Ne 31.10. 14:30 Speřice - Přibyslav 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 06.11. 14:00 Bedřichov - Nové Město n.M. B 2:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Nová Ves - Chotěboř 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Sapeli Polná - Ledeč n.S. 1:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Přibyslav - Speřice 1:5 (1:2)
    So 06.11. 14:00 Náměšť n.O. - Třebíč 3:0 (2:0)
    So 06.11. 14:00 Okříšky - Velké Meziříčí B 3:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Pelhřimov - Žirovnice 4:2 (2:1)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Třebíč - Přibyslav
    So 26.03. 15:00 Chotěboř - Nové Město n.M. B
    Ne 27.03. 15:00 Pelhřimov - Bedřichov
    Ne 27.03. 15:00 Žirovnice - Okříšky
    Ne 27.03. 15:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O.
    Ne 27.03. 15:00 Speřice - Sapeli Polná
    Ne 27.03. 15:00 Ledeč n.S. - Nová Ves

    16.kolo

    So 02.04. 00:00 Bedřichov - Chotěboř
    So 02.04. 00:00 Nové Město n.M. B - Ledeč n.S.
    So 02.04. 00:00 Nová Ves - Speřice
    So 02.04. 00:00 Sapeli Polná - Třebíč
    So 02.04. 00:00 Přibyslav - Velké Meziříčí B
    So 02.04. 00:00 Náměšť n.O. - Žirovnice
    So 02.04. 00:00 Okříšky - Pelhřimov

    17.kolo

    So 09.04. 00:00 Okříšky - Bedřichov
    So 09.04. 00:00 Pelhřimov - Náměšť n.O.
    So 09.04. 00:00 Žirovnice - Přibyslav
    So 09.04. 00:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná
    So 09.04. 00:00 Třebíč - Nová Ves
    So 09.04. 00:00 Speřice - Nové Město n.M. B
    So 09.04. 00:00 Ledeč n.S. - Chotěboř

    18.kolo

    So 16.04. 00:00 Bedřichov - Ledeč n.S.
    So 16.04. 00:00 Chotěboř - Speřice
    So 16.04. 00:00 Nové Město n.M. B - Třebíč
    So 16.04. 00:00 Nová Ves - Velké Meziříčí B
    So 16.04. 00:00 Sapeli Polná - Žirovnice
    So 16.04. 00:00 Přibyslav - Pelhřimov
    So 16.04. 00:00 Náměšť n.O. - Okříšky

    19.kolo

    So 23.04. 00:00 Náměšť n.O. - Bedřichov
    So 23.04. 00:00 Okříšky - Přibyslav
    So 23.04. 00:00 Pelhřimov - Sapeli Polná
    So 23.04. 00:00 Žirovnice - Nová Ves
    So 23.04. 00:00 Velké Meziříčí B - Nové Město n.M. B
    So 23.04. 00:00 Třebíč - Chotěboř
    So 23.04. 00:00 Speřice - Ledeč n.S.

    20.kolo

    So 30.04. 00:00 Bedřichov - Speřice
    So 30.04. 00:00 Ledeč n.S. - Třebíč
    So 30.04. 00:00 Chotěboř - Velké Meziříčí B
    So 30.04. 00:00 Nové Město n.M. B - Žirovnice
    So 30.04. 00:00 Nová Ves - Pelhřimov
    So 30.04. 00:00 Sapeli Polná - Okříšky
    So 30.04. 00:00 Přibyslav - Náměšť n.O.

    21.kolo

    So 07.05. 00:00 Přibyslav - Bedřichov
    So 07.05. 00:00 Náměšť n.O. - Sapeli Polná
    So 07.05. 00:00 Okříšky - Nová Ves
    So 07.05. 00:00 Pelhřimov - Nové Město n.M. B
    So 07.05. 00:00 Žirovnice - Chotěboř
    So 07.05. 00:00 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S.
    So 07.05. 00:00 Třebíč - Speřice

    22.kolo

    So 14.05. 00:00 Bedřichov - Třebíč
    So 14.05. 00:00 Speřice - Velké Meziříčí B
    So 14.05. 00:00 Ledeč n.S. - Žirovnice
    So 14.05. 00:00 Chotěboř - Pelhřimov
    So 14.05. 00:00 Nové Město n.M. B - Okříšky
    So 14.05. 00:00 Nová Ves - Náměšť n.O.
    So 14.05. 00:00 Sapeli Polná - Přibyslav

    23.kolo

    So 21.05. 00:00 Sapeli Polná - Bedřichov
    So 21.05. 00:00 Přibyslav - Nová Ves
    So 21.05. 00:00 Náměšť n.O. - Nové Město n.M. B
    So 21.05. 00:00 Okříšky - Chotěboř
    So 21.05. 00:00 Pelhřimov - Ledeč n.S.
    So 21.05. 00:00 Žirovnice - Speřice
    So 21.05. 00:00 Velké Meziříčí B - Třebíč

    24.kolo

    So 28.05. 00:00 Bedřichov - Velké Meziříčí B
    So 28.05. 00:00 Třebíč - Žirovnice
    So 28.05. 00:00 Speřice - Pelhřimov
    So 28.05. 00:00 Ledeč n.S. - Okříšky
    So 28.05. 00:00 Chotěboř - Náměšť n.O.
    So 28.05. 00:00 Nové Město n.M. B - Přibyslav
    So 28.05. 00:00 Nová Ves - Sapeli Polná

    25.kolo

    So 04.06. 00:00 Nová Ves - Bedřichov
    So 04.06. 00:00 Sapeli Polná - Nové Město n.M. B
    So 04.06. 00:00 Přibyslav - Chotěboř
    So 04.06. 00:00 Náměšť n.O. - Ledeč n.S.
    So 04.06. 00:00 Okříšky - Speřice
    So 04.06. 00:00 Pelhřimov - Třebíč
    So 04.06. 00:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B

    26.kolo

    So 11.06. 00:00 Bedřichov - Žirovnice
    So 11.06. 00:00 Velké Meziříčí B - Pelhřimov
    So 11.06. 00:00 Třebíč - Okříšky
    So 11.06. 00:00 Speřice - Náměšť n.O.
    So 11.06. 00:00 Ledeč n.S. - Přibyslav
    So 11.06. 00:00 Chotěboř - Sapeli Polná
    So 11.06. 00:00 Nové Město n.M. B - Nová Ves
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 10 3 1 44:7 33
    2. 14 10 1 3 33:21 31
    3. 14 8 2 4 37:24 26
    4. 14 7 4 3 34:21 25
    5. 14 6 7 1 31:19 25
    6. 14 7 1 6 24:28 22
    7. 14 6 1 7 34:33 19
    8. 14 5 3 6 22:30 18
    9. 14 3 7 4 20:27 16
    10. 14 4 3 7 18:31 15
    11. 14 3 5 6 23:38 14
    12. 14 2 5 7 22:39 11
    13. 14 2 2 10 23:27 8
    14. 14 2 2 10 17:37 8