Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-15 Žáci U-13 B-Tým Dorost U-17 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

Zdařilý vstup do sezóny

Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (1. místo): „Na půdě Hrdějovic se nám nedaří, což tohle utkání jenom potvrdilo. Domácí na nás vlétli, vytvořili si tlak a v 15. minutě jsme prohrávali už 0:2. Teprve pak jsme se probrali, začali podnikat rychlé brejky a po jednom z nich Miroslav Mikšíček snížil. V té době už naše hra vypadala celkem obstojně, ale bohužel jsme postupně přišli o dva klíčové středové hráče Lojku s Distlem, což se podepsalo na našem dalším výkonu. Když po obrátce ve 49. minutě soupeř přidal třetí gól, bylo jasné, že na body tady ani tentokrát nedosáhneme. Zlomový moment nás položil a nedokázali jsme se vzpamatovat, takže domácí vytáhli náskok až na 5:1. Krtek pak už pouze krásnou trefou z trestného kopu korigoval stav, což ovšem byla jen slabá útěcha. Hrdějovice zvítězily naprosto zaslouženě, neboť nás předčily ve všech směrech. Je třeba rychle zapomenout a soustředit se na nadcházející derby s Chlumem.“