FC Olešná

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Do zápasu se zcela neznámým soupeřem nastoupilo několik našich hráčů se sebezapřením.Prvních deset minut zápasu přineslo oťukávání soupeřů mezi šestnáctkami a nevedlo k žádné střele na branku,či šanci některého z týmů.Poté přebrali otěže utkání pevně do svých rukou naši mladíci.Přišpendlili soupeře do jeho šestnáctky a na branku létala jedna střela za druhou.Ve 12´vyrazil gólman střelu P.Telváka.V 16´se na levé straně uvolnil Sladkovský a následně napálil míč do pravé tyče.V 18´a 20´zkoušel střelecké štěstí Zahradník,ale první střela skončila vedle a druhá orazítkovala břevno.Ve 21´gólman hostů vychytal Telváka,ve 22´Zahradníka a dorážku poslal Telvák z 10 metrů mimo branku.Tlak našeho celku byl drtivý,hosté nevěděli kam dřív skočit a bylo jen otázkou času,kdy a kolikrát se naši hráči gólově prosadí.Poprvé se tak stalo ve 24´kdy se zleva řítil na gólmana J.Sládek a ve skluzu překonal brankáře-1:0.Po půlhodině hry se prosadil také Zahradník a zvýšil na 2:0.Ve 36´unikl po pravém křídle Zahradník,přesnou přihrávkou našel na malém vápně volného Telváka a bylo to 3:0.O minutu později si oba borci role vyměnili,Telvák servíroval Zahradníkovi-4:0.Hosté v první půli vyslali na naši branku jedinou střelu a to ve 42´z trestného kopu,ale panenkovským dloubákem se góly ze 20 metrů dávají zřídkakdy. Druhý poločas začal zvýšenou snahou hostů,ale ta vydržela jen pár minut.V 54´pronikl do vápna J.Sládek,ale selhal v koncovce.To v 57´přišla krásná kombinační akce několika hráčů,na jejímž konci byla přesná přihrávka Zahradníka a úspěšná koncovka J.Sládka-5:0.Naši hráči hráli i nadále s velkou chutí a předváděli líbivý kombinační fotbal.V 59´běžel sám na brankáře Štěpka,ale mířil jen do nohou gólmana.V 63´minul odkrytou branku Telvák a v 65´jej napodobil Kříž.V 70´završil hattrick J.Sládek,který uklidil míč přesně k pravé tyči-6:0.V 73´měli nejblíže ke gólu také hosté,ale Pavlíček si z dalekonosnou pumelicí soupeřova útočníka poradil a míč s pomocí břevna za čáru nepustil.V 75´se do míče opřel 20 metrů od branky Telvák a na jeho dělovku byl gólman krátký-7:0.V 76´běžel podruhé sám na gólmana Štěpka,ale léžerním zakončením nemohl gólmana překvapit.A tak skóre uzavřel v 80´Telvák,když nádherně zakroutil míč z trestného kopu do pravé šibenice a završil tak svůj první hattrick v olešenském dresu-8:0.Naše mužstvo podalo v zápase nejlepší podzimní výkon a svého soupeře zcela jednoznačně přehrálo.Nebýt chvílemi zbrklé a nepřesné koncovky,odjeli by hosté domů s daleko větším přídělem. Sestava:T.Pavlíček-Jelínek(64´Kašpar),Dohnal,Szmek,Šika-M.Sládek,Kříž(83´Sklenka),P.Telvák,Sladkovský(53´Štěpka)-Zahradník(76´Vágner),J.Sládek Rozhodčí:Klekner ŽK:Jelínek Diváci:30