SK Rakovník

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Žáci U-13 B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Starší žáci SK Rakovník se v 1. fotbalové lize neuvedli vůbec špatně. Na půdě Varnsdorfu prohráli těsně 1-2. Další zápas přivítají starší žáci SK Rakovník na svém hřišti FK Viktorii Žižkov Starší dorost: FC Zenit Čáslav B 1-3 SK Rakovník Mladší dorost: FC Zenit Čáslav B 1-2 SK Rakovník

St. žáci se v lize neuvedli špatně, dorost také nezklamal

První domácí zápas Krajského Přeboru 11/12 se hráčům SK Rakovník vůbec nepodařil. Rakovničtí předvedli zastrašující výkon a hlavně velkolepou přehlídku chyb v obraně. První čtvrthodina hry přinesla vyrovnaný fotbal na obouch stranách v 15. minutě, ale hrubě chyboval rakovnický obránce Vaidiš a Ducár zajistil Novému Strašecí vedení 0-1. Ve 28. minutě měli domácí velké štěstí, když po chybě Krejčího, Doubrava vytáhl střelu Ducára na roh. O šest minut později se už ale hosté radovali, Krejčí přizvedl míč Ducárovi do běhu a ten šanci proměnil 0-2. Na začátku druhého poločasu dostal Rakovník hosty pod tlak, ale gól však dát nedokázali. Naopak v 54. minutě vedlo Nové Strašecí už 0-3. Rakovník měl poté příležitost zahrávat pokutový kop, který s přehledem proměnil Zápotocký. V 74. minutě byl stav utkání už 1-4, ale rakovniční znovu zápas zkorigovali, když se trefil Červený 2-4. Další dva góly přidalo v závěru utkání Strašecí a stanovilo konečný výsledek 2-6. Jak viděli derby trenéři obou týmů??? Miloslav Mrázek, Nové Strašecí: Myslím si, že jsme se na SKR připravili dobře. Spoléhali jsme na to, že máme v útoku rychlé hráče, kteří by mohli na domácí pomalejší stopery platit. Tato taktika se nám vyplatila. Kluky musím pochválit, že hráli na hranici sebeobětování, bojovali až do konce zápasu a z brejků dokázali trestat chyby domácích. Těší mě, že ani po jednom snížení našeho vedení nezačali zmatkovat a pokaždé dokázali odpovědět další brankou. Myslím, že naše vysoké vítězství je zasloužené. Radim Suchánek, SK Rakovník: Zodpovědný výkon soupeře a naše katastrofální chyby. Tak bych charakterizoval zápas, v němž jsme udělali čtyři, možná i pět velkých chyb, které hosté potrestali. To pak samozřejmě náš výkon muselo poznamenat. Řešení některých herních situací u některých hráčů bylo na úrovni dorostenců. Bohužel se to týká i některých zkušených hráčů, což je pro mě nemilé překvapení. Pokud nestačíme vzadu ani rychlostně, potom jsou takové propadáky. Co je nám pak platné, že máme míč častěji v držení než soupeř, když on nám ale z brejků dává branky. Musíme se z porážky otřepat a dnešních chyb se příště vyvarovat. SK Rakovník: Doubrava – Krejčí (42. Isteník), Fojtík, Vaidiš, Liprt – Pucholt, Zápotocký (68. Červený), Mžourek, Hornof – Setnička (42. Severin), Guadalupe. Trenér Radim Suchánek.

Velmi špatný výkon přinesl debakl...

Starší žáci: (U-15) : FAŠV Varnsdorf - SK Rakovník Mladší žáci: (U-13): SK Rakovník - SK Kladno Starší a Mladší dorost: FC Zenit Čáslav B - SK Rakovník A-tým: SK Rakovník - TJ Sokol Nové Strašecí

Start české ligy žáků je tady! Dorost jede do Čáslavi

Těsná prohra s Louňovicema na těžkém terénu!
TJ Slavia Louňovice 1-0 SK Rakovník (1-0)
SK v přípravě zdolalo Chmel Blšany i FK Litoměřice!
SK Rakovník v přípravě neprohrál ani jednou...
Starší žáci SK Rakovník si zahrají Seznam CZ Českou Ligu žáků!
Starší žáci SK Rakovník si zahrají poprvé v historii Českou ligu žáků. V prvním utkání je čeká Varnsdorf!