TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
Praha-západ
Všenorský S.K.

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Na horkou všenorskou půdu tentokrát zavítal ambiciózní celek z Březnice, aktuálně 5. v tabulce I.B třídy. Domácí jsou již jistým mistrem, hosté s bezpečným odstupem nad pásmem sestupu, všichni tak očekávali pohledný a otevřený fotbal na obě strany. To se nakonec potvrdilo hned v úvodu utkání, kdy se po zaváhání Frýborta v obraně dostal soupeř do šance, kterou s přehledem využil a prohrávali jsme 0:1. Bohužel, to bylo ze strany hostí vše, v dalších minutách se soustředili spíše na pozornou obranu a směrem dopředu vysílali jen rychlé a nebezpečné kontry. Domácí si s úpornou obranou dlouho nevěděli rady, až se nakonec po půl hodině hry, po rychlé kombinaci s Jirkou Novotným, prosadil povedenou střelou Ríša Feglar a srovnal stav. Hosté nadále pozorně bránili, i tak ale ještě do přestávky stihl otočit skóre kapitán Standa Drážný a poločas tak skončil 2:1. Po přestávce již bylo na hřišti pouze domácí mužstvo, hosté se zatáhli do hlubokého obranného bloku a směrem dopředu prakticky přestali hrát. Celý druhý poločas se tak odehrával na polovině hostí, domácí s chutí kombinovali a vymýšleli pohledné fotbalové akce a kulišárny (viz Luděk Zelenka :-) !!!), k pobavení diváků. Z obrovského tlaku nakonec padaly i krásné branky a zápas tak skončil v exhibičním tempu, když se soupeř po ojedinělém průniku na polovinu domácích nakonec také ještě jednou trefil a stanovil tak konečné skóre utkání. Poslední domácí zápas v I.B třídě se musel divákům líbit, za domácí premiérově nastoupil také profesionální hokejista Jaroslav Bednář a kromě kapitánské pásky, kterou dostal od vystřídaného Standy Drážného, ozdobil své první vystoupení krásnou brankou.

Ani 5. celek soutěže na mistra nestačil a prohrál 6:2 !!!

Utkání s Praskolesy skončilo pro soupeře debaklem !!!

K dnešnímu utkání měl již trenér Vlček k dispozici potrestané hříšníky z Vonoklas - Hrdličku a Helmiho, vrátil se po zranění Frýbort a sestava se tak přeci jen zase po delší době vrátila k normálu. Na několik minut naskočil do utkání i dlouhodobě zraněný Renda Phillipp, který prodělává rehabilitaci po úrazu ramene. Soupeř nepřijel bohužel hrát fotbal, od první minuty urputně bránil a utkání to na úrovni moc nepřidalo. Hrálo se na jednu branku a celý první poločas se změnil v její neúspěšné dobývání. Ani po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, jen namísto 8 hráčů soupeře se do bránění pok. území zapojovalo již všech 10... Šance také přišly, ale nikdo nedokázal dostat míč až do branky. Z trápení domácí hráče i fanoušky vysvobodil až střídající Ríša Feglar, který se nejprve sám individuálně prosadil a o chvilku později pak ještě ideálně uvolnil Helmiho, což bylo také konečné skóre zoufale jednostranného utkání. Po závěrečném hvizdu vypukly malé oslavy již rozhodnutého postupu do I.A třídy, hráči obdrželi medaile za vítězství a radovali se společně s věrnými fanoušky.

POSTUP !!! POSTUP !!! POSTUP !!!

V nevídané přestřelce jsme nakonec udolali Zdice 4:3!!!
Dnes jsme udělali další důležitý krok k vytouženému postupu, když jsme zvládli utkání plné branek s FK Olympie Zdice...
Důležité vítězství na půdě Hořovicka!
Naše A mužstvo dokázalo i přes oslabení opět zvítězit a přivezlo velmi cenné 3 body z Hořovicka...
Vítězství s Podlesím
Utkání 20. kola přineslo ostře sledovaný souboj týmů z čela tabulky I.B třídy, ve kterém se nakonec po zásluze radovali domácí...
Archiv článků
Černolice - Všenorský SK 5:4
Černolice - Všenorský SK 5:4
# Tým Z Skóre B
1. ROZ 22 104:23 57
2. VSK 22 101:35 57
3. SČÚ 22 59:45 39
4. VES B 22 71:46 38
5. KZN 22 62:45 38
6. PFA C 22 65:55 38
7. HRA B 22 67:61 34
8. HOL 22 55:43 33
9. CHO 22 48:60 29
10. ZLA 22 43:67 23
11. SVP 22 48:73 23
12. ŠTĚ 22 29:68 19
13. MPB 22 30:107 11
14. RUD 22 25:79 9
Okresní přebor
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
ADMIN
4321 dní

PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
Klubu fandí 2 lidé