FK Admira Praha

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Dorost U-19 B Mladší dorost B Žáci U-15 Žáci U-14 Žáci U-15 C Žáci U-13 C Žáci U-13 Žáci U-12 Mladší přípravka B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Po bezbrankové remíze následovali penalty. V nich zvítězil domácí tým v poměru 2:0 Za domácí proměnili Zeman Tadeáš a Herian Jakub, neproměnili Šmíd Jakub a Popovič Michal. Za tým Admiry všichni neproměnili: Pátek Matěj, Matějka Petr, Pronyshyn Jaroslav ani Pivoňka Adam

Remíza a následné kopy z pokutové značky

Sestava:Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Nebeský,Rzounek K.-Polák,Hrdlička Střídání: Jedlička,Groschup,Milota,Čedík,Marek K nadcházejícímu zápasu jsme se chystali do sousedních Holešovic, kde nás čekal starý známý soupeř,Loko Vltavín.Než stačil zápas vůbec začít, vytvořila se menší komplikace-rozhodčí povolaný PFS na zápas totiž nedorazil.Píšťalky se tedy ujmul asistent trenéra Lokády a utkání tedy mohlo s mírným zpožděním začít.Do zápasu jsme doslova vlétli, rvali jsme se o každý míč, bojovnost a chuť do zápasu byla opravdu znát.A taky se nám podařilo brzy skórovat.Charvy na naší půlce vybojoval míč a poslal kolmicí do sprintu Láďu s jedním obráncem.Láďa vyhrál "závod o míč" a proti brankáři si poradil parádně, nedal mu střelou pod víko šanci-0:1.Druhý gól přišel nedlouho poté, když Láďa potáhl míč po pravé lajně hřiště a obehrál dva protihráče a s míčem si to namířil do vápna, kde chytrou přihrávkou pod sebe našel Dana Hrdličku, který uklidil míč do prázdné branky-0:2.Další gól přišel zhruba po deseti minutách hry, kdy jsme se dostali k přímému kopu po faulu na Láďu, který v rohu hřiště míchal domácí obránce.Přímý kop zahrál Nebi výborně, před brankou byl nejdůraznější opět Dan a hlavou zvýšil skóre-0:3.Na hřišti jsme byli lepším týmem, což se tedy rychle projevilo ve skóre, soupeř se dostával maximálně na hranici vápna, tam však dneska vládli stopeři-Mates s Hykym- takže se domácí útočníci do žádné koncovky nedostali.Když už přišel centr, či dlouhá pobídka od záložníků, tak si pro míč vyběhl Bady.A tak jsme opět zaúřadovali my.Charvy si s Nebim ťukli míč na půlce a prvně jmenovaný vyslal Machyho kolmicí mezi dva beky do samostatného průniku na gólmana.Ten si s šancí poradil mazácky, míč napálil nádherně k tyči, brankář byl opět bez šance-0:4.Do konce poločasu jsme stačili skóre navýšit ještě jednou.Když se po chybě obrany dostal k míči Dan, přihrál jej do běhu Nebimu, který tak uháněl sám na brankáře a překonal ho střelou podél jeho těla-0:5.Prozatimním výsledkem jsme tedy vůbec nemuseli být zklamaní. Do druhé půle jsme nastoupili s několika změnami v sestavě, ale i tak jsme stále chtěli hrát rychlý a účelný fotbal.A po pár minutách hry nám to přineslo další gól v síti domácích.Z levé lajny dostal Láďa přihrávku od Kryštofa, a šel tak sám na branku.Láďa si s šancí poradil zkušeně, zatáhl si míč těsně před brankářem do středu a jemným lobem rozvlnil síť za jeho zády-0:6.Po tomto gólu však přišlo mírné zvolnění tempa naší hry a Lokáda se dostávala čím dál víc do hry.Dokonce dvakrát vystřelila na branku, ale s oběma pokusy si Bady hravě poradil.Avšak poté přišla největší šance Lokády za celý zápas, kdy se po zmatku před vápnem dostal k míči hráč domácích a vystřelil jej, míč mířil do branky, ale do jeho trajektorie vstoupil Mates a zachránil tak Badymu čisté konto.Z tohoto polevení jsme se však otřepali, a také začali produkovat útočné akce.Po dlouhém čekání jsme se však dočkali, když po několika přímých kopech se dostal odražený míč k Jirkovi, ten jej dloubnul za obranu do sprintu Charvymu, který si před vybíhajícím brankářem stačil míč jen píchnout, stačil jej však doběhnout ve hřišti a poslal centr na hlavu Tora, který jej zatloukl k pravé tyči-0:7.Do konce zápasu jsme se prosadili ještě jednou, kdy se po mnoha odrazech před vápnem dostal k Danovi míč po Čéďově "přihrávce" a Dan šancí na hattrick nepohrdl, a padajícího gólmana přeloboval a domácí bek jen marně stíhal míč letící do branky-0:8.Soupeř, až na to výsledek nevypadá, nebyl jednoduchý,Lokáda kousala, ale my jsme prostě hráli dobře a zaslouženě jsme si odvezli tři body a navíc jsme si vylepšili skóre, takže jsme v tabulce již na druhém místě.Příští zápas hostíme na Hovorčovické ABC Braník, což také nebude lehký soupeř a bude to jistě boj o tři důležité body.

LOKO Vltavín-Admira Praha

Sestava:Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Nebeský,Rzounek K.-Polák,Marek Střídání:Jedlička,Milota,Vrána,Čedík,Beneš V pátém kole Pražského přeboru k nám přicestoval soupeř, který zatím nezískal jediný bod v dosavadním průběhu soutěže-FC Tempo Praha.Jelikož před zápasem dlouho hustě pršelo, a navíc před námi hráli ligový zápas dorostenci, tak trávník na Hovorčovické nebyl úplně v ideálním stavu.I přes tuto komplikaci jsme se dostali hned v úvodu do role týmu, který určoval tempo hry a hru diktoval.Již ve 4. minutě hry jsme se dostali do vedení, kdy míč před vápnem sklepl Mára přímo k nohám Ládi a ten míč napálil nártem ke vzdálenější tyči a brankář byl bez šance-1:0.Náš tlak nadále trval, a ve 12. minutě vyústil v další branku, kdy po přímém kopu Nebiho z levé lajny si na míč vyskočil opět Láďa a hlavičkou přehodil vyběhnuvšího brankáře-2:0.O 4 minuty později si na centr Nebiho opět z levé lajny, tentokráte však ze hry, naběhl Machy a nádhernou hlavičkou pod břevno nedal brankáři šanci-3:0.Ve 20. minutě zahrával Nebi rohový kop, na který si nejvýše naskočil Charvy a hlavou umístil míč k pravé tyči-4:0.V minutě 26-té jsme se prosadil znovu, ale po čtyřech gólech i po zakončení nohou.Dvorní nahrávač prvního poločasu Nebi převzal míč na půlce a vyslal nádherný křížný balón na Kryštofa, kterým vyšachoval celou obranu a Kryštof mohl jít sám na branku.Se svou šancí naložil mazácky, gólmana, který proti němu vyběhl, jednoduše přeloboval a rozvlnil tak síť popáté-5:0.Po této brance jako bychom se s výsledkem spokojili a přestali jsme se koncentrovat na hru, a Tempo toho málem využilo.Obrana nedokázal pokrýt útočníka u pravé lajny, který tak po dlouhém pasu uháněl za volným míčem, naštěstí Ondra skvěle přečetl hru a rychlým výběhem situaci uhasil odkopem do autu.První půle tedy skončila jednoznačně, pětibrankovým rozdílem ve skóre. Do druhé půle jsme vstoupili se třemi změnami a na Tempo jsme vlétli stejně rychle, jako v prvním poločase.Ve středu hřiště nahrál Tomy míč Charvymu, který poslal ulicí do souboje 1v1 s gólmanem Tora, který si poradil a míč uklidil k tyči podél padajícího brankáře a již ve 41. minutě se skóre opět měnilo-6:0.Zanedlouho, ve 45. minutě jsme se radovali posedmé, kdy po Matesově přihrávce proměnil svou šanci Machy prudkou ranou k tyči a mohl tak už podruhé v zápase udělat své oslavné "letadýlko"-7:0.Dvojice Charvy a Toro si zopakovala gólovou spolupráci z šesté branky, kdy se v 51. minutě Charvy prohnal po pravé lajně a posadil centr na Torovu hlavu, která míč zatloukla do sítě-8:0.Na další gól jsme čekali téměř čtvrthodiny, než se v 65. minutě prosadil po Charvyho sklepnutí ve vápně nepříliš prudkou střelou k tyči Čéďa, na kterou však brankář k překvapení všech nedosáhl-9:0.Poslední tečku za zápasem udělal v 78. minutě svou druhou brankou Čéďa, který dostal pas od Tomyho a z levé lajny si míč zatáhl do pokutového území, kde střelou k bližší tyči nedal brankáři šanci míč chytit-10:0.V tomto naprosto jednoznačném utkání jsme si připsali tři body, a příští týden jedeme na hřiště Vltavínu, kde to nikdy nebyly jednoduché zápasy.