Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv

Bělá nestačila na Akumu

Již ve 3. minutě se do velké šance řítil hostující Mlynka, ale tváří v tvář Vernerovi neuspěl. V 10. minutě už jsme však byli svědky první branky utkání. Po neúspěšném odkopu ve vápně hostí se prosadil Toman.(1:0) Za 20 sekund už však bylo vyrovnáno. Po zmatcích ve vápně se míč odražený od Resla dostal za brankovou čáru.(1:1) Ve 14. minutě se skóre měnilo potřetí. Po rohovém kopu a nejistém výběhu Vernera se hlavou trefil Sedláček.(1:2) Na výsledkové tabuli svítila 28. minuta, když se poprvé zažlutilo. První žlutou kartu utkání dostal Smetana. V 36. minutě se po přistrčení Vrabce do šance dostal Holický, avšak v těžké pozici neuspěl. První poločas tedy přinesl 3 góly, ale i další šance. Přes sto přítomných diváků se tedy rozhodně nenudilo. Poločasová přestávka posloužila hlavně k zahřátí zmrzlých končetin, jak u hráčů, tak u diváků. Druhý poločas začal ještě ostřeji než ten první. V 48. minutě se už domácí příznivci mohli radovat. Po nadýchané standartce Vrabce se trefil hlavičkou Tůma.(2:2) V 54. minutě se po výkopu Vernera pohotově uvolnil Fischer, trefil však jen vyběhnuvšího Majzlana. V 63. minutě domácí poprvé vystřídali, Fischera nahradil Tomíček. O pět minut později se domácí příznivci mohli radovat potřetí. Výstavní ranou se z voleje trefil Souček.(3:2) Minutu na to rozhodčí udělil druhou žlutou kartu v zápase, a to Hammerovi, který loktem trefil do obličeje Tůmu. Ve stejné minutě také vystřídal zraněný Flodrman za Beránka. V 73. minutě bylo skóre opět vyrovnané. Po přízemním centru z pravé strany se prosadil Kvapil.(3:3) V 79. minutě se z přímého kopu trefil nechytatelně Vrabec a „angličákem“ tak opět poslal do vedení domácí.(4:3) V 81. minutě svým druhým gólem srovnal Kvapil.(4:4) Následovaly dvě střídání. Nejprve na straně domácích, kde Hodovanec vystřídal Kühnela, poté na straně hostů, kde Nagy nahradil Resla. V dalších minutách se přitvrdilo, obzvlášť ze strany bakovských, ale rozhodčí nepochopitelně nechal karty v kapse. V 89. minutě se po přistrčení Vrabce podruhé trefil Toman a domácí příznivci už si byli jisti vítězstvím.(5:4) Infarktový zápas však ještě nebyl u konce. Poslední slovo měli opět hráči Bakova. V 92. minutě se nadvakrát trefil Beránek, který si za svlečený dres ještě vysloužil žlutou kartu, a vyrovnal tak skóre na konečných 5:5. Remíza tedy rozdělila po bodu do obou táborů. Domácí byli samozřejmě zklamaní, že nad týmem, se kterým bojují o sestupové pozice, nedokázali zvítězit, kor po takovém vývoji. Pro oko nezaujatého diváka se muselo jednat o velmi pohledný zápas se spoustou gólů. Autor: www.skbela.cz