SK Horní Suchá

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Dorost U-19 B-Tým Dorost U-17 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Utkání ještě ani pořádně nezačalo a hned také skončilo pro Příborského, kterému v první minutě po vzdušném souboji zlomil nos hostující kapitán. Nahradil jej Kociolek, pozdější hrdina utkání. Domácí se snažili na sopupeře i přes tuto událost vletět, velmi důrazný byl od úvodních minut Kodenko. Jeho gólovou příležitost mu však gólman hostí vyrazil. Domácí se dotali v prvním poločase k sérii rohových kopů, ani jeden však ve vedoucí branku nepřetavili. Solidně se jevila také kombinace mezi Osikou a kapitánem Zimou. Hosté se dostali do šance jednou, ta však byla stoprocentní a domácí v tu chvíli podržel Drobec. Do druhého poločasu nastoupili domácí o poznání lépe. Již po 5ti minutách se po rychlé kombinaci se dostal za záda obránců Bystřice mladičký Kociolek a s přehledem překonal gólmana a otevřel střelecký účet utkání 1-0. Hosté však nechtěli dát svou kůži lacino. O pár minut mohlo být vyrovnáno, střelu se střední vzdálenosti Drobec vyrazil s vypětím všech sil na břevno, od kterého se míč odrazil k překvapenému útočníkovi hostů a ten se zmohl pouze na chabou střelu, kterou mu ležící Drobec vyrazil. Co víc mohl v tu chvíli útočník chtít, než prázdnou branku a ležícího brankáře?? O chvíli později se hosté domáhali pokutového kopu za stažení hráče v brankovišti, ale toto stažení viděl snad jen útočník Kluz, který za následné sražení domácího Hánla viděl červenou kartu. Domácí poskytnutou početní převahu proměnili v dvougólové vedení, když z kombinace Janovského s Kodenkem profitoval podruhé Kociolek 2-0. Domácí v posledních minutách utkání zbytečně zdramatizovali, když povolili hostům vstřelit kontaktní branku. Nedůraz domácí obrany využil hostující Vávra a střelou z hranice pokutového území snížil na 2-1. Hosté se poté snažili i o vyrovnávající branku, ale domácí je už do žádné šance nepustili a připsali si tak první jarní body.

Tichá - Horní Suchá 3:0