SK Slavkov u Brna

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv
Břeclav B: Elsner - Vinklárek,Cromeček,Kalčík,Tresinger Vl. - Koryčánek(46.Herman),Paulík,Dolíhal,Janulík - Nevídal,Šagát(80.Prajka) Trenér: Ivo Dvořák Slavkov: Kuchynka - Láznický,Hráček,Holý,Drobný - Žižlavský(84.Klimek),Chlup.Holásek,Lysák - Kopunec,Houšť Trenér: Rostislav Václavíček Před zápasem jsme se potýkali s hodně absencemi,zraněný Dolíhal,Olda Strnad na dovolené a dorost hrál v Kyjově.Bohužel na sraz nedorazil z neznámých důvodů Cenek,a tak se jelo jen s jedním náhradníkem.Kávička a buchtička od paní Šmídové proběhla,takže nebyl strach o výsledek.Těsně před zápasem nás povzbudila výhra dorostu na půdě suvereního Kyjova."Kluci gratulace!".Zraněného Dolíhala nahradil v brance Kuchynka,a nutno dodat,že si vedl skvěle.V Břeclavi(Poštorné) nás čekal vvborně připravený trávník.Slavkov hrál v prvním poločase zakřiknutě a množství pokažených přihrávech rychle narůstalo.Jediná branka padla po rohu domácích.Ve druhé půli se obraz hry změnil a obě mužstva předvedla výborný fotbal,který se musel hrstce diváků líbit.Slavkov přešel do ofenzivnějšího postavení a neustálým tlakem nutil domácí k chybám.Ti ovšem kontrovali několika brejky,které obrana a především Jara Kuchynka v brance,vyřešili.Vyrovní přišlo po nádherné samostatné akci Chlupa,který přešel přes pět hráčů a přízemní střelou překonal domácího brankáře.V samém závěru se přece jen podařilo Slavkovu vyrovnat,když Lysák nadvakrát dopravil míč do branky.V nastavení šel Klimek sám na branku,byl evidentně faulovaný,ale k překvapení všech přítomných zůstala píšťalka rozhodčího němá.Naše neporazitelnost už trvá 12 zápasů!!! Příští kolo přivítáme v derby utkání Bučovice.Zápas se hraje v sobotu 11.6. od 16:30

Břeclav B - Slavkov 1:2(1:0)

23.kolo Slavkov - Lanžhot 1:0(0:0)

22.kolo Rohatec-Slavkov 2:3(1:0)

21.kolo Slavkov - Bořetice 4:1(1:0)
Slavkov – Bořetice 4:1(1:0)Branky: 61., 72.a 89.Kopunec, 31.Strnad – 54.Novotný Rozhodčí: Krecht – Šula(Žďár n.Sázavou), Marek(Bučovice) Delegát: Brtníček ŽK: 64.Lysák, 74.Hráček, 76.Cenek, 83.Klimek – 33.Galla, 33.Krška, 39.Kadlec, 42.Machala, 45.Petrásek ČK:44.Machala Diváků: 250 Střely na branku: 7:3 Střely mimo: 2:8 Fauly: 18:12 Rohy: 5:1 Ofsajdy: 3:5 Slavkov: Dolíhal – Holý, Cenek, Hráček, Drobný – Láznický, Chlup, Holásek(3.Klimek),Lysák – Strnad(67.Houšť), Kopunec Trenér: Rostislav Václavíček Bořetice: Galla – Krška, Baštař, Schwarz, Brychta – Fous(64.Šťavík), Novotný, Petrásek M., Petrásek D. – Kadlec(79.Parolek), Machala Trenér: Stanislav Hřiba Ve Slavkově se utkal čtvrtý a pátý celek tabulky a bylo to znát. Hrál se dobrý oboustranně dobrý fotbal. Hned zkraje nastaly komplikace, když pro zranění musel odstoupit Holásek. Hosté byli celý poločas hodně ukecaní a rozhodčí to trestal ŽK. Druhý poločas už byl v režii Slavkova. Jirka Kopunec se zaZápas po minutách: 16.- hosté nastřelují břevno 31. – 1:0 Hráček zatáhl po lajně a jeho centr po zemi doklepává do branky Strnad 32. – technická střela Kopunce, Galla vyráží na roh 33. – Strnad se ocitá zcela sám před Gallou, ten jeho pokus kryje 44. – Machala filmuje pád ve vápně a dostává druhou žlutou, tedy červenou a jde do sprch 54. – 1:1 ,Novotného rána ze třiceti metrů se třepe v šibenici 61. – 2:1, Chlup vysouvá Kopunce , jeho přízemní střela končí v Gallově brance 67. – Hráčkova tvrdá střela doprostřed branky, Galla jen stěží vyráží 72. – 3:1, Chlup opět nalézá za obranou hostí Kopunce, ten Gallu přelobuje 80. – Šťabákova střela končí jen těsně nad Dolíhalovou brankou 89. – 4:1, Kopunec se ocitá sám před brankářem a opět ho mazácky přelobuje.
20.kolo Tvrdonice-Slavkov 2:3(1:2)
Tvrdonice – Slavkov 2:3(1:2) Branky: 36.Trubač,60.Sirotka - 6.a 48.Holásek,26.Strnad Rozhodčí: Virčík – Trávníček M.,Válek ŽK: 0 - 35.Hráček,66.Holásek,69.Holý Diváků: 95 Střely na branku: 6:5 Střely mimo: 3:5 Fauly: 16:10 Rohy: 11:4 Ofsajdy: 2.3 Tvrdonice: Uher – Kostrhůn,Krupica,Menšík – Fabičovič,Polášek(77.Trecha),Trčka,Salajka(46.Janulík) – Sirotka,Dusík,Trubač Trenér: Ladislav Libuša Slavkov: Dolíhal – Holý,Cenek,Hráček,Drobný – Lysák(70.Klimek),Holásek,Chlup,Houšť – Strnad(76.Hobza),Kopunec Trenér: Rostislav Václavíček V Tvrdonicích se hrál kvalitní fotbal.Musíme si přiznat,že domácí byli lepším týmem.Celkem třikrát zvonilo břevno Dolíhalovy branky.My jsme se však ubráníli a tak vezeme další body a držíme už sedmizápasovou neporaazitelnost. 6.- 0:1 Holásek přízemní střelou k tyči 19.- po Holáskově chybě se ocitá zcela sám před Dolíhalem Dusík.Dolíhal jeho střelu vyráží 22.- Menšík hlavičkuje jen těsně nad bránu 26.- 0:2, Lysák centruje z prava přímo na kopačky Strnada,ten se nemílí 36. – 1:2,Chlup ztratil na polovině míč,hosté posílají pas za obranu na osamoceného Trubače,ten prostřeluje Dolíhala 48. – 1:3,Chlup posílá milimetrový centr přímo na hlavu Holáska 56. – Menšík hlavičkuje do břevna 59. – domácí opět nastřelují břevno 60. – 2:3,po hrubce Cenka snižuje Sirotka 67. – tvrdá Poláškova střela zatřásla opět břevnem 80. – Chlup přestřeluje branku v nadějné pozici 82. – Klimek zcela sám před brankářem,jeho hlavička míří nad 85. – „BOREC NA KONEC“. Houšť jde od poloviny hřiště sám na brankáře.Udělá mu kličku a zeje před ním zcela prázdná branka,ale Pepa ji nepochopitelně netrefí!
19.kolo Slavkov - Dražovice 3:0(1:0)
Slavkov - Dražovice 3:0(1:0) Branky: 28.Chlup z pen.,66.Strnad,81.Kopunec Rozhodčí: Štipčák - Horehleď(Veselí),Navrátil(Švábenice) ŽK: 43.Houšť,53.Strnad,69.Kopunec,75.Cenek,79.Chlup - 21.Bílek M.,28.Šmerda,39.Měřínský,68.Karger J.,74.Píšek Diváků: 200 Střely na branku: 7:3 Střely mimo: 4:6 Fauly: 13:9 Rohy: 4:1 Ofsajdy: 5:4 Slavkov: Dolíhal - Holý,Cenek,Hráček,Drobný - Vrána O.(40.Láznický),Chlup,Holásek,Houšť(86.Klimek) - Strnad,Kopunec Dražovice: Karger Z. - Šmerda,Píšek(75.Minařík),Karger J.,Měřínský - Bílek E.,Vlach,Novotný,Bílek M. - Svoboda,Pelc Souboj dvou rozdílných herních stylů rozhodla přece jen větší hráčská kvalita v ofenzívě. V poli byl zápas naprosto vyrovnaný, hosté dokonce měli místy více ze hry, ale v koncovce se jim stejně jako v minulém kole proti Bučovicím vůbec nedařilo. „Někde je chyba, hrajeme dobrý fotbal, ale pořád body nDůležitá penalta Jeho svěřenci zahájili ve velkém stylu a Slavkov pětadvacet minut jakoby nevěděl, co na běhavého protivníka hrát. Takže si hleděl především důsledné ochrany vlastního území. „Dražovice potvrdily, že jsou houževnatým mužstvem, velmi nepříjemným v osobních soubojích, protože mají hodně hráčů vysokých p Dražovickou aktivitu přibrzdily dvě penaltové situace. V prvním případě ve 21. minutě se po zákroku na hostujícího Eduarda Bílka ovšem penalta nekopala a hráč navíc uviděl žlutou katru za filmování. Hosté jsou přesvědčení, že to byl faul a měli dostat pokutový kop. Krátce na to si Chlup přehazoval Šm Taktovku domácího souboru držel především Filip Chlup, který ve Slavkově „čeká“ na nové angažmá. Na hřišti dokázal prodávat prvoligovou kvalitu. Přesně zakládal rychlé akce a přihrával do vyložených gólových šancí. „Myslím, že teď hrajeme hodně dobře a že je to opravdu hodně fotbalové. Zápas jsme měl Derby vzali za své především fanoušci ze Slavkovska. Hráči Šaratic, které vedou I.B třídu, si mohli porovnat rozdíl obou soutěží a určitě vědí, že v této skupině I.A třídy by neměli snadný život. To jim nepřímo vzkázal i jejich soupeř z Křenovic, který už ze souboje tak trochu odpadá. „Fotbal se mně Lepší koncovka Vyšší rozdíl skóre způsobila otevřená hra Dražovic se sympatickou snahou po vyrovnání. Blízko k němu měl ve 46. minutě Svoboda, ale nedokázal doklepnout míč do prázdné poloviny branky. V 70. minutě, už za stavu 2:0, pak Vlachova tečovaná dělovka z deseti metrů pořádně roztřásla břevno domácí branky. Slavkovské kontry ale byly smrtící. Druhý gól přidal po zpětné přihrávce od Láznického nekompromisní ranou pod břevno Strnad. Tečku udělal po Chlupově ideální uličce Kopunec, který si pohrál s celou obranou i brankářem soupeře a mazácky zasunul do prázdné branky. „V poločase jsme si řekli, že musíme