FC Vracov

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Výsledek snad jako v házené ! Jednoznáčná záležitost domácího Vracova, kdy již ve 30. minutě bylo za stavu 4:0 rozhodnuto. Hlavní rozhodčí tím měl jednoduchou úlohu, písknul dvě penalty ( další jednu měl přidat , ale za takového stavu je to opravdu jedno ), jednu z toho proměnil dokonce domácí brankář David Vinca. Branky padaly jako na běžícím páse obvzláště ve druhém poločase, kdy za 37.minut hry jsme vstřelili 10 branek ! Doufejme, že jsme si nějaké nechali i na Lužice. Jinak velmi dobrý, kvalitní a hlavně kolektivní výkon. Všichni hráči si po zápase zasloužili pochvalu. Ostatní zápasy : Hr.Lhota B : KEN Veselí 0:4 (0:1) Hanzelka,Tobiáš, Bartošek z PK, vlastní ( roz. Riedl ) SO 16:00 TIP 1 Kozojídky : Domanín 5:1 (0:0) Doupovec, Blahynka, Vlček, Gloza, Zb. Smetka - Hrobař Martin ČK:Broš (D) ( roz. P.Malík ) NE 10:00 TIP 1 Velká B : Suchov 4:0 (3:0) Bárta,Trýska,Machálek,Mička ( roz. Stávek ) NE 10:00 TIP 1 Ratíškovice B : Mor. Písek 0:0 (0:0) ( roz. Rotter, Daniel ) NE 10:15 TIP 1 Lipov : Lužice 4:2 (1:1) Kučera 2,Mlýnek z PK, Ondra - Klimek, Mokroš ( roz. Stávek ) NE 16:00 TIP 1 Petrov : Sudoměřice 2:0 (1:0) Kubík, Chladil, ČK: Hajossy (S) ( roz. Riedl ) NE 16:00 TIP 0 Tabulka po 17.kole : 1. Vracov B 17 13 2 2 69 : 38 41 2. Ratíškovice B 17 12 3 2 38 : 17 39 3.KEN Veselí 17 12 1 4 39 : 10 37 4.Lipov 17 10 3 4 42 : 21 33 5.Kozojídky 17 9 4 4 35 : 18 31 6.Domanín 17 8 1 8 27 : 29 25 7.Petrov 17 7 2 8 27 : 28 23 8.Hr.Lhota B 17 7 2 8 22 : 30 23 9.Lužice 17 7 1 9 29 : 27 22 10.Sudoměřice 17 6 3 8 25 : 39 21 11.Velká B 17 5 5 7 24 : 25 20 12.Mor.Písek 17 2 4 11 14 : 37 10 13.Nová Lhota 17 3 1 13 9 : 57 10 14.Suchov 17 1 2 14 14 : 63 5

17.kolo FC VRACOV "B" : FK Nová Lhota 15:0 (5:0)

Sestava FK Suchov : Jančařík - Sobek,Horňák P. (73. Juršta ),Pinkava L., Brhel, Pinkava A., Schelle, Švrček J., Horňák T., Štefaník, Horňák J. . Dále Švrček Vl., Sup, Matušinec. Sestava FC VRACOV "B" : Vinca - Lunga, Chovanec, Říha, Procházka - T.Kudlík, Příkazský L. (c) , Gaspar ( 89. M.Příkazský) , Gasnárek - P.Klajba ( 46. Loprais ), Čubík ( 67. Kubošek ) . Dále připraven Nikl. Trenér Libor Řihák, asistent Jiří Grufík ml., vedoucí mužstva Petr Vrablic . Utkání , ve kterém hrál největší roly silný vítr , jsme s velkým úsilým nakonec dotáhly do vítězného konce. I přesto, že v závěru byl po dvou žlutých kartách vyloučen Gasnárek. Domácí Suchov vyhrál los a první poločas si zvolil hru po větru. Dlouhé nakopávané míče nám zpočátku dělaly velké problémy, ale i s velkým úsilým jsme všechny odvrátily. Již ve 12. minutě natáhl z otočky svou dalekonosnou střelu asi z 26 metrů kapitán Lukáš Příkazský a nedal domácímu brankáři žádnou šanci.Bohužel další šance jsme si již v prvním poločase nevytvořily. Druhou půli jsme po větru začaly náporem, ale dlouho trvalo, než jsme o výsledku rozhodly. Opět se o to postaral kapitán Lukáš Příkazský, který v 81.minutě opět natáhl svou přesnou střelu a zvýšil na 0:2 . Již to vypadalo na bezproblémový konec, ale v 90.minutě po našem zaváhání v obraně domácí vstzřelili branku na 1:2 a závěr byl zbytečně vyhecovaný. V tomto utkání poprvé chytal brankář David Vinca, který náš tým několikrát podržel a je jenom škoda, že mu kluci nepomohly více k udržení čistého konta.Škoda hlavně zbytečného vyloučení po dvou žlutých kartách. Jinak zasloužené , ale hodně vydřené tři body. Po prohře Ratíškovic v Sudoměřicích jsme se opět vyhoupl yna první místo III.třídy skupiny B . Ostatní zápasy : Kozojídky : Velká "B" 1:1 (0:0) Smetka - Kurečka ( roz.Z.Zíma ) NE 10:00 TIP 1 Domanín : M.Písek 2:0 (2:0) Hrobař Martin 2 , ČK: Hezina Jiří (Domanín) - Červinka Filip (Mor. Písek) ( roz. Fišera- Jahoda ) NE 15:30 TIP 1 Sudoměřice : Ratíškovice "B" 2:0 (1:0) Semotam Petr, Novák Aleš ( roz. Čápek ) NE 15:30 TIP 1 KEN Veselí : Petrov 3:0 (0:0) Páč 2 (1 z PK), Hanzelka, ČK: Vrána (Petrov) ( roz. Hýbl ) NE 15:30 TIP 0 Lužice : Hr.Lhota "B" 1:0 (1:0) Skočík Miroslav, ČK: Svoboda Tomáš (Hr. Lhota B) ( roz. Jílek ) NE 15:30 TIP 0 Nová Lhota : Lipov 1:3 (1:1) Brumla z PK - Karásek, Urbánek, Ondra ( roz. J.Vašek ) NE 15:30 TIP 2 Tabulka po 16.kole : 1. Vracov B 16 12 2 2 54 : 38 38 2. Ratíškovice B 16 12 2 2 38 : 17 38 3.KEN Veselí 16 11 1 4 35 : 10 34 4.Lipov 16 9 3 4 38 : 19 30 5.Kozojídky 16 8 4 4 30 : 17 28 6.Domanín 16 8 1 7 26 : 24 25 7.Hr.Lhota B 16 7 2 7 22 : 26 23 8.Lužice 16 7 1 8 27 : 23 22 9.Sudoměřice 16 6 3 7 25 : 37 21 10.Petrov 16 6 2 8 25 : 28 20 11.Velká B 16 4 5 7 20 : 25 17 12.Nová Lhota 16 3 1 12 9 : 42 10 13.Mor.Písek 16 2 3 11 14 : 37 9 14.Suchov 16 1 2 13 14 : 59 5

16.kolo FK Suchov : FC VRACOV "B" 1:2 (0:1)

Sestava FC Vracov : Myšák - Lunga, Chovanec, Říha ( 59.Čubík ), Procházka ( 62.Kozák ) - Gasnárek, Gaspar, L.Příkazský (c), Janoušek - Klajba ( 75. T.Kudlík ), J.Kudlík . Dále připraveni : Zavrtal, M.Příkazský, Nikl. Trenér : Libor Řihák, asistent Jiří Grufík, vedoucí mužstva Petr Vrablic. Sestava SK Kozojídky : Ustýnek -Smištík, Mikulášek (c), Doupovec, Jakubíček, Červenka, Grabec, Gloza, Vorálek I., Smetka, Blahynka (60. Paška, 90. Vlček ) . Dále připraven Březina.Trenér Vrba František, vedoucí mužstva Duroň Ivan . V prvním jarním kole jsme přivítali na domácím trávníku soupeře z Kozojídek, u kterého jsme na podzim po velmi těžkém boji vyhráli 3:1, a to jsme dvě branky vstřelili až v závěru utkání. Težký soupeř se prokázal i dnes , a to velmi kvalitní defenzívou, kdy přijel do Vracova uhrát bezbrankovou remízu , a to se mu nakonec i povedlo. Mnoho šancí , které jsme v utkání neproměnili, nás nakonec stálo dva body za remíz. Bohužel, pokud nebudeme proměňovat 100 % gólové příležitosti , nemůžeme na vítězství myslet. Po sobotní výhře rezervy Ratíškovic máme ztrátu na první místo již dva body. Další utkání odehrajeme v nedělním odpoledni v Suchově. Ostatní zápasy : Hr.Lhota "B" : Nová Lhota 2:1 (0:1) Slovák 2 (1 z pk) - Janůš, ČK: Kubík (Nová Lhota) ( roz. Hodonský ) SO 15:30 TIP 1 Ratíškovice "B" : KEN Veselí 2:1 (0:1) Koplík Petr, Flajzar - Hanzelka ( roz. P.Malík-P.Mayer,Voříšek ) SO 15:30 TIP 0 Rezerva Baníku vstoupila do jarní části těsnou a hodně vydřenou výhrou. V souboji vedoucího týmu třetí B třídy se třetím mužstvem žádný převratný fotbal nenabídl. Domácí béčko se proti Veselí dlouho nemohlo pořádně prosadit. Naopak hosty poslal do vedení Hanzelka. Béčko Baníku zabralo až po změně stran. Vyrovnání zařídil Petr Koplík, který se do Ratíškovic vrátil z hostování v Ježově. Vítězný gól vstřelil střídající Radek Flajzar, který zblízka dorazil míč do sítě. Hostům se druhá branka Baníku vůbec nelíbila a na okresní svaz poslalo vedení KENU oficiální protest na výkon asistenta rozhodčího Patrika Voříška. Naše rezerva odskočila druhému Vracovu, který doma pouze remizoval s Kozojídkami 0:0, na tři body. V neděli se naše béčko představí v Sudoměřicích. Velká "B" : Domanín 0:2 (0:1) Martin Hrobař 2 ( roz. Slížek ) NE 10:00 TIP 1 Lipov : Suchov 6:1 (2:1) Kohut 2, Mlýnek z P.K., Miškeřík, Lukáš Kučera, Urbánek - Pinkava ( roz. Z.Zíma ) NE 15:30 TIP 1 Petrov : Lužice 0:3 (0:1) Hasoň 2, Valdes ( Roz. Richtr-Mátl ) NE 15:30 TIP 0 Mor.Písek : Sudoměřice 3:1 (2:1) Štěpaník Petr 3 - Zajden ( roz. Voříšek ) NE 15:30 TIP 1

15.kolo FC VRACOV "B" : SK Kozojídky 0:0 (0:0)

12.kolo Sokol Lipov : FC VRACOV "B" 2:0 (0:0)
Branky : 53.Radek Mlýnek, 77.David Kučera Již po několikáté změněný termín utkání na opětovné žádosti oddílu Lipova !!!! Poslední a doufám, že konečná verze je sobota 13.11.2010 ve 14:00 hodin, pokud nebude metr snihu nebo STK OFS Hodonín nepovolí další zbytečnou změnu oddílu Lipova ! Rozhodčí : Milan Riedl Vřesovice 4/10 - Karel Díra Rotter 10/10, Petr Malík Svatobořice 7/10 Delegát svazu : Mojmír Barák Veselí nad Moravou- nepřijel.... Žluté karty Vracova : 43. Gabriel Gasnárek, 82.Bronislav Chovanec
16.kolo FC VRACOV : Baník Zbýšov 4:0 (2:0)
Branky : 25. a 80. Ondřej Zýbal, 14. Aleš Vybíral z penalty, 87. Petr Eliáš Rozhodčí : Vítězslav Buček Rousínov - Michal Oujezdský Vážany nad Lit., Šumšal Delegát svazu : Miroslav Strouhal Hustopeče Žluté karty: Eliáš, Zýbal, Macek – Prečan, Matouš, Kotačka, Roszicska
14.kolo Velká nad Veličkou "B" : FC VRACOV "B" 2:6 (1:0)
Branky : 4.Janda, 54.Bíla - 59.,62. a 68. Aleš Vybíral, 78.Tomáš Macek , 82.Ondřej Zýbal, 83.Libor Kozák Rozhodčí : Jaroslav Daniel Hodonín 4/10 , Josef Hodonský Moravský Písek 10/10 Bez žlutých karet. Sestava Velké "B" : Novotný - Kasan, Ondruš, Zvonič, Pavlinec Pavel, Janda, Bíla (c), Juvena, Bárta, Petrucha, Mička . Sestava FC VRACOV "B" : Zálešák - Procházka, Chovanec (c), Kocurek, Magulák - Gasnárek, Vybíral, Vašina, Macek - Zýbal, Kozák . Dále připraveni : T.Kudlík,M.Příkazský,Kubošek, Nikl. Trenér Libor Řihák, asistent Jiří Grufík ml., vedoucí mužstva Petr Vrablic.