Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

III. třída0:1( 0:0 ) III. třída28.04. 16:30
< A-Tým Žáci U-15 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Sestava: Zoubek Kluska (30. Viktorin) - Urban - Wilczek - Běloušek Chloupek L. - Kresa (65. Navrátil) - Sáček (70. Chloupek P.) - Petrla Bureš - Kaňa Bylo vedro, nikomu se moc nechtělo a podle toho to taky vypadalo. Domácím jsme vypracovali tři příležitosti, které využili a ještě trefili tyč. My měli příležitostí taky dost, ale branku jsme trefili snad jen jednou. Vzhůru do pralesa.

26. kolo Bořetice B - Šitbořice 3:0 (2:0)

Sestava: Kalina Kluska - Urban - Wilczek (65. Navrátil) - Běloušek Chloupek - Kresa - Sáček (75. Bureš) - Petrla Kaňa - Podlucký Branky: Chloupek, Petrla, Podlucký, Kaňa Konečně to přišlo. Už jsem ani nevěřil, že tenhle tým dokáže zvládnout alespoň jednou 90. min. zápasu. Výkon byl ale opravdu dobrý a výhra zasloužená. Bez komplikací to ale nesvedeme. Hlavním cílem bylo nepouštět soupeře do příležitostí, což se dařilo. Sami jsme měli nezvykle dost prostoru, takže jsme se dostávali do šancí. Série rohů skončila bez gólu, Petrla vystřelil jen těsně mimo, až Chloupek proměnil svůj únik a poslal nás do vedení. Ve druhé půli jsme rychle pojistili vedení, když se trefil Petrla a myslím, že nás hra konečně bavila. Za krátko přišel třetí úder z kopačky Podluckého a mělo být po zápase. Jenže to bysme nebyli my. Prvně hosté snížili po nepřímém kopu v 80. min. a 85. dokonce na rozdíl jednoho gólu. Přežili jsme pár závěrečných závarů a Kaňa rozhodl gólem do prázdné brány, při power play hostů.

25. kolo Šitbořice - Kobylí 4:2 (1:0)

Sobotní pivní slavnosti s večerní zábavou překvapivě ovlivnily naši sestavu: Zoubek Navrátil (65. Viktorín) - Urban - Stříbrnský - Běloušek Bureš (46. Chloupek L.) - Kresa - Wilczek - Petrla (65. Chloupek P.) Kaňa - Podlucký Branky: Podlucký, Kresa Oproti minulému zápasu to bylo trošku lepší, ale na trojku je tohle málo. Soupeř využil každého našeho zaváhání a chyby a skóre narůstalo. Domácí rychle vedli 1:0. Na 2:0 zvýšili po rychle rozehrané standardce u půlky, Bureš ve snaze odkopnout trefil vlastní síť. Na 2:1 snižoval Podlucký, jenže hned jsme dostali hloupý gól. Druhý poločas jsme si vedli lépe, měli i možnosti na snížení, jenže opět chyba a definitivní rozhodnutí - 4:1. Domácí v exibičním tempu přidali krásnou pátou a hloupou šestou trefu, my snížili v poslední minutě z přímého kopu.

24. kolo Vrbice - Šitbořice 6:2 (3:1)

23. kolo Šitbořice - Klobouky 0:3 (0:1)
22. kolo Velké Němčice - Šitbořice 2:2 (1:2)
21. kolo Šitbořice - Nosislav 0:3 (0:0)