SK Vysoké Popovice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
V dalším kole jsme na domácím trávníku ve Vysokých Popovicích přivítali soupeře z druhé poloviny tabulky. Začátek zápasu byl posunut z důvodu zpoždění příjezdu hlavního rozhodčího Růžičky. Ten dorazil až když se rozcvičoval náhradní sudí „mistr“ Tomáš Martinka. Za chladného počasí se oba soupeři rozehrávali velmi pomalu a tak i díky nerovnému trávníku šlo spíše o nakopávanou než fotbal. Domácí si postupem času vytvořili územní převahu ale skóre zápasu se neměnilo. A to hlavně díky špatné koncovce. Mezi 20. a 26.min. mohl 2x přehodit brankáře hostí Petr Štěpánek ale ani jednou netrefil odkrytou branku ketkovických. Největší šance dobře hrajících hostů přišla ve 27min. ale domácí obránce Roman Fujs dokázal ukopnout míč do zámezí. Další šanci domácích spálil Ivan Chytka ve 41min., když nedokázal prostřelit vyběhnuvšího hostujícího brankáře. Když už se zdálo že se do poločasových kabin rozejdeme za bezbrankového stavu, naskočil na rohový kop Martina Louckého náš nový střelec Michal Celý a hlavou nedal šanci brankáři hostí 1:0. Druhý poločas byl pro oko velmi kritického domácího publika o něco fotbalovější. V 59.min. se na rohu velkého čtverce uvolnil Jura Rus, odcentroval na hranici malého vápna a zcela nekrytý Petr Štěpánek nezaváhal a upravil skóre na 2:0 pro domácí. Následně pak Ivana Chytku vystřídal rychlonohý Adam Brůža. Běžela 73.min, Martin Loucký přebral na půlící čáře míč a po samostatném úniku prostřelil velmi tvrdou střelou z 20ti metrů brankáře hostů 3:0 . V těchto okamžicích již byla zjevná převaha domácích, kteří bez problémů kráčeli za dalšími povinnými body z domácího prostředí. V poslední minutě zápasu na konečných 4:0 zpečetil výsledek Adam Brůža po ostře kopnutém rohovém kopu Matrina Louckého. Diváků: 50 Sestava: M.Pelc R.Fujs, M.Celý, B.Soukop, M.Brůža T.Kudera, J.Rus, M.Loucký, V.Rous I.Chytka(46´A.Brůža), P.Štěpánek trenér: Z.Janecký, ved. mužstva: P.Beránek

Vysoké Popovice - Ketkovice 4:0

V 9. kole jsme zajížděli na horkou půdu do Ketkovic, kde hrají svoje domácí utkání také aktuálně v tabulce páté Čucice. Dle popovických zvědů z řad fanoušků se mělo jednat o jedno z nejlépe hrajících mužstev v této soutěži. Nebezpečí však hrozilo z kopaček domácích pouze do 10.min. V tomto momentě se čučičští domáhali uznání gólu. Od této chvíle jasně dominovali hosté. Ve 14.min. byl sražen v pokutovém území Petr Štěpánek. K míči se postavil kanonýr Martin Loucký a nedal brankáři domácích sebemenší šanci, 0:1. O čtyři minuty později jsme zahrávali jeden z mnoha rohových kopů. Míč po lehké teči Petra Vrubela uklidil do branky Michal Celý – 0:2. Běžela 22.min., z hranice velkého vápna napřáhl „bomber z Brna“ Jura Rus a bylo 0:3. V této fázi utkání byli domácí zralí na ručník, čehož naši dokonale využili. Ve 29.min. utekl obráncům Martin Loucký a pro Petra Štěpánka už nebyl problém uklidit míč do domácí svatyně – 0:4. Do konce poločasu ještě na 0:5 zvyšoval Petr Vrubel, který míč s přehledem poslal k tyči domácího brankáře. Do druhého poločasu vystřídal Ivana Chytku – Jožan Rous a Juru Procházku - Tomáš Kudera. Hra už neměla takové tempo jako v prvním poločase. O dělbě bodů bylo rozhodnuto a tak obě mužstva více mluvili než hráli. Několikrát nás v těchto fázích zápasu podržel gólman Miloš Pelc. Nakonec se i domácí dočkali častného gólu, kdy po chybě v naší obraně snížili na 1:5. Za další tři minuty to bylo opět o pět :-). Po narážečce Jura Rus – Martin Loucký posledně jmenovaný prostřelil čučičského gólmana a stanovil skóre na konečných 1:6. Na posledních 15min. nastoupil za hosty talentovaný Adam Brůža, který vystřídal Peťu Vrubela. Děkujeme všem hráčům za jejich přístup v tomto utkání. Ale nejen jim. Poděkování patří i vysokopopovickým divákům kteří nás jezdí povzbuzovat ve stále větší počtu. SK Vysoké Popovice – sestava M.Pelc, J.Procházka(46min.-T.Kudera), B.Soukop, M.Celý, M.Brůža V.Rous, J.Rus, M.Loucký, I.Chytka(46.min.-J.Rous) P.Vrubel(75.min.-A.Brůža), P. Štěpánek

Čučice - Vysoké Popovice 1:6

Vysoké Popovice - Příbram 6:0