TJ Vavřinec

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Přestože výsledek vypadá zcela jednoznačně pro hosty, můžeme říci, že první půle patřila domácím. Vavřinečtí dobře bránili a vyráželi do rychlých kontrů. Jeden z nich skončil už v 7. minutě gólem. Dvořáček zatáhl míč do pravého rohu, přetaženým centrem našel na druhé tyči osamoceného Radima Přikryla, který hlavou skóroval – 1:0. Po gólu následovalo několik šancí. Střelu Romana Přikryla gólman jen z obtížemi vytahoval na roh, Dvořáček si v dobré pozici špatně zpracoval míč, hlavička Hudce mířila vedle. Hosté se osmělovali s přibývajícím časem a v závěru poločasu si vytvořili několik výborných pozic, žádná ale gólem neskončila. Ta největší šance přišla těsně před půlí, ale Musilovi pomohla tyč a špatná koncovka hostí. Po změně stran nastoupila na hřiště zcela jiná Šošůvka. Hosté zvýšili tempo hry minimálně o třídu. Všude byli první, přečíslovali nás zleva Knödlem, zprava Kuchařem, z prostřed Petlachem. Musil v brance nevěděl kam dřív skočit. Přesto mohl zvýšit vedení Radim Přikryl, ale po úniku přehodil gólmana i branku. Vyrovnání přišlo po 10. minutách. Knödl zatáhl míč až do vápna, střelu Musil ještě vyrazil, ale na Krátkého dorážku už byl krátký. Šošůvku gól povzbudil a ještě zvýšila obrátky. Během 15. minut otočili skóre na 1:4, vývoj zápasu jen kontrolovali a v závěru přidali pátou branku.

Rukavice od Šošůvky

Ve vyrovnané první půli měli hosté více šancí, ale mladistvá obrana ve spolupráci s gólmanem Musilem vše vyřešila. Změny v sestavě a taktice přinesly lepší herní projev než proti Olomučanům, góly však nikoliv. Po změně stran hosté přitlačili na pilu a po několikerém ostřelování otevřeli skóre zápasu. Po té následovalo hned několik hrubých individuálních chyb a behem čtvrthodiny skóre hrozivě narostlo. Hráči útočné formace pohříchu svým výkonem nepředčili kolegy v obraně a tak po 90. minutách svítilo na tabuli hrozivých 0:5.

Doubravice nadělila rukavici

Obec Vavřinec a TJ Vavřinec přichystali u příležitosti otevření knihu o historii Vavřinecké kopané. Ta obsahuje ucelené informace, tabulky a fotografie v takové podobě, v jaké doposud nebyly zveřejněny. Cena publikace je 50,- kč. Dále jsou připravena trička s motivy TJ Vavřinec, jejich cena je 190,- kč, k dispozici jsou ve velikosti S, M, L. Knihu i trička si můžete zakoupit v prodejním stánku v parku.

Trička a publikace

Vykročení levou nohou
První zápas v novém ročníku sehráli v sobotu naši muži proti týmu Olomučan a určitě se jim nepodařilo tak jak si asi sami představovali, neboť odešli ze hřiště poraženi v poměru 2:3.