SK Slavice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub A-Tým Stadion Archiv
Poslední zápas podzimní části sezóny jsme zavítali do Heraltic. Hrálo se na velmi nerovném terénu. Po počátečním tlaku domácích se hra vyrovnala. K ohrožení brány docházelo většinou nákopy do vápna a po rohových kopech. Při jednom takovém, měl naši obrovskou příležitost Bednář, ale v bezprostřední blízkosti, zády k bráně, nedokázal skórovat. Další šanci měli domácí, když po rychlém výpadu proskákal míč naším malým vápnem. Další veliká šance na naší straně byla nastřelená tyč domácí brány, odražený míč posunul hlavou do "ohně" Linhart a následnou Bednářovu hlavičku vyrazil domácí brankař. Ve druhé půli jsme postupně přebrali iniciativu a snažili se o vstřelení branky. Ovšem předvedli jsme domácím divákům jen festival neproměněných šancí. Dokulil nastřelil tyč, Linhart hlavičkoval do náruče brankaře, Svoboda netrefil hlavou odkrytou bránu, Bednář střelou z první nastřelil domácího obránce, Dokulil neproměnil 2 samostatné úniky na bránu atd. Domácí hrozili jen z rychlých protiútoků a přímých kopů, které však končily vysoko nad bránou. Zápas tak skončil remízou 0:0. V dnešním zápase podali všichni borci velmi bojovný výkon. Ovšem naše střelecká forma je na bodě mrazu, snad se to do jara zlepší.

Heraltice - SK Slavice 0:0

Ze začátku zápasu jsme se snažili o aktivní hru do útoku. Hosté našemu počátečnímu tlaku odolali, hra se začala vyrovnávat a odehrávala se většinou mezi vápny. Ve 40. minutě si na centr naběhl Heralecký a hlavou skóroval. Proti tomu byl ale hostující pomezní rozhodčí, a tak se pískal ofsajd. Toto byl jeden z rozhodujících okamžiků utkání. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná bez větších šanci. Až v 60. minutě zatáhli hosté míč do našeho velkého vápna a po sérii odrazů se dostal míč do naší sítě 0:1. Za dvě minuty přišel smolný gól do naší brány, kdy po střele z poza vápna, míč na nerovném terénu skončil před naším brankařem a bylo to 0:2. Od této chvíle se hosté zatáhli do hluboké defenzivy a hrálo se na jednu bránu. Z našeho tlaku jsme vytěžili branku na 1:2, z rohového kopu, který zahrával Trojan a obránce si jej srazil do brány. Další branku se nám už vstřelit nepodařilo, i když pokračoval náš tlak. Dnes vytěžili hosté z minima maximum a doslova utrpěli vítězství, to ale nic nemění na tom, že se nám nedaří, chybí nám finální přihrávka, nedaří se střelecky a celkově je naše hra špatná. Příští kolo je kolo poslední a zajíždíme do Heraltic.

SK SLAVICE - FC Police 1:2 (0:0)

Do tohoto utkání jsme nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy, včetně brankaře (Bednář P., Svoboda, Tomek V., Kříž). Domácí naopak posílili tým o několik hráčů z A-týmu. Celý zapas měli pod kontrolou domácí a byli jednoznačně lepším týmem. Náš výkon byl velmi špatný. Z naší strany stojí za zmínku jen šance Heraleckého v 34. minutě, kdy obhazoval domácí brankáře, ovšem střela mířila vedle pravé tyče. Poločas skončil 3:0. Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný v 54. minutě neproměnil Heralecký penaltu a domácí dál s chutí kombinovali. Zápas skončil naší vysokou porážkou 6:0 Na tento zápas bude lepší, co nejrychleji zapomenou a soustředit se na další utkání. V neděli od 15:30 přivítáme celek Blatnice "B".

SK N.SYROVICE \"B\" - SK SLAVICE 6:0 (3:0)

SK Slavice - Sokol Stařeč \"B\" 2:0(1:0)