SK Ocmanice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Ocmanice >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Do první šance se dostaly hostující hráčky v 6. min, domácí brankářka střelu vyrazila. První čtvrthodinu si hostující hráčky přesněji přihrávaly, častěji byly na polovině domácích. Postupně se hra vyrovnala a hráčky Ocmanic si dokázaly vypracovat šance. V 22. min se protlačila středem Šedivá, brankářka střelu vyrazila. V 27. min zahrávala roh Šedivá, Martina Petráková si dokázala najít volný prostor na hlavičku, míč poslala koníčkem přesně do sítě -1:0. V 35. min Šedivá centrovala z pravé strany, osamocená Z. Nedvědová hlavičkovala jen vedle. V 41. min se probila opět středem Šedivá, střelu chytila hostující brankářka. V 45. minutě hráčky Brna prokombinovaly do vápna, střela však šla vedle. Druhý poločas začal snahou hostů o vyrovnání, domácí obrana nepouštěla útočící hráčky do vyloženějších šancí. Až v 67. min srážku dvou hráček v domácím vápně odpískal rozhodčí jako faul a penaltu se štěstím proměnila Vokrojová -1:1. Domácí hráčky rychle zareagovaly, v 71. min prostrčila Z. Mrňová míč za obranu Martině Petrákové, ta jej zatáhla na pravé straně do vápna, tam našla na penaltě zcela volnou Z.Nedvědovou, která se nemýlila -2:1. Po té domácí hráčky více bránily, nechaly hostující hráčky aby si míč přihrávaly na půlce. Brněnské hráčky si vypracovaly jen jednu větší šanci a to v 77. min, střela však šla vedle. Obrana domácích byla pozorná až do 90. min, takže po závěrečném hvizdu slavily domácí hráčky v posledním kole výhru, která znamaná, že Ocmanice skončili na krásném pátém místě MSLŽ.

Ocmanice:Loko Brno 2:1(1:0)

Zápas začal náporem domácích hráček, které si vypracovaly šance. V 8. min zachraňovala nadvakrát brankářka Vrzalová, v 9. min hlavičkovala hodonínská hráčka mimo branku a v 11. min střílela vedle. Až po té se osmělily hráčky Ocmanic, v 16. min Mart. Petráková zatáhla míč na pravé straně do vápna, udělala brankářce kličku, ale zpětný centr před bránu odkopla domácí obrana. V 23. min přehlédli rozhodčí hru rukou hodonínské útočnice, Hodonín vybojoval roh. Centr vyboxovala Vrzalová za vápno, domácí hráčka ve výskoku zasáhla kolenem do hlavy Šedivou, ta se spadla bezvládná na zem, rozhodčí nechal pokračovat ve hře, k vyboxovanému míči se dostala jako první domácí Podrazilová a dokázala jej umístit pod břevno -1:0. V 30. min po kombinaci domácích proběhla Blahová mezi obrankyněmi a zcela volná před bránou mířila přesně -2:0. Hostující hráčky se snažily výsledek korigovat, v 32. min trestný kop Rouskové vytáhla z pod břevna brankářka. V 42. min Mart. Petráková zatáhla míč po pravé straně, zpětnou přihrávkou našla u vápna osamocenou Šedivou, ta však z první přestřelila. Druhý poločas se opět snažily hráčky Ocmanic dát branku, měly převahu ve středu hřiště, domácí hráčky se více soustředily na obranu, po zisku míče jej jednoduše nakopávaly na rychlé útočnice. V 46. min střílela hostující Z. Nedvědová nad. V 49. min po rohu Hodonína se míč motal před vápnem, Fritzová jej napálila na branku, Rousková se pokusila střelu zblokovat, míč vyletěl vysoko do vzduchu a obloučkem se snesl přímo pod břevno hostující brankářky -3:0. V 52. min po rohu Ocmanic zkoušela D. Nedvědová technicky přelobovat brankářku, přestřelila však i branku. V 53. min zachránila na poslední chvíli před Z. Nedvědovou domácí brankářky. V 56. min po malé domů Hodonína rychle přistoupila k brankářce Z. Nedvědová, brankářka míč netrefila přesně, ten se dostal k Mart. Petrákové, ta jej však levou nohou nedokázala dostat do brány. V 58. min domácí hráčky nakoply míč na Blahovou, ta jej zatáhla po levé straně a zpětVýsledek neodpovídá předvedené hře, domácí hráčky byly lepší v začátku utkání, druhý poločas lépe hrály hráčky Ocmanic, Hodonín těžil jen z rychlých protiútoků.

FC Nesyt Hodonín:Ocmanice 5:1 (2:0)

Sestava Ocmanic:Komínek,Voborný,Dufek,Klusák,Havlíček,Krejčí,Pospíšek,Musil,Šťáva,Lukeš,Malý.Střídání:Vala,Hajšel.Další mistrovský zápas sehráli Ocmanice na hřišti ve Svatoslavi.Hned v první minutě zahrozili domácí střelou pod břevno ,ale hostující brankář střelu vyrazil na roh.V dalším průběhu se více do šancí dostávali hráči Ocmanic.V 10 minutě po přihrávce Šťávy stál sám proti domácímu brankáři Lukeš ale šanci neproměnil.Hned o 5 minut později,při závaru v domácím vápně znovu svou šanci neproměnil Lukeš.Po těchto dvou šancí hostů se hra vyrovnala.Až v 32 minutě postupoval sám na domácího brankáře Malý,ale po obejití domácího brankáře a následnou střelou trefil jen domácího obránce.Domácí se moc do šancí nedostávali ,až v 37 minutě neproměnili tutovou šanci.To samé se opakovalo v 45 minutě ,kdy další gólovou šanci zneškodnil hostující brankář.Tak do kabin se šlo po první poločase za stavu 0:0.Do druhého poločasu vstoupili lépe Ocmanice,když v 57 minutě po nádherné přihrávce z vlastní půlky Malého postupoval sám na domácího brankáře Lukeš.Své sólo přes půl hřiště s přehledem proměnil a Ocmanice vedli 1:0. Další gól Ocmanic padl v 66 minutě,kdy po autovém vhazování do pokutového území domácích připravil další šanci Malý Lukešovi.A ten se opět nemýlil,když tvrdou střelou zvýšil na 2:0 pro Ocmanice.Od této chvíle domácí přidali,a dočkali se i gólu,ale ten nebyl ppro ofsaid uznán.Po neuznaném góle se více diskutovalo než hrálo,a když rozhodčí vyloučil domácího hráče bylo o výsledku rozhodnuto.Ocmanice poprvé v play off vyhráli a zvýšily tak svoji šanci na postup

Svatoslav :Ocmanice 0:2(0:0)

Ocmanice:Rokytnice B. 3:3(1:3)