TJ Sokol Heraltice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Druhý zápas měl být jak herně, ale hlavně organizačně zcela v režii mladíků, neboť trenér Lazárek se jej nemohl z rodinných důvodů účastnit. To co se ale událo, mám pouze z doslechu, takže to tu jen velmi krátce shrnu. Naši nastoupili do utkání s 20 min. zpožděním a pouze v deseti lidech, a to byl tím desátým ještě stále nedoléčený T.Málek. Hra podle výsledku musela být pouze na naši branku a po poločase, který skončil z našeho pohledu 0-4, bylo o výsledku rozhodnuto. Druhou půli se V.Vrtalovi podařilo sice vstřelit dvě branky, ale byla to jen kosmetická úprava a utkání tak pro náš tým skončilo debaklem 6-2 . V tuto chvíli však nešlo o výsledek, ale hlavně o přístup všech mladíků, kdy mě nejvíce zarazilo to, že se k odjezdu musel budit kapitán týmu Š. Koukal, který měl být tím, kdo se o organizaci tohoto zápasu měl postarat. Opět se potvrdilo jen to, co jsem konstatoval ve svých jarních komentářích, že mladíkům chybí hlavně zodpovědnost, chuť obětovat se pro tým jako pro celek a nedokážou se oprostit od svojí sebestřednosti, se kterou k fotbalu jako k takovému přistupují. Takže já si mohu i nadále stát za tím, co jsem již prohlásil a nadále prohlašuji, a bohužel tímto zápasem se všechny výše zmíněné neduhy týmu mladíků projevily v plné nahotě. Pokud svůj přístup radikálně nepřehodnotí ve velmi brzké době, tak to opravdu nevidím, po tom co mám již za sebou, do budoucna s fotbalem v Heralticích v barvě růžové. Ale rád bych se pochopitelně mýlil. V tuto chvíli ještě musím podotknout, že tento můj komentář je zřejmě tím posledním, který na těchto stránkách uveřejním, protože bych se svým hodnocením opět nerad někoho dotknul a bylo mi pak připomínáno, jak nekorektně a hanlivě se vyjadřuji hlavně o mladých hráčích Sokola Heraltice. Takže to je tedy z mojí strany vše, co jsem považoval v tuto chvíli za nutné říci, zdravím všechny příznivce heraltického fotbalu a doufám, že jim výsledky týmu budou dělat větší radost než doposud.

Martínkov - Heraltice

Druhý zápas měl být jak herně, ale hlavně organizačně zcela v režii mladíků, neboť trenér Lazárek se jej nemohl z rodinných důvodů účastnit. To co se ale událo, mám tedy pouze z doslechu, takže to tu jen velmi krátce shrnu. Naši nastoupili do utkání s téměř 20-ti min. zpožděním a pouze v deseti lidech, a to byl tím desátým ještě stále nedoléčený T.Málek. Hra podle výsledku musela být pouze na naši branku a po poločase, který skončil z našeho pohledu 0-4, bylo o výsledku rozhodnuto. Druhou půli se V.Vrtalovi podařilo sice vstřelit dvě branky, ale byla to jen kosmetická úprava a utkání tak pro náš tým skončilo debaklem 6-2 . V tuto chvíli však nešlo o výsledek, ale hlavně o přístup všech mladíků, kdy mě nejvíce zarazilo to, že se k odjezdu musel budit kapitán týmu Š. Koukal, který měl být tím, kdo se o organizaci tohoto zápasu měl postarat a opětovně též i J.Koukal, který se odmítl zápasu účastnit i přes to, že se pro něj šlo osobně. Opět se potvrdilo jen to, co jsem konstatoval ve svých jarních komentářích, že mladíkům chybí hlavně zodpovědnost, chuť obětovat se pro tým jako pro celek a nedokážou se oprostit od svojí sebestřednosti, se kterou k fotbalu jako k takovému přistupují. Takže já si mohu i nadále stát za tím, co jsem již prohlásil a nadále prohlašuji, a bohužel tímto zápasem se všechny výše zmíněné neduhy týmu mladíků projevily v plné nahotě. Pokud svůj přístup radikálně nepřehodnotí ve velmi brzké době, tak to opravdu nevidím, po tom co mám již za sebou, do budoucna s fotbalem v Heralticích v barvě růžové. Ale rád bych se pochopitelně mýlil. V tuto chvíli ještě musím podotknout, že tento můj komentář je zřejmě tím posledním, který na těchto stránkách uveřejním, protože bych se svým hodnocením opět nerad někoho dotknul a bylo mi pak připomínáno, jak nekorektně a hanlivě se vyjadřuji hlavně o mladých hráčích Sokola Heraltice. Takže to je tedy z mojí strany vše, co jsem považoval v tuto chvíli za nutné říci, zdravím všechny příznivce heraltického fotbalu a doufám, že jim výsledky týmu budou dělat větší radost než doposud.

Martínkov – Heraltice

V prvním zápase nové sezony jsme přivítali na domácím hřišti béčko Čáslavic. Do zápasu postavil trenér Lazárek obě nové posily získané těsně před zahájením sezony, a to Michala Večeřu od počátku utkání a Štěpána Kourka během druhé půle, kteří přišli na roční hostování z Okříšek. V zápase si náš tým vytvořil několik slibných šancí, které ale na rozdíl od soupeře nedokázal proměnit. První branku jsme inkasovali asi po půl hodině hry a další dvě pak přišly mezi 60´a 62´, kdy hosté zvýšili svoje vedení na konečných 0-3. Nebyl to z naší strany dobrý vstup do nového ročníku, ale věřím, že se výkon týmu bude zlepšovat a potom přijdou i dobré výsledky a vítězná utkání.