< A-Tým B-Tým >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv

Třebeš B - Skřivany 3:0 (1:0)

Skřivany - Hořiněves 3:0 (2:0)
Opět se nám rozrostla marodka, chyběli Matějka, Trutnovský, Tauchman, Kykal a Škaloud, naopak se uzdravil Horák. V utkání jsme byli favoritem, ale začali jsme velice ospale a už ve 3.minutě měli hosté jasnou gólovou šanci, ale střela naštěstí minula naši branku. Poté jsme přeci jen přidali na důrazu Nyní nás čekají dva závěrečné velmi důležité duely podzimu, které naši diváci mohou zhlédnout, i když hrajeme oba na hřištích soupeřů. Za týden v Červeněvsi je to za humny a do Třebše pak vypravujeme autobus, takže se naši příznivci mohou jet podívat na bitvu podzimu také.
Dobřenice-Skřivany 2:4 (1:1)
V Dobřenicích nás nečekalo lehké utkání, o tom jsme měli reference již dopředu, navíc se nám množí zranění. Z posledního utkání si ho odnesl Bielik a na začátku duelu v Dobřenicích se zranil Kykal. Domácím patřil herně první poločas, měli častěji míč na svých kopačkách a dostávali se i do šancí. Prvn Režii druhé půle si vzal do svých rukou Schubert. Ve 48.minutě vystřelil zpoza vápna, domácí gólman míč jen vyrazil a D.Hrubeš byl na správném místě – 2:1. V 72.minutě byl faulován Brzek a Schubert z trestného kopu z 25 metrů nachytal stráže domácí svatyně na švestkách – 3:1. A o tři minuty později D Za bojovnost zaslouží pochvalu celý kolektiv, který tentokráte musel vynaložit značné úsilí na bránění, protože Dobřeničtí mají v týmu řadu šikovných fotbalistů.
Skřivany - Nové Město 3:0 (2:0)
V domácím utkání s Novým Městem jsme se museli obejít bez Horáka a Tauchmana, kteří se zranili v předchozím střetnutí v Boharyni. Jinak ale toto střetnutí patřilo k těm jednodušším, hosté nás příliš nepotrápili. V jejich dresu výkonem vyčníval nad ostatní Martin Midloch, ale to na náš v současné době