< A-Tým Žáci U-15 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv

Třebechovice B-Ohnišťany 3:0 (1:0)

Ohnišťany - Vysoká B 3:2 (3:2)
V domácím zápase s béčkem Vysoké jsme byli favoritem, přestože jak už je v posledních zápasem zvykem jsme opět nastoupili notně oslabeni. A úvod zápasu vypadal, že roli favorita i bez problémů splníme. Hned v první minutě se po centru J. Novotného prosadil na malém vápně křižnou ranou Kopáč a vedli jsme 1:0.V páté minutě se individuální akcí blýskl Matějka a bylo to 2:0. Vypadalo to na hladké a také hodně vysoké vítězství. Jenže v 15 min. se v našem vápně nedohodli Mireček se Sváťou a hosté hladce V poločase druhém už se na stavu nic nezměnilo. Hra se přesouvala od jedné branky k druhé, oba týmy si i vypracovaly několik dobrých příležitostí, které ale zůstaly nevyužité. největší na naší straně měl asi Jirka Kmínek, když si nejprve pohrál s třemi obránci a potom sám proti gólmanovi neproměnil. v dnešním zápase jsme si tři body zasloužili, ale k jejich zisku nám tentokrát muselo pomoci i štěstíčko. Skvrnou zápasu je zranění tří našich borců (Kopáč, Mydlář, Šulc)!
Malšova Lhota - Ohnišťany 1:0 (0:0)
K zápasu do Lhoty odjelo (po kolikáté letos ?) opět značně oslabené mužstvo a na střídání u lavičky postávali pouze oba trenéři!!! V zápase se ale později ukázalo, že i přes oslabení týmu o několik hráčů na body můžeme dosáhnout.Utkání začalo sice obrovskou šancí domácích, když po rychlém brejku osamDruhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první. Převaha na našich kopačkách, ale bez gólového efektu. Navíc se po dvaceti minutách nechal vyloučit domácí záložník. Jenže k údivu několika přítomných ohnišťanských fanoušků se po oslabení domácího mužstva hra nejen vyrovnala, ke všemu ještě lhotečtZápasu by podle všech aktérů víc slušela remíza, ale hrajeme fotbal a netančíme na ledě, kde se hodnotí umělecký dojem. Po velké pauze nastoupil v našem zdecimovaném týmu P. Novotný. Rozhodně se neztratil, dokonce byl diváky zvolen třetí hvězdou zápasu. Hvězdou dne byl Matějka, druhý skončil Kopáč.
Po třech prohraných zápasech v řadě, v kterých se nám dokonce nepodařilo ani vstřelit branku, jsme si chtěli spravit chuť s posledním Praskem. Jenže na zápas se dostavilo pouze 11 schopných mužů a tak trenéři jen nevěřícně zírali na torzo kádru, který čítá 18 jmen! I přes obrovskou absenci se ale nakV druhém poločase se ještě 20 minut hrálo ve stejném duchu jako v prvním. Celkem vyrovnaná hra, Prasek se dostal do lepších šancí než my. Ale opět se potvrdilo známé fotbalové rčení: „Nedáš – dostaneš!“. V tomto případě dostaneš dokonce tři. Čuk, znova Sehnal a Kmínek F. přidali každý po jednom gólu.Zisk třech bodů po ne moc dobrém výkonu v prvním poločase je za výkon v tom druhém naprosto zasloužený, pro hosty je jen trochu drsné konečné skóre. A to ještě náš Kopáč soupeře pošetřil a své dvě obrovské tutovky kopnul směrem k potoku! Hráčem zápasu se stal dvoubrankový střelec Sehnal, jen těsně o jeden bod před tvůrcem hry Matějkou. Další zápas hrajeme v Malšově Lhotě a to bude pravděpodobně daleko těžší soupeř. Sestava: M. Šoltys – L. Bezvoda, Novotný, Mydlář, Bydžovský – Sehnal, Matějka, Kopáč, Hlavatý ml. – Vrba, F. Kmínek