AFK Nové Město pod Smrkem

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
2.minuta - JAB zahrává roh3.minuta - šance JAB, po centru z rohu se k hlavičce dostal hráč s č.5, který hlavičkoval těsně nad4.minuta - JAB zahrává roh5.minuta - JAB zahrává roh5.minuta - šance JAB, po rohu hlavičkoval Šimon vedle levé tyče6.minuta - šance NM, do první šance se dostávají domácí, Šindler byl faulován za hranicí velkého vápna a domácí budou zahrávat přímý kop, ten rozehrál Jalovičár, střelou přes zed mířil k pravé tyči, ale Holub pěkným zákrokem vyrazil na roh8.minuta - NM zahrává roh8.minuta - šance JAB, zprava centroval Šimon na malé vápno, ale Kocourek včas vyběhl a vyrazil míč mimo vápno19.minuta - JAB zahrává roh23.minuta - NM zahrává roh24.minuta - velká šance JAB, hráč s č.7 se po nedorozumění domácí obrany dostal sám před Kocourka, ale byl překvapen velkou šancí a přibližně z penalty mířil pouze do nohou Kocourka27.minuta - šance JAB, hráč s č.7 hezky obešel Plačka a po zemi tvrdě vystřelil, Kocourek chytil31.minuta - hostující hráč (Pál) obdržel žlutou kartu za faul na Šindlera31.minuta - šance NM, po faulu na Šindlera na rohu velkého vápna, zahrávají domácí přímý kop, Jalovičár tentokrát nahrál do středu po zemi na Bruského, který vyslal tvrdou střelu, ale hosté odvrátili na roh32.minuta - NM zahrává roh35.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Šimon, as. Hetver), po dlouhém výkopu Holuba, ztečoval Hetver míč šikovně na Šimona, který po zpracování přehodil vyběhnutého Kocourka41.minuta - hosté střídají (Štáfek out - Liebezeit in)45.minuta - 0-1, poločas, hosté jsou na tom kombinačně o trochu lépe a měli více vyložených šancí, z nichž jednu dokázali proměnit a proto vedou52.minuta - domácí hráč (Plaček) obdržel žlutou kartu za řeči52.minuta - hostující hráč (č.7) obdržel žlutou kartu za oplácení54.minuta - hostující hráč (Štáfek) obdržel žlutou kartu za faul55.mintua - domácí střídají (Plaček out - Jiruše in)57.minuta - šance NM, k přímému kopu z pravé strany se postavil opět Jalovičár, který levou nohou střílel přímo na bránu, Holub vyrazil na

Nové Město-Jablonné 0-2 (0-1)

8.minuta - šance DOU B, Jonáš kopal přímý kop z 22m, nacentroval na malé vápno, kde těsně nedošáhl hlavou jeho spoluhráč s č.11. 11.minuta - DOU B zahrává roh 16.minuta - šance DOU B, po dlouhém autu se k dorážce na malém vápně dostal Herkner, ale protože byl už hodně blízko u Kocourka, tak ten mu šanci zlikvidoval a míč odkopl 19.minuta - šance DOU B, do šancí se zatím dostávají pouze domácí, další měl hráč s č.10, který se dostal na penaltě po centru zprava ke střele, ale protože míč na umělé trávě měl jiný odskok, tak ho netrefil ideálně a míč skončil vedle 25.minuta - šance NM, do první šance se dostali hosté, Černý V. na středu velkého vápna našel Kaderu, ten to zkusil pravačkou, ale střela šla metr nad bránu 27.minuta - NM zahrává roh 29.minuta - šance NM, po centru od Bartoše se ke dvěma střelám dostal Jalovičár, střelu pravačkou mu zblokoval domácí obránce, následně se míč znovu odrazil k Jalovičárovi a ten levačkou mířil vysoko nad bránu 33.minuta - hostující hráč (Černý V.) obdržel žlutou kartu za faul 44.minuta - DOU B zahrává roh 45.minuta - 0-0 poločas, domácí jsou o trochu aktivnější, měli více šancí, ale žádnou vyloženou, na umělé trávě kombinace vázne a to i domácím. 49.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, hráč s č.11, as. Herkner), Herkner našel dlouhou přihrávkou hráče s č.11, ten převzal míč na hranici ofsajdu, ale podle většiny přítomných už v ofsajdu, na což reagovali hosté tím, že trochu přestali hrát, rozhodčí ale ofsajd neodmávali, domácí hráč toho využil, postupoval zleva na bránu hostů, sice ho zablokovali dva hostující obránci a brankář, ale domácí útočník stihl zády k bráně přes hlavu z rohu malého vápna přehodit Kocourka a vstřelit úvodní branku zápasu. Hosté se každopádně hodně zlobili, že byla branka uznána. 50.minuta - domácí střídají (hráč s č.14 out - hráč s č.9 in) 54.minuta - velká šance DOU B, po centru zprava z přímého kopu, který zahrával Jonáš se k míči dostal Herkner, ten z první nacentroval na druhou tyč, kde Zradička ze 2m přestřelil o metr prázdnou bránu 55.minuta - hosté vstřelili branku (1-1, Černý V., as. Jalovičár), tady by mohlo platit nedáš-dostaneš, hosté po velké šanci Zradičky rozehráli od vlastní branky, k míči se postupně dostal Kadera, který potáhl míč k velkému vápnu domácích, nahrál doprava Jalovičárovi, který z první nacentroval na levou stranu na malé vápno na Černého V. a hostující kanonýr nekompromisně tvrdou střelou levačkou po zemi prostřelil Lajtara. 56.minuta - hosté střídají (Černý O. out - Suk K. in), Černý O. střídal kvůli zranění 58.minuta - domácí střídají (č.10 out - č.13 in) 71.minuta - domácí střídají (č.13 out - č.5 in), č.13 střídal kvůli zranění 72.minuta - šance NM, do brejku se dostal Suk K., protože od půlky běžel sám proti třem domácím, tak zkusil z levé strany velkého vápna vystřelit, ale střela mířila metr vedle levé tyče 77.minuta - šance DOU B, Beneš z pravé strany přenesl hru nalevo, kde si míč zpracoval hráč s č.9 a tvrdou střelou mířil asi půl metru nad bránu 78.minuta - velká šance NM, Černý V. obešel napravo dva protihráče, nahrál na velké vápno Kaderovi, který se uvolnil, nahrál ještě doleva na Suka K., který zprvní vystřelil tvrdě pravačkou, střela se stáčela k tyči, ale stejně šla přibližně 15cm vedle brány 80.minuta - šance DOU B, do samostatného úniku se zleva dostal hráč s č.9, ve vápně vystřelil, snažil se obstřelit Kocourka, ale mířil metr vedle pravé tyče. 86.minuta - domácí vstřelili branku (2-1, Zradička), po faulu, který viděl asi jenom rozhodčí, zahrávali domácí volný přímý kop ze 16m, k němu se postavil Zradička a pěknou střelou přes zed k levé tyči zajistil domácím tři body 91.minuta - rozhodčí ukončil zápas 2-1 ft

Doubí B - Nové Město 2-1 (0-0)

1.minuta - OSE zahrává roh, hned po pár sekundách se domácí propracovali k rohu 5.minuta - šance OSE, do první šance se dostal domácí Tomáš, který po nahrávce od Jarého na penaltě střílel levačkou, ale o půl metru nad 7.minuta - velká šance OSE, hosté jsou od začátku pod tlakem a dělají chyby, znovu Tomáš se dostal po chybě obrany NM do velké šance, po pravé straně se dostal do vápna, před ním byl už jenom Kocourek, přehodil ho, ale střela trefila pravou tyč 8.minuta - velká šance OSE, další velká šance, tentokrát chyboval Kocourek, Trapp se dostal k míči, stejně jako Tomáš přehodil brankáře, ale na brankové čáře zachránil Bruský a míč odkopl 13.minuta - šance NM, do první vážnější šance se dostali hosté, po faulu měli výhodu přímého kopu z pravé strany ze 13m, Hnilička levačkou vystřelil vysoko nad 16.minuta - šance NM, Černý O. nahrál Kolenkárovi, který mezi dvěma obránci vystřelil z 15m na bránu, ale tečovaná střela neměla takovou razanci a Pokorný si v pohodě poradil 19.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Kolenkár, as. Kadera), Jalovičár na levé straně velkého vápna vhodil aut na Kaderu, ten prošel do velkého vápna a přihrál na malé vápno na Kolenkára, který ač tísněn z první levačkou prostřelil Pokorného 20.minuta - OSE zahrává roh, Jarý z rohu našel ve vápně neobsazeného Rybáře a ten hlavou mířil těsně vedle branky 24.minuta - šance NM, po faulu zahrávali hosté přímý kop, Šindler z 25m zkusil přímou střelu, ale ta mířila metr vedle 26.minuta - šance OSE, Kysela na pravé straně obešel Jalovičára, nacentroval do vápna na Kozáka a ten v pádu hlavičkou mířil těsně vedle branky 28.minuta - OSE zahrává roh, Trapp z rohu našel neobsazeného Kozáka a ten mířil hlavičkou opět kousek vedle branky 29.minuta - domácí hráč (Janíček) obdržel žlutou kartu za faul na Jalovičára 40.minuta - šance NM, hosté mají výhodu přímého kopu ze 13m, Černý V. ale zamířil těsně vedle levé tyče 41.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Kysela, as. Janíček), Janíček z autu rozehrál na Kyselu, ten nikým neatakován si potáhl míč více do středu hřiště a z 25m tvrdou polovysokou střelou srovnal skore 46.minuta - domácí hráč (Kysela) obdržel žlutou kartu za faul na Hniličku 46.minuta - 1-1 poločas, domácí měli spoustu šancí, některé byly vyložené, ale hosté vytěžili z minima maximum a stav je 1-1 49.minuta - šance NM, Jalovičár našel centrem za obránce Hniličku, ten si míč ve vápně zpracoval, připravil si střelu, ale netrefil míč ideálně a Pokorný si se slabší střelou poradil 57.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, David, as. Jalovičár), Jalovičár našel na pomezí ofsajdu Davida a ten pravačkou přehodil Pokorného 58.minuta - hostující hráč (Hnilička) obdržel žlutou kartu za faul 59.minuta - OSE zahrává roh 60.minuta - domácí vstřelili branku (2-2, Pokorný V.), domácí ted hosty hodně zatlačili, po několika přihrávkách přišel zprava centr do vápna, na penaltě se k míči dostal Pokorný V. a hlavičkou zamířil přesně k tyči 61.minuta - šance OSE, Jarý levačkou vystřelil z rohu vápna přízemní střelou k tyči, ale Kocourek byl na místě včas 64.minuta - hosté střídají (Kolenkár out - Bartoš in) 67.minuta - velká šance NM, Bartoš se po chvilce na hřišti dostal do obrovské šance, po chybě domácí obrany zůstal osamocen před Pokorným, první střelou mířil do brankáře, odražená střela se opět dostala k Bartošovi, napodruhé zkusil Pokorného tentokrát přehodit, ale míč šel kousek nad branku 68.minuta - hostující hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za zdržování 70.minuta - šance OSE, Bruský fauloval Jarého, sám faulovaný se postavil k přímému kopu z 15m, mířil přes zed přesně k tyči, ale Kocourek byl u tyče včas 74.minuta - hosté vstřelili branku (2-3, vlastní gol Kysela), Jalovičár našel centrem Černého V., ten zprava nacentroval na malé vápno, kde číhal David, ale před ním míč holení trefil neštastně Kysela, míč přehodil Pokorného a zapadl do branky 79.minuta - NM zahrává roh 79.minuta - hosté vstřelili branku (2-4, Bruský), Jalovičár našel z rohu Bruského, ten z první vystřelil polovysokou střelou, Pokorný míč vyrazil, znovu k Bruskému a ten napodruhé už zamířil přesně do odkryté brány 81.minuta - hosté střídají (Hnilička out - Suk K. in) 82.minuta - domácí vstřelili branku (3-4, Tomáš), domácí to ještě nevzdávají, ke střele se po centru dostal na penaltě Tomáš a zamířil metr pod břevno 84.minuta - hostující hráč (Bruský) obdržel žlutou kartu za faul 87.minuta - hosté vstřelili branku (3-5, Suk K., as. Bartoš), tak je hotovo, domácí otevřeli hru a hosté toho využili k brejku, který potáhl Bartoš, nahrál zprava mezi dva obránce před prázdnou bránu Sukovi K., pro kterého už nebylo problém dopravit míč do brány 87.minuta - hosté střídají (Lakomý out - Jiruše in) 90.minuta - velká šance NM, další brejk NM, opět Bartoš přesně přihrál před bránu na penaltě Jalovičárovi, před kterým už byl jenom Pokorný, chtěl si míč potáhnout více doprava, ale míč mu skočil a dokutálel se do zámezí 91.minuta - rozhodčí Zaplatílek ukončil zápas 3-5 ft V Osečné se hrál kvalitní zápas se spoustou branek. Výsledek je možná trošku překvapením, ale hosté si za druhou půli vítězství zasloužili i přes to, že rozhodčí byl na domácí malinko přísnější. Jarní část bude ještě zajímavá co se týče první příčky v Okresním přeboru.

Osečná-Nové Město 3-5 (1-1)

Dětřichov-Nové Město 2-4 (1-1)
3.minuta - šance DĚT, hráč s č.11 se dostal ke střele zpoza vápna, ale šajtlí mířil metr vedle branky 4.minuta - šance DĚT, domácí zahrávají volný kop z 30m, střela šla přímo na bránu, ale Kocourek si s ní poradil 6.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, hráč s č.7), hráč s č.9 našel centrem od půlky domácího útočníka na pravé straně velkého vápna, ten si míč zpracoval, obešel v souboji 1na1 Šindlera a tvrdou přízemní střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Kocourka 10.minuta - šance DĚT, po faulu Lakomýho zahrávají domácí zleva přímý kop z 12m, ale hráč s č.12 mířil vysoko nad 11.-23.minuta - míč mají povětšinou na kopačkách domácí, hosté se zatím k žádné výraznější šanci nedostali 23.minuta - hostující hráč (Kolenkár) obdržel žlutou kartu za bránění při rozehrávání volného kopu 24.minuta - domácí hráč (s č.5) obdržel žlutou kartu za ostrý faul na Bruského 25.minuta - NM zahrává roh, do první větší šance se dostávají hosté, po ose Jalovičár-Černý V. se dostal ke střele David, ale z velkého vápna mířil nad branku 27.minuta - domácí hráč (s č.9) obdržel žlutou kartu za faul na Černého O. 31.minuta - šance NM, Černý V. se dostal na penaltě ke dvěma střelám za sebou, ale domácí obranu neprostřelil 32.minuta - NM zahrává roh, k centru od Davida se na malém vápně dostával Kadera, ale o malý kousek na míč nedosáhl 38.minuta - šance NM, Kolenkár zachytil špatnou rozehrávku domácího brankáře, hned přihrál na Černého V., ten z první střílel z hranice velkého vápna, ale brankář si se slabší střelou poradil 40.minuta - šance DĚT, z levé strany centroval hráč s č.10, našel na penaltě volného spoluhráče (č.9), ale ten trefil míč kolenem a střela šla mimo. 41.minuta - DĚT zahrává roh 42.minuta - DĚT zahrává roh 42.minuta - hosté vstřelili branku (1-1, Černý V., as. Bruský), Kolenkár podnikl rychlý protiútok, přešel přes dva hráče domácích, nahrál doleva na hranici velkého vápna Bruskému, ten z první nacentroval napravo na malé vápno a Černý V. hlavičkou usměrnil míč přesně k pravé tyči 45.minuta - šance NM, po faulu na Kaderu zahrávají hosté přímý kop z 15m, k míči se postavila trojice Jalovičár, Šindler a Černý V., posledně jmenovaný zkusil přímou střelu, ale mířil 2m nad branku 45.minuta - 1-1 poločas, domácí byli přibližně do 25.minut lepší, ale hosté postupně srovnali krok i skore 46.minuta - hosté střídají (Suk K out - Hnilička in) 54.minuta - DĚT zahrává roh, po centru se k hlavičce dostal na penaltě nikým nebráněný hráč s č.2, ale mířil kousek vedle branky 61.minuta - šance DĚT, ke střele z hranice velkého vápna se dostal hráč s č.12, ale střela šla vedle branky 62.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, Černý V., as. Bruský), na hranici ofsajdu převzal Černý V. na malém vápně přihrávku od Bruského a střelou přesně k levé tyči zvýšil na 2-1 pro NM 63.minuta - DĚT zahrává roh 64.minuta - hosté vstřelili branku (1-3, Černý V., as. Kadera), a je tu čistý hattrick, Kadera se dostal z levé strany do velkého vápna, přihrál na druhou stranu na Černého V. a ten z malého vápna uklidil míč do odkryté branky 67.minuta - hosté střídají (Bruský out - Bartoš in) 68.minuta - DĚT zahrává roh 72.minuta - šance DĚT, hráč s č.11 zkusil vystřelit levačkou z velkého vápna, ale mířil metr vedle branky 77.minuta - velká šance NM, Hnilička převzal nahrávku a z levé strany velkého vápna polostřelou-polonahrávkou našel na druhé straně na malém vápně Kolenkára, na kterého zívala prázdná branka, ale ten vysoko přestřelil 79.minuta - hosté vstřelili branku (1-4, Šindler), trochu kuriozní branku vstřelil hostující kapitán, Šindler si naběhl po pravé straně přibližně 35m od branky domácích, byl faulován, ale předtím ještě stihl odcentrovat a k překvapení všech skončil míč po odrazu od břevna v brance, Šindler ani svojí 80.-87.minuta - hosté trochu přestali hrát a domácí se snaží zkorigovat skore, bohužel pro ně je i počasí proti, začalo hodně foukat a lehce pršet a kombinace se jim moc nedaří 87.minuta - hostující hráč (Jalovičár) obdržel žlutou kartu za faul 88.minuta - domácí vstřelili branku (2-4, hráč s č.7, as. č.6), domácím se povedlo snížit na rozdíl 2 branek, hráč s č.6 se dostal ke střele z hranice velkého vápna, trefil pouze pravou tyč, ale k dorážce se dostal hráč s č.7 a pro něj už nebyl problém trefit odkrytou branku 89.minuta - šance DĚT, tak ještě mohli domácí snížit, po centru z leva se dostal do šance hráč s č.12, ale nikým neatakovaný na hranici penalty mířil pouze do Kocourka 90.minuta - velká šance NM, Bartoš proběhl mezi dvěma obránci domácích, proti němu vyrazil domácí brankář, Bartoš se ho pokusil přehodit, ale mířil metr vedle branky 91.minuta - šance DĚT, poslední šance patří domácím, po faulu kopali z rohu velkého vápna přímý kop, domácí hráč po nahrávce střílel z první, ale mířil půl metru vedle pravé tyče 91.minuta - rozhodčí ukončil zápas 2-4 ft
Višňová B-Nové Město 1-1 (1-1)
1.minuta - šance VIŠ B, hned po pár sekundách se do šance dostali domácí, z levé strany nahrával hráč s č.6 na hráče s č.10, ten střílel z první po zemi, ale střela šla kousek vedle brány 6.minuta - hosté střídají (David out - Bartoš in), David si přivodil zranění nártu a musel vystřídat 8.minuta - VIŠ B zahrává roh 8.minuta - šance VIŠ B, přímo z rohu se dostal na malém vápně ke střele z první Kepr (st.), míč netrefil ideálně a proto střela skončila v zámezí 12.minuta - šance NM, do první vážnější šance se dostali hosté, Kolenkár střílel zpoza vápna, ale střela neměla potřebnou razanci a Závůrka si v pohodě poradil 14.minuta - šance NM, do brejku se dostal Kolenkár, bohužel se mu míč stočil na levou nohou, přesto zkusil levou nohou vystřelit, ale střela nebyla tak razantní, Závůrka chytil 15.minuta - šance NM, po nahrávce od Hniličky z rohu velkého nahrával Bartoš prudce před domácí branku, ale obránci odvrátili 16.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.7 tvrdě po zemi vystřelil z hranice velkého vápna, ale střela šla kousek vedle 20.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.10 zkusil vystřelit z 25m, ale střela šla vysoko nad 23.minuta - velká šance NM, Bartoš se po nahrávce od Hniličky vřítil do velkého vápna, kde byl v rohu sražen domácím obráncem, rozhodčí Svinka (ml.) se ještě šel přesvědčit, kde k faulu došlo a odpískal penaltu 23.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Šindler), k penaltě se postavil hostující kapitán Šindler a střelou po zemi k levé tyči nedal Závůrkovi šanci, ikdyž ten směr střely vystihl 25.minuta - velká šance VIŠ B, Kepr st. našel centrem zprava na malém vápně hráče s č.10, ten nikým neobtěžován ale zamířil vedle 28.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Pařík), domácí měli po faulu výhodu přímého kopu ze 40m z pravé strany, k němu se postavil domácí kapitán Pařík, ten se nerozpakoval, napálil míč přímo na bránu a k překvapení všech míč přelétl hostujícího Kocourka a zapadl do branky. 33.minuta - šance VIŠ B, po chybě Hniličky se k míči dostal na velkém vápně Kepr (st.), ale střílel vysoko nad 37.minuta - hostující hráč (Černý V.) obdržel žlutou kartu za faul 40.minuta - velká šance VIŠ B, Pařík nacentroval z 35m přesně na malé vápno na hráče s č.10, ten si nikým neobtěžován míč zpracoval, ale špatně trefil míč a slabou střelu z bezprostřední blízkosti Kocourek chytil 45.minuta - šance NM, v poslední šanci 1.půle byli hosté, Hnilička našel na vápně Černého V., ten si potáhl míč dovnitř velkého vápna, ale trefil vedle 45.minuta - 1-1 poločas (domácí posílení o několik hráčů z A-týmu zatím nemají výraznější převahu, ikdyž velkých šancí měli víc než hosté) 46.minuta - domácí střídají (Kepr (st.) out - hráč s č.11 in) 46.minuta - domácí hráč (s č.14) obdržel žlutou kartu za zakopnutí míče 52.minuta - velká šance VIŠ B, hráč s č.10 se dostal vpravo ve vápně k míči, míč si připravoval ke střele, ale moc si ho předkopl a zároven upadl na hostujícího Šindlera, který se při pádu zranil, míč se ale dostal na penaltě k hráči s č.11 a ten tvrdou střelou střílel těsně vedle pravé tyčky 59.minuta - šance VIŠ B, ideální centr z pravé strany dostal hráč s č.11, který z penalty hlavičkoval vedle levé tyče 59.minuta - domácí střídají (hráč s č.14 out - hráč s č.4 in) 61.minuta - šance VIŠ B, po chybě hostující obrany se ke střele dostal hráč s č.9, střela šla po zemi, ale vedle 63.minuta - domácí hráč (Závůrka) obdržel žlutou kartu za řeči, Závůrka nebyl spokojený s rozhodnutím sudího, několikrát to nevhodně okomentoval a rozhodčí Svinka (ml.) mu proto ukázal žlutou kartu 64.minuta - šance NM, po faulu na Bartoše zahrávají hosté přímý kop z 20m, k míči se postavil Jalovičár, pěkně technicky přehodil zed, míč mířil do šibenice domácí branky, ale Závůka byl na místě a chytil 66.minuta - NM zahrává roh 68.minuta - šance NM, Šindler centrem z půlky našel na malém vápně Hniličku, ten polostřelou-polocentrem zkoušel najít na druhé straně Bruského, ale ten na míč o kousek nedosáhl a míč skončil v zámezí 73.minuta - šance NM, Jalovičár centroval na Kaderu, ten z první nahrál na velké vápno Černému V., ten vystřelil, ale obránce míč srazil, ale opět k Černému V., ten napodruhé nahrál na druhou stranu na Hniličku a ten pravou nohou tvrdě vystřelil kousek nad branku 75.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.10 obešel dva obránce NM, předložil míč na velké vápno hráči s č.9, ten levačkou vystřelil, ale střela šla kousek vedle tyče 79.minuta - velká šance NM, po nahrávce od Jalovičára se k míči vpravo dostal Černý V., ten zadovkou nahrál zpět na Lakomého, ten z první nacentroval až na malé vápno na úplně volného Bartoše, ale tomu se nepovedlo míč trefit z první, jak si představoval a ten se odkutálel do zámezí 82.minuta - šance NM, v posledních minutách mají více ze hry hráči NM, po faulu mají hosté výhodu přímého kopu z pravé strany z 20m, k míči se postavil Hnilička a zkusil to levačkou přímo na bránu, Závůrka ale pěkný zákrokem vyrazil mimo pokutové území 83.minuta - domácí hráč (s č.7) obdržel žlutou kartu za faul na Lakomého 88.minuta - šance NM, do brejku vyslal pěknou nahrávkou od půlky Jalovičár Bartoše, ten zkusil z velkého vápna vystřelit, ale střela šla do boční sítě 89.minuta - šance VIŠ B, poslední šance domácích v zápase, hráč s č.11 se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale ta šla přímo do náruče Kocourka 90.minuta - šance NM, Kadera střílel pravačkou z velkého vápna, střela byla ztečována domácím obráncem a míč se dostal k Černému V., ten tvrdě vystřelil, ale kousek nad branku 92.minuta - rozhodčí Svinka (ml.) ukončil zápas - 1-1 ft Na rohy: 1-1 Žluté karty: 3-1
Nové Město-Jablonné 3-1 (2-0)
5.minuta - NM zahrává roh 9.minuta - šance NM, po centru zleva se ke střele dostal Bruský, levačkou sice trefil branku, ale hostující brankář Rýdl si se střelou poradil 19.minuta - velká šance NM, Kadera po centru zleva hlavičkoval z malého vápna k tyči, ale Rýdl pěkným zákrokem zachránil 20.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Černý V.), Černý V. se kousek za velkým vápnem dostal k odraženému míči, míč si zpracoval na levou nohu a přízemní střelou k tyči otevřel skóre 22.minuta - šance NM, Bruský dostal dlouhou přihrávku na levou stranu hřiště na úrovni velkého vápna, hned z první levačkou nahrál přes celé vápno na Černého V., ale ten netrefil z první prudkou přihrávku úplně přesně a střela skončila mimo 28.minuta - šance NM, Jalovičár našel přihrávkou na hranici velkého vápna neobsazeného Kolenkára, ten si míč připravil, ale mířil pouze do boční sítě hostující branky 34.minuta - šance NM, Kolenkár našel vpravo volného Černého V., ten to vzal úprkem do velkého vápna, snažil se nahrát na druhou stranu na malé vápno na Davida, ale ten se k míči neprotlačil 35.minuta - šance JAB, do první větší šance se dostali hosté, Lakomý fauloval kousek za velkým vápnem Šimona V., sám faulovaný si vzal míč, ale z přímého kopu ze 14m trefil jenom zeď 37.minuta - šance NM, Šindler našel centrem ve vápně Kaderu, Rýdl se rozhodl proti němu vyběhnout, Kadera se ho kličkou zbavil a snažil se ještě nahrát na druhou stranu Davidovi, ale před ním míč odkopl obránce 38.minuta - šance NM, ke střele se z 15m dostal David, střílel sice tvrdě při zemi, ale střela těsně minula branku 39.minuta - šance NM, Jalovičár nahrál na velké vápno Davidovi, ten si míč zpracoval levačkou, posunul míč na pravačku, ale střela šla opět vedle branky 40.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Černý V.), po faulu na Bruského zahrávali domácí přímý kop z 20m, k míči se postavila dvojice Šindler x Černý V., Šindler pouze naznačil, že bude střílet, ale nakonec vystřelil Černý V. a pěknou střelou se trefil přes zeď přesně k tyči, přibližně metr pod bře43.minuta - šance JAB, ke střele se z 25m odhodlal Pavlas, ale mířil metr nad 45.minuta - 2-0 poločas (díky počasí je hřiště poměrně tvrdé, zároven i odskok míče je trochu jiný než jsou hráči zvyklý, takže tím trpí kombinace a útočné akce, ale domácí se s tím zatím vyrovnali o něco lépe, hosté se do žádné větší příležitosti nedostali) 46.minuta - hosté střídají (Svoboda out - Liebezeit in) 48.minuta - šance NM, Kadera byl faulován na pravé straně velkého vápna, k míči se postavil Hnilička, ale jeho střela šla nad 57.minuta - šance NM, Hnilička poslal od půlky hřiště do šance Davida, ten byl sice obtěžován obráncem, ale bodlem z velkého vápna stačil vystřelit, bohužel střela šla vedle branky 60.minuta - JAB zahrávají roh 61.minuta - šance JAB, Šindler fauloval na levé straně velkého vápna Kotka, k přímému kopu se postavil Pavlas, ale mířil nad branku 62.minuta - šance JAB, tahle situace ovlivnila zbytek utkání, hosté vstřelili branku, ale pro ofsajd nebyla uznána, hosté se cítili rozhodnutím rozhodčího poškozeni a několik minut se kvůli debatám s rozhodčím nehrálo 68.minuta - šance JAB, hosté to nezabalili a snaží se dát kontaktní branku, po chybě Černého O. se dostal k míči Čermák F., rychle nahrál doleva Černému M., ten ale z velkého vápna střílel vysoko nad 68.minuta - domácí střídají (David out - Bartoš in) 69.minuta - šance NM, Bartoš se hned zapojil do akce, Bruský se dostal do brejku, nahrál doleva na Bartoše, ten sice střílel z první svojí slabší levou nohou, ale Rýdl musel rychle k zemi, aby míč chytil 72.minuta - hosté vstřelili branku (2-1, Čermák F.), po chybě domácí obrany se k míči dostal na velkém vápně Čermák, technickou střelou po zemi k tyči nedal Kocourkovi šanci 80.minuta - domácí vstřelili branku (3-1, Bartoš, as. Hnilička), zdá se, že je rozhodnuto, Hnilička z levé strany na hranici velkého vápna po zemi nahrál na Kaderu, ten pustil míč na lépe postaveného Bartoše, ten se s míčem dostal více ke středu velkého vápna, vystřelil a trefil se kousek od šibenic81.minuta - domácí hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za faul 83.minuta - velká šance JAB, ke střele se z 15m dostal Černý M. a trefil levou tyčku 86.minuta - NM zahrává roh 88.minuta - šance NM, Hnilička zleva nacentroval do vápna na Bartoše, ten byl ve vápně popostrčen, ale pískal se pouze roh 89.minuta - NM zahrává roh 90.minuta - šance NM, Černý V. se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale trefil přesně do Rýdla 91.minuta - JAB zahrává roh 92.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 3-1 Na rohy: 3-2 Žluté karty: 1-0