MSK Benešov nad Ploučnicí

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
MSK Benešov n.Pl. - TJ Vaňov 4.června 2011 17.00 hod. Utkání začalo jasnou převahou domácích, hosté se snažili hru rozkouskovat, co nejvíce přerušovat a zdržovat. Míč, který byl 2 m za zábradlím, byl pro hostujícího brankáře problém. Naši chlapci byli ovšem trpěliví a jak by řekl klasik, trpělivost růže přináší. Do 20. minuty byl znát tlak našich chlapců, Olda se zastřeloval, ostatní plnili taktické povinnosti, ovšen gól nepřicházel. Ve 25. minutě po úniku Honzy Neliby a bezvadné přihrávce na Petra Rabu přišlo v jasné gólové šanci podražení a ani mladší (nelze říct nezkušený) rozhodčí, nezaváhal. Desítka. Osvedčený exekutor Honzík Staněk ovšem poprvé v sezoně zaváhal a tím, že nedal, prohrál metr piv. Když se daří, tak se daří. A jakoby tento moment domácí nastartoval a bezvadnými narážečkami a jemnými prostrkávačkami soupeře rozebrali a zásluhou Oldy Srby a Petra Raby nastříleli hostům hned 6 gólů. I dnešní kapitán Roman Horvát přidal jeden zásah a dal si tak dárek ke svým narozeninám. V poločasové přestávce přišla bouřka s průtrží mračen, smazala všechny lajny na hřišti a zdálo se, že smazala i chuť domácích hrát pohledný kombinační fotbal. A tak přišel trest v podobě pěkné branky hostí. V závěru už jen Olda Srba vyrobil penaltu a dnešní debutant v brance "áčka" Jan Polanský ml. s přehledem proměnil a připsal si tak první branku za áčko a tatínkovi připsal i něco málo na účet. Povinné vítěztví a potvrzení setrvání v I.B třídě se podařilo. Příští zápas na Unionu Děčín se hraje v sobotu od 17 hod. a poslední domácí zápas se hraje v neděli 19.6. od 17.00 hod.

MSK Benešov n.Pl. - TJ Vaňov

V nedělním zápase nás nečekalo jednoduché utkání. Tým domácích, povzbuzen sobotní výhrou A mužstva nad Bezděkovem (Krajský přebor) začal utkání vlažně, náš tým byl kombinačně lepší a zejména utočníci Raba se Srbou byli velmi důrazní. Své představení rozjel také rozhodčí, který uděloval nesmyslné žluté karty na obě strany, kouskoval hru a pod tlakem přítomného delegáta kupil jednu chybu za druhou. Neodpískal penaltový zákrok na domácího Petra Čítka, který vidělo celé hřiště a snad i návštěvníci nedalekého hradu. Ale nechme rozhodčího, třeba jen neměl svůj den a příští zápas bude lepší. Náš tlak postupně ustával a hra se vyrovnala. Ve 32. minutě jsme se ujali vedení, když po krásné přihrávce za obranu balón zatáhl Krédl, naservíroval do malého vápna Nelibovi a ten s přehledem zavěsil. Rychlá kombinační akce – 0:1. Dále jsme se snažili hrát naši hru, ale když už jsme se kombinací prosadili opět došlo na naší bolest a to neproměňování šancí. Vyrovnání však přišlo záhy. Domácí Vošahlík, který nahradil zraněného Lence si krásně narazil s Čítkem a sám proti brankáři Z. Severínovi nezaváhal - 1:1. To, co se však stalo hned po rozehrání hned tak k vidění není. Petr Raba se dostal k velkému vápnu domácích, vystřelil propagační střelu po zemi, která však na poslední chvíli změnila směr a přes drn (zřejmě Houfkův) skočila bezmocnému brankaři domácích nad rameno a skončila v brance - 1:2. To byla poslední akce první půle. Druhý poločas změnil hned od začátku obraz hry. Aktivnějším týmem byli domácí a my jsme jen udržovali příznivý výsledek a čekali na chybu domácích. Ale přišla naše chyba, na levé straně se uvolnil domácí Novák a před brankou našel volného Lescheho, který už neměl se zakončením nejmenší problém - 2:2. Ve zbývajícím průběhu druhého poločasu se odehráli ještě dvě výrazné události. Naše poslední šance na vítězství přišla, ale Olda Srba z jasné pozice přestřelil. Domácí svou šanci na vítězství využili cca. 15 minut před koncem, kdy po jedné z rychlých akcí Novotný prošel do našeho vápna a byl evidentně Michalem Venclem faulován. Nutno dodat, že zcela zbytečně.Tentokráte se již hvizd hlavního sudího ozval a následovala penalta. Tu proměnil Čítek – 3:2. Do konce utkání jsme měli ještě několik ne příliš nebezpečných možností, které jsme nevyužili a tak jsme po čtyřzápasové šňůře odjeli bez bodu.