Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-15 Žáci U-13 Dorost U-19 Žáci U-13 B Žáci U-15 B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

KSNP Sedlec A - Olympie Hroznětín 5:0 (1:0)

Sestava: Flekač - Janáček, Psohlavec, Soukup, Florián - Filipčík, Lehečka, Tůma, Špička - Kováč, Kníže. Střídali: Hudec, Říha. Trenér: Z.Ježek. První poločas byl poměrně vyrovnaný, bez šancí, od vápna k vápnu. Nejdek se dostal do vedení až ve 40.min., kdy po krásné akci (křížná nahrávka mezi beky a střela z první) nezaváhal útočník Nejdku - 0:1. Druhý poločas tragédie, mezi 55. a 65. bylo vymalováno, Nejdek vyučil Sedlec z fotbalové moderny a třemi góly rozhodl zápas. Sedlec dnes neměl šanci, za celý zápas trefil mezi tři tyče pouze 1x . Po této prohře Sedlec spadl na úplné dno tabulky, skóre 2:9, 1 bod, jediný střelec Tůma. Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída, hráno na UMT Drahovice (Slavia), sedlecké hřiště bylo podmáčené. Pozice v tabulce po tomto utkání: 14. místo.

Sedlec - Nejdek 0:4 (0:1)