FK Hvězda Cheb

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Žáci U-15 Žáci U-13 Žáci U-12 16 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Nový ročník divize zahájila Hvězda proti týmu SK Aritma Praha. Prvních devět minut hosté z Prahy nepustili domácí celek do žádné kombinace a již ve třetí minutě mohli jít do vedení. Po rozehraném rohovém kopu Bogára se míč odrazil k Rybkovi. Jeho střela z otočky naštěstí trefila brankáře Martince. V 11. minutě přišla první velká šance domácích. Šneberger po kombinaci zatáhl po levé straně míč až k brankové čáře, uvolnil se a jeho přihrávku odkopla obrana hostí před nabíhajícím Hiblerem na rohový kop. Domácí celek se vymanil z úvodního tlaku hostí a začal zaměstnávat hostující obranu. Ve 20.minutě se blýskl po rozehraném trestném kopu Čížkem Krupička. Odražený míč napálil z voleje, ale k smůle domácích trefil hostujícího brankáře Diviše. Diviš čaroval i ve 23.minutě, kdy po rohovém kopu vyškrábl z pod břevna hlavičku Šaligy. 39.minuta již přinesla změnu skóre. Po centru Altmana se dostal na pravé straně míč k Hiblerovi, který jej v dobré pozici ještě přistrčil nabíhajícímu Čížkovi. Kapitán domácího celku mazácky dloubákem přehodil vybíhajícího Diviše - 1:0. Před koncem prvního poločasu ještě viděl žlutou kartu Krupička za faul. Druhý poločas začal náporem domácího týmu a již ve 49.minutě se prosadil Pavel Hudeček, když zužitkoval dlouhý aut Šalouna až do malého vápna 2:0. O minutu později Aritma kopala rohový kop a hosté mohli snížit, hlavička Turbáka z bezprostřední vzdálenosti minula Martincovu branku. Trenér Aritmy Kubr poslal v 58.minutě nové dva hráče. Za Krejcara a Hrabáka nastoupil Obusanya a Komárek. Další žluté karty za fauly rozdal hlavní rozhodčí Vojtěch Míč v 65.minutě hostujícímu Komínkovi a v 71.minutě domácímu Šalounovi. V dalších minutách utkání využil střídání i domácí trenér Kolouch. V 77.minutě vystřídal Hudečka Řezáč. Taktické střídání přišlo v 87.minutě za potlesku 300 diváků odešel domácí Hibler a nahradil jej Fidler. O minutu později vystřídal další novic v dresu Hvězdy Václav ALtman a nahradil jej Milan Kohout. Hosté ještě vystřídali v 80.minut