1.FC Jistebnice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým Hřiště Archiv

Muži na úvod vízězně:ZD Řepeč B- 1. FC Jistebnice 1:3(0:1) Branky: 7. Šitner, 50. Šváb, 85. Geleta Sestava: Milan Mrzena - J. Bojko, M. Maňák, Martin Mrzena, Stoszek - Kotalík (70. Geleta), Šváb, T. Maňák, Ďuriš (49. Mareš) - Vít Mácha, Šitner (89. Horáček) Byli připraveni: P. Mácha, R. Trpka, P. Dušek ŽK: 88. Geleta V prvním jarním zápase jsme zajížděli ke třetímu celku tabulky do Řepče. Zápas se hrál za krásného počasí, který měl i početnou diváckou kulisu, když spoustu lidí nás přijelo podpořit z Jistebnice. V zápase jsme byli lepší celkem až na 20 minut druhého poločasu, kdy nás domácí přehrávali. Úvod zápasu se odehrával v klidném středu hřiště a první šance přišla v 7. minutě a byla hned gólová. Kotalík nahrával na Máchu, který vybojoval míč pro Šitnera a ten šel na brankáře a ač tísněn domácím hráčem se trefil pod padajícím brankářem a vedli jsme 1:0. V 11. minutě střílel z vápna těsně nad Mácha. O dvě minuty později domácí mířili lépe, ale na víc než břevno naší branky to nestačilo. V následujících minutách se hrál poklidný fotbal a až v 25. minutě po centru M. Maňáka hlavičkoval těsně vedle Šváb. O pět minut později měli domácí velké štěstí, když T. Maňák chtěl centrovat a míč z jeho kopačky skončil na břevně domácí branky. O chvilku později měl šanci tentýž hráč, když míči z jeho kopačky zabránil cestě do sítě domácí stoper. Minutu před koncem poločasu se domácí dostali také do šance, ale mířili těsně vedle tyče. Poločas tak skončil naším vedením 1:0. Do 2. poločasu jsme vstoupili ještě lépe než do toho prvního a už po pěti minutách jsme zvýšili na 2:0. Šváb se dostal s míčem až před brankáře a toho prostřelil a vedli jsme už o dvě branky. Od tohoto momentu se domácí stali lepším celkem a začali náš tým přehrávat, přesto po rohu v 52. minutě mohl zvýšit vedení T. Maňák a o 5 minut později včas před Švábem zasáhl domácí brankář. V 63. minutě už bylo sníženo, když se domácí hráč dostal až před našeho brankáře a podél něj se trefil k tyči. V 72. minutě domácí kopali přímý kop, který točili přímo na branku, ale pozorný Mrzena dobře vyrazil. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě, když po rohovém kopu Mareše se ve vápně prosadil Geleta a uklidnil náš tým dvoubrankovým vedením. Do konce zápasu jsme si už výsledek pohlídali a připsali jsme si tak první a to velmi důležitou jarní výhru. Příští týden zajíždíme do Borotína a to v neděli od 17:00. Přijeďte nás podpořit. Autor: Pavel Mácha Dorost na úvod také vítězně: Kovářov - Jistebnice 1:3(1:1) Branky: M.Muž 2, J.Muž Žáci se drží v kontaktu s čelem i nadále: Jistebnice - Březnice 7:0 (4:0) Branky: 19.(pen.), 24.(pen.), 55. a 56. Němeček, 4. Turnovec, 27. Vavřík, 33. R.Novák Sestava: O.Podzimek - F.Maňák, Vavřík, V.Novák, Cicko - Buzek, Turnovec, Němeček, Kotalík - R.Novák, V.Podzimek Střídali: Tkadlec, Brouček, J.Maňák, Trpka Připraven: Petrych ŽK: Cicko-Štěpán Rozhodčí:Smrček Ve druhém jarním utkání jsme přivítali na svém hřišti tým TJ Březnice. Soupeř se musel přes zimní přestávku vypořádat s odchodem několika hráčů, kteří přestali hrát. Na hře soupeře se toto velmi projevilo především díky velké nezkušenosti hostujících hráčů. Přesto naše hra byla především v prvním poločasu hrozná, ikdyž výsledek by mohl vykazovat něco jiného. Nehráli jsme vůbec naší hru, byli jsme velice pomalý a nedůrazní. Přesto ve 4. minutě se po krásné akci na pravé straně vápna hostů dostal k zakončení Turnovec a otevřel skóre utkání-1:0. V 19.minutě byl ve vápně faulován Němeček a sám faulovaný zvýšil na 2:0, přestože byla penalta koplá velmi špatně, ale na malého brankáře to stačilo. V 23. minutě vyslal V. Podzimek krásně Němečka do šance, ale ten jen těsně přestřelil. O minutu později se dostal Němeček opět do vápna a opět byl faulován, ikdyž po písknutí a následné žk nikdo dlouho nevěděl, co to vlastně pan rozhodčí písknul a komu dal žk, tak se kopala penalta v náš prospěch. K rozehrání této standartní situace si postavil míč opět Němeček a tentokrát s přehledem proměnil- 3:0. Naše hra v tuto chvíli byla již lepší, toto oživení hry přinesl Tkadlec, který velmi dobře napadal a byl velmi aktivní a svým spoluhráčům byl příkladem, jak se má bojovat i se slabším soupeřem. V 27. minutě rozehrával Vavřík rohový kop, který zahrál s V.Podzimek dle nacvičeného signálu, Vavřík vystřelil a bylo to 4:0. V druhéme poločasu se naše hra zlepšila, ale pro změnu jsme měli problémy se zakončením, hodně šancí spálil především již zmíněný Tkadlec a Němeček. V 33. minutě Němeček vyslal R.Nováka krásnou ulicí, ten si obhodil brankáře a dorazil míč do sítě - 55:0. V 35. minutě začlo velké zahazování šancí, R.Novák si vyměnil míč s Němečkem a druhý jmenovaný mířil nad. O dvě minuty později Buzek našel volného Němečka a ten trefil tyč. V 46. minutě Turnovec vystřelil slabší střelu, která by nenadělala žádný pproblém, ale tento nakopnutý míč velmi šikovně tečoval Tkadlec a jeho teč skončila jen těsně nad břevnem. V 55. minutě Vavřík rozehrál přímý kop, k odraženému míči se dostal Němeček, elegantně si obhodil hostujícího obránce a s pomocí teče zvýšil na 6:0. V 56. minutě byl na půli hřiště velmi opět důrazný Tkadlec, díky němuž se míče zmocnil Němeček a s přehledem uzavřel skóre na konečných 7:0. Pochvala za předvedený výkon patří čtyřgólovému střelci Němečkovi, ikdyž plno dalších šancí neproměnil a hlavně Tkadlecovi, který odehrál velmi dobrý zápas. V sobotu jedou naši žáci na hřiště Ratibořských Hor, kde hrají od 14:30. Autor: Václav Mácha Kadeti vezou důležité body: Sokol SÚ - Jistebnice 0:1 Branka: M.Kubec Hráli: Buchtele, Fíla, Fořt, Helcl, M.Kubec, J.Marek,M.Marek, Němeček, Rad. Novotný, Rich. Novotný, Ruber, Šitta, Tuček, Vacek, Vaněk První jarní mistrovské utkání kadeti zvládli dobře. Celý zápas, ve kterém šlo o šest bodů, byl velmi vyrovnaný. Přesto rozhodlo jediné zakončení, které provedl M.Kubec a tak náš tým odváží ze hřiště velkého konkurenta v boji o střed tabulky velmi cenné vítězství. V neděli v 10,00 naši nejmladší hráči přivítají na svém hřišti souseda z Nadějkova.

4 týmy-4 zápasy-12 bodů

Sestava: O.Podzimek - Cicko, Vavřík, V. Novák, Petrych - Buzek, Kotalík, Turnovec, V. Podzimek - R. Novák, Kubec V neděli 28.3. sehráli žáci své první přípravné utkání. Soupeřem našemu týmu byl účastník 1.A třídy žáku, FC Chýnov. Toto utkání se z důvodů otevírání nových šaten v Chýnově odehrálo na hřišti v Kozmicích. Pro domácí byl tento zápas generálkou na jarní část sezóny, neboť příští týden hrají mistrovské utkání. Pro nás to byl první pobyt po zimní pauze venku. Ze začátku bylo vidět, že si náš tým zvyká na tento přechod. Někteří hráči se s touto skutečností vyrovnali rychleji, někteří pomaleji. Chýnov tak byl od začátku lepším týmem a v 9. minutě se dostal do vedení zcela zaslouženě 1:0. O dvě minuty později už to bylo 2:0, když naši hráči byli nedůslední a nehlídali si správně domácí útočníky - 2:0. Poté si náš tým začínal zvykat na hru na hřišti a dostával se více do hry. Začali jsme hrozit brejky, ale do větší šance jsme se nedostali. Ke konci poločasu se blýskl O. Podzimek. V 32. minutě ale domácí zvýšili na 3:0. Ke konci poločasu ještě vykopával Cicko z brankové čáry míč. Druhý poločas byl z naší strany pokračováním prvního poločasu. Byli jsme rovnocenným soupeřem. V druhé půli jsme byli chvilkami i lepším týmem, kdy jsme soupeře dostávali občas do úzkých rychlými přihrávkami po zemi. Přesto jsme skóre nezměnili, ale ani jsme nedostali gól, což potvrdilo naše zlepšení ve druhém poločase. Tým je třeba pochválit za bojovný výkon ve druhé půli. Celé utkání jsme odehráli pouze v 11 hráčích. Hrálo se 2x35 minut.

Jistebnice - Malšice 0:0