AFK Smetanova Lhota

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Oficiální výsledek zatím není,neboť se utkání nesehrálo. Domácí mužstvo se k zápasu nedostavilo. Rozhodčí i hosté ze Smetanovy lhoty přijeli dle oficiálních směrnic OFS v sobotu na 15:30; ovšem domácí nikde

Do utkání jsme vstoupili aktivně,hned jsme si vytvořili šance,škoda že jsme je neproměnili.Domácí postupně vyrovnávali hru,do žádných šancí jsme je ale nepouštěli.Kolem 25.minuty přišla naše velká chyba,zbytečným komentováním rozhodčího Smetany,jsme ztratili koncentraci, vypadli ze hry a výsledkem byl penalta a vedení domácích. Celý poločas jsme byli lepším týmem a vlastní chybou jsme darovali domácím vedení. Ke hře jsme neměli mužstvu co vytknout,v disciplíně ano a tak bylo v kabině o poločase trochu hlučněji!! A myslím že to přineslo ovoce,ve druhém poločase jsme se věnovali pouze hře a bylo to hned vidět.Po přímém kopu Buryho Hrášek nedal golmanovi hlavou šanci.Místo toho aby nás gol ještě víc nakopl pustili jsme domácí do dvou vyložených šancí. Domácí je neproměnili a tak přišel trest!Rozhodčí odpustil domácím penaltu,když nedovelený zákrok na Vlkyho vytáhl mimo pokutové území.Z následného přímého kopu opět Bury našel hlavu střídajícího Ronyho a vedeme 2:1.Pro domácí sprcha a na hřišti je jen Smetanka.Navíc se nám povedlo další střídání.A zase Bury, pohrál si s obranou soupeře a nakonec předložil balon Kálalíkovi, který ranou o břevno dal nakonec vítězný gol na 3:1. Domácí se nadechli k závěrečnému tlaku,trochu moc jsme se zatáhli,taky už nám docházeli ve velkém horku síly,po nedúrazném odkopu a následném závaru jsme si dali vlastně vlastní gol a sami zdramatizoval závěr utkání.Do konce chyběli 3 minuty.Domácí ale už taky něměli sil na rozdávání a tak ještě jednou nás podrží Cani jistým zákrokem a zasloužené tři body jsou doma. Tradičně nebudu vyzvedávat jednotlivce,tři body patří celému mužstvu za bojovnost.Ve velkém horku a proti nepřesnému rozhodčímu Smetanovi to nebylo vůbec jednoduché.Uznání patří i soupeři,jeho omlazené mužstvo moc bodů rozdávat nebude!!