MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

05. dubna 2017  12:29
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:
"První domácí utkání jarní fáze sezóny jsme začali aktivně. Měli jsme více ze hry a jako první jsme šli do vedení, když se trefil Honza Štěpánek. Bohužel jsme však téměř ihned po rozehrání inkasovali branku, a tak po prvních čtyřiceti minutách byl stav nerozhodný 1:1. Nezvládli jsme však vstup do druhé půle a inkasovali brzkou branku, která naší hře nepřidala, naopak jsme byli více nervózní, což se projevilo na naší hře. A když jsme po naší nekvalitní defenzivní práci inkasovali v 58. minutě na 1:3, vypadalo to s námi špatně. Zpět do hry nás vrátil vlastní gól soupeře, a když téměř záhy vstřelil z dorážky branku Musil, bylo opět srovnáno. Do konce utkání se již skóre, i přes menší příležitosti, nezměnilo. V penaltovém rozstřelu se hosté ani v jednom případě nemýlili, my jsme jednou branku minuli, a tak si soupeř odvezl o bod více."