Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Doubí B - Nové Město 2-1 (0-0)

A-Tým  20. dubna 2014  15:00

8.minuta - šance DOU B, Jonáš kopal přímý kop z 22m, nacentroval na malé vápno, kde těsně nedošáhl hlavou jeho spoluhráč s č.11.
11.minuta - DOU B zahrává roh
16.minuta - šance DOU B, po dlouhém autu se k dorážce na malém vápně dostal Herkner, ale protože byl už hodně blízko u Kocourka, tak ten mu šanci zlikvidoval a míč odkopl
19.minuta - šance DOU B, do šancí se zatím dostávají pouze domácí, další měl hráč s č.10, který se dostal na penaltě po centru zprava ke střele, ale protože míč na umělé trávě měl jiný odskok, tak ho netrefil ideálně a míč skončil vedle
25.minuta - šance NM, do první šance se dostali hosté, Černý V. na středu velkého vápna našel Kaderu, ten to zkusil pravačkou, ale střela šla metr nad bránu
27.minuta - NM zahrává roh
29.minuta - šance NM, po centru od Bartoše se ke dvěma střelám dostal Jalovičár, střelu pravačkou mu zblokoval domácí obránce, následně se míč znovu odrazil k Jalovičárovi a ten levačkou mířil vysoko nad bránu
33.minuta - hostující hráč (Černý V.) obdržel žlutou kartu za faul
44.minuta - DOU B zahrává roh
45.minuta - 0-0 poločas, domácí jsou o trochu aktivnější, měli více šancí, ale žádnou vyloženou, na umělé trávě kombinace vázne a to i domácím.
49.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, hráč s č.11, as. Herkner), Herkner našel dlouhou přihrávkou hráče s č.11, ten převzal míč na hranici ofsajdu, ale podle většiny přítomných už v ofsajdu, na což reagovali hosté tím, že trochu přestali hrát, rozhodčí ale ofsajd neodmávali, domácí hráč toho využil, postupoval zleva na bránu hostů, sice ho zablokovali dva hostující obránci a brankář, ale domácí útočník stihl zády k bráně přes hlavu z rohu malého vápna přehodit Kocourka a vstřelit úvodní branku zápasu. Hosté se každopádně hodně zlobili, že byla branka uznána.
50.minuta - domácí střídají (hráč s č.14 out - hráč s č.9 in)
54.minuta - velká šance DOU B, po centru zprava z přímého kopu, který zahrával Jonáš se k míči dostal Herkner, ten z první nacentroval na druhou tyč, kde Zradička ze 2m přestřelil o metr prázdnou bránu
55.minuta - hosté vstřelili branku (1-1, Černý V., as. Jalovičár), tady by mohlo platit nedáš-dostaneš, hosté po velké šanci Zradičky rozehráli od vlastní branky, k míči se postupně dostal Kadera, který potáhl míč k velkému vápnu domácích, nahrál doprava Jalovičárovi, který z první nacentroval na levou stranu na malé vápno na Černého V. a hostující kanonýr nekompromisně tvrdou střelou levačkou po zemi prostřelil Lajtara.
56.minuta - hosté střídají (Černý O. out - Suk K. in), Černý O. střídal kvůli zranění
58.minuta - domácí střídají (č.10 out - č.13 in)
71.minuta - domácí střídají (č.13 out - č.5 in), č.13 střídal kvůli zranění
72.minuta - šance NM, do brejku se dostal Suk K., protože od půlky běžel sám proti třem domácím, tak zkusil z levé strany velkého vápna vystřelit, ale střela mířila metr vedle levé tyče
77.minuta - šance DOU B, Beneš z pravé strany přenesl hru nalevo, kde si míč zpracoval hráč s č.9 a tvrdou střelou mířil asi půl metru nad bránu
78.minuta - velká šance NM, Černý V. obešel napravo dva protihráče, nahrál na velké vápno Kaderovi, který se uvolnil, nahrál ještě doleva na Suka K., který zprvní vystřelil tvrdě pravačkou, střela se stáčela k tyči, ale stejně šla přibližně 15cm vedle brány
80.minuta - šance DOU B, do samostatného úniku se zleva dostal hráč s č.9, ve vápně vystřelil, snažil se obstřelit Kocourka, ale mířil metr vedle pravé tyče.
86.minuta - domácí vstřelili branku (2-1, Zradička), po faulu, který viděl asi jenom rozhodčí, zahrávali domácí volný přímý kop ze 16m, k němu se postavil Zradička a pěknou střelou přes zed k levé tyči zajistil domácím tři body
91.minuta - rozhodčí ukončil zápas 2-1 ft

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?