Heslo:
Registrace   |   Heslo

Višňová B-Nové Město 1-1 (1-1)

A-Tým  20. října 2013  15:30

1.minuta - šance VIŠ B, hned po pár sekundách se do šance dostali domácí, z levé strany nahrával hráč s č.6 na hráče s č.10, ten střílel z první po zemi, ale střela šla kousek vedle brány
6.minuta - hosté střídají (David out - Bartoš in), David si přivodil zranění nártu a musel vystřídat
8.minuta - VIŠ B zahrává roh
8.minuta - šance VIŠ B, přímo z rohu se dostal na malém vápně ke střele z první Kepr (st.), míč netrefil ideálně a proto střela skončila v zámezí
12.minuta - šance NM, do první vážnější šance se dostali hosté, Kolenkár střílel zpoza vápna, ale střela neměla potřebnou razanci a Závůrka si v pohodě poradil
14.minuta - šance NM, do brejku se dostal Kolenkár, bohužel se mu míč stočil na levou nohou, přesto zkusil levou nohou vystřelit, ale střela nebyla tak razantní, Závůrka chytil
15.minuta - šance NM, po nahrávce od Hniličky z rohu velkého nahrával Bartoš prudce před domácí branku, ale obránci odvrátili
16.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.7 tvrdě po zemi vystřelil z hranice velkého vápna, ale střela šla kousek vedle
20.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.10 zkusil vystřelit z 25m, ale střela šla vysoko nad
23.minuta - velká šance NM, Bartoš se po nahrávce od Hniličky vřítil do velkého vápna, kde byl v rohu sražen domácím obráncem, rozhodčí Svinka (ml.) se ještě šel přesvědčit, kde k faulu došlo a odpískal penaltu
23.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Šindler), k penaltě se postavil hostující kapitán Šindler a střelou po zemi k levé tyči nedal Závůrkovi šanci, ikdyž ten směr střely vystihl
25.minuta - velká šance VIŠ B, Kepr st. našel centrem zprava na malém vápně hráče s č.10, ten nikým neobtěžován ale zamířil vedle
28.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Pařík), domácí měli po faulu výhodu přímého kopu ze 40m z pravé strany, k němu se postavil domácí kapitán Pařík, ten se nerozpakoval, napálil míč přímo na bránu a k překvapení všech míč přelétl hostujícího Kocourka a zapadl do branky.
33.minuta - šance VIŠ B, po chybě Hniličky se k míči dostal na velkém vápně Kepr (st.), ale střílel vysoko nad
37.minuta - hostující hráč (Černý V.) obdržel žlutou kartu za faul
40.minuta - velká šance VIŠ B, Pařík nacentroval z 35m přesně na malé vápno na hráče s č.10, ten si nikým neobtěžován míč zpracoval, ale špatně trefil míč a slabou střelu z bezprostřední blízkosti Kocourek chytil
45.minuta - šance NM, v poslední šanci 1.půle byli hosté, Hnilička našel na vápně Černého V., ten si potáhl míč dovnitř velkého vápna, ale trefil vedle
45.minuta - 1-1 poločas (domácí posílení o několik hráčů z A-týmu zatím nemají výraznější převahu, ikdyž velkých šancí měli víc než hosté)
46.minuta - domácí střídají (Kepr (st.) out - hráč s č.11 in)
46.minuta - domácí hráč (s č.14) obdržel žlutou kartu za zakopnutí míče
52.minuta - velká šance VIŠ B, hráč s č.10 se dostal vpravo ve vápně k míči, míč si připravoval ke střele, ale moc si ho předkopl a zároven upadl na hostujícího Šindlera, který se při pádu zranil, míč se ale dostal na penaltě k hráči s č.11 a ten tvrdou střelou střílel těsně vedle pravé tyčky
59.minuta - šance VIŠ B, ideální centr z pravé strany dostal hráč s č.11, který z penalty hlavičkoval vedle levé tyče
59.minuta - domácí střídají (hráč s č.14 out - hráč s č.4 in)
61.minuta - šance VIŠ B, po chybě hostující obrany se ke střele dostal hráč s č.9, střela šla po zemi, ale vedle
63.minuta - domácí hráč (Závůrka) obdržel žlutou kartu za řeči, Závůrka nebyl spokojený s rozhodnutím sudího, několikrát to nevhodně okomentoval a rozhodčí Svinka (ml.) mu proto ukázal žlutou kartu
64.minuta - šance NM, po faulu na Bartoše zahrávají hosté přímý kop z 20m, k míči se postavil Jalovičár, pěkně technicky přehodil zed, míč mířil do šibenice domácí branky, ale Závůka byl na místě a chytil
66.minuta - NM zahrává roh
68.minuta - šance NM, Šindler centrem z půlky našel na malém vápně Hniličku, ten polostřelou-polocentrem zkoušel najít na druhé straně Bruského, ale ten na míč o kousek nedosáhl a míč skončil v zámezí
73.minuta - šance NM, Jalovičár centroval na Kaderu, ten z první nahrál na velké vápno Černému V., ten vystřelil, ale obránce míč srazil, ale opět k Černému V., ten napodruhé nahrál na druhou stranu na Hniličku a ten pravou nohou tvrdě vystřelil kousek nad branku
75.minuta - šance VIŠ B, hráč s č.10 obešel dva obránce NM, předložil míč na velké vápno hráči s č.9, ten levačkou vystřelil, ale střela šla kousek vedle tyče
79.minuta - velká šance NM, po nahrávce od Jalovičára se k míči vpravo dostal Černý V., ten zadovkou nahrál zpět na Lakomého, ten z první nacentroval až na malé vápno na úplně volného Bartoše, ale tomu se nepovedlo míč trefit z první, jak si představoval a ten se odkutálel do zámezí
82.minuta - šance NM, v posledních minutách mají více ze hry hráči NM, po faulu mají hosté výhodu přímého kopu z pravé strany z 20m, k míči se postavil Hnilička a zkusil to levačkou přímo na bránu, Závůrka ale pěkný zákrokem vyrazil mimo pokutové území
83.minuta - domácí hráč (s č.7) obdržel žlutou kartu za faul na Lakomého
88.minuta - šance NM, do brejku vyslal pěknou nahrávkou od půlky Jalovičár Bartoše, ten zkusil z velkého vápna vystřelit, ale střela šla do boční sítě
89.minuta - šance VIŠ B, poslední šance domácích v zápase, hráč s č.11 se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale ta šla přímo do náruče Kocourka
90.minuta - šance NM, Kadera střílel pravačkou z velkého vápna, střela byla ztečována domácím obráncem a míč se dostal k Černému V., ten tvrdě vystřelil, ale kousek nad branku
92.minuta - rozhodčí Svinka (ml.) ukončil zápas - 1-1 ft

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?