TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 198/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Brankáři

Jiří Havránek (34)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34550

Andrea Roberto Pellegrini (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:53083

Obránci

Jaroslav Macej (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:99642

Petr Rys (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88547

David Šimek (23)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99475

Petr Šlegl (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130074

Záložníci

Ondřej Brejcha (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88661

Jakub Doležal (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99641

Filip Drobílek (27)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32760

Jiří Funda (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76924

Dominik Hradecký (27)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73056

Josef Jakab (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:36567

Rostislav Jandera (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173593

Tomáš Junek (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90509

Štěpán Kacafírek (32)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23193

Daniel Kozel (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74691

Tadeáš Madej (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:85507

Jan Neuberg (32)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32667

Michal Rataj (23)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Shinjikashvili (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:221987

Útočníci

David Čapek (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:97473

Jiří Heřman (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99713

Denis Laňka (24)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:87975

Realizační tým

Roman Veselý (53)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 30.10. 10:15
Admira Praha - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, So 30.10. 00:00
Vyšehrad - Třeboradice
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.11. 10:00
Vyšehrad - Slavia Praha
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.11. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 30.10. 10:00
Vyšehrad - Ml. Boleslav
Žáci U-14: Česká liga, So 30.10. 12:00
Vyšehrad - Ml. Boleslav
Žáci U-13: ČL skupina B, So 30.10. 10:00
Most-Souš - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, So 30.10. 10:00
Most-Souš - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, So 30.10. 10:00
Vyšehrad - Praga
4: ČD skupina C , So 30.10. 11:45
Vyšehrad - Praga
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 9 2 3 36:18 29
2. 14 8 4 2 29:17 28
3. 14 8 3 3 26:15 27
4. 14 7 3 4 29:30 24
5. 14 6 5 3 32:22 23
6. 14 5 7 2 23:17 22
7. 14 6 4 4 21:21 22
8. 14 6 3 5 30:20 21
9. 14 5 5 4 20:18 20
10. 14 6 2 6 19:18 20
11. 14 6 2 6 25:28 20
12. 14 3 5 6 21:26 14
13. 14 3 2 9 15:26 11
14. 14 3 1 10 16:38 10
15. 14 2 3 9 18:27 9
16. 14 2 3 9 16:35 9