vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
15706
Návštěvy:
0/
1
mistrovská soutěž
muži
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský krajský přebor
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Moravskoslezský kraj
Krajský přebor
I.A třída skupina A
I.A třída skupina B
I.B třída skupina A
I.B třída skupina B
I.B třída skupina C
I.B třída skupina D
Věkové kategorie
Muži
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Starší žáci U-15
Mladší žáci U-13
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
všechny týmy
Čeladná
Hlubina
Petřvald n.M.
Český Těšín
Jakubčovice
Břidličná
Pustá Polom
Krnov
Háj ve Slezsku
Loko Petrovice
Kobeřice
Oldřišov
Brušperk
Dolní Datyně
Orlová
Řepiště
všechny hráče
brankáře
obránce
záložníky
útočníky
trenéry
aktuální sezona
všechny sezony
P
Hráč
Tým
Z
MIN
G
A
P
V
ŽK
ČK
ZN
Z
R. Wirth
Kobeřice
24
1996
1
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Hanusek
Orlová
25
1538
1
0
0
1
2
0
0.00
O
D. Fojtík
Brušperk
26
2233
1
0
0
0
5
0
0.00
O
J. Lampa
Háj ve Slezsku
25
1487
1
0
0
0
2
0
0.00
O
M. Schlischka
Kobeřice
21
1224
1
0
0
0
3
0
0.00
O
Š. Plhák
Pustá Polom
25
1852
1
0
0
0
2
0
0.00
O
K. Strakoš
Oldřišov
21
1329
1
0
0
0
2
0
0.00
O
D. Schlossarek
Pustá Polom
2
47
1
0
0
0
0
0
0.00
Z
O. Dvořák
Brušperk
25
2105
1
0
0
0
6
0
0.00
O
R. Kuděla
Pustá Polom
27
2197
1
0
0
0
1
0
0.00
O
M. Hlobík
Hlubina
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Kisza
Dolní Datyně
1
27
0
0
0
0
0
0
0.00
B
R. Vidlička
Čeladná
2
135
0
0
0
0
0
0
0.00
Z
D. Staff
Jakubčovice
20
1027
0
0
0
0
5
0
0.00
B
D. Matěj
Hlubina
6
540
0
0
0
0
0
0
0.00
O
H. Varyš
Krnov
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
M. Michalík
Dolní Datyně
1
15
0
0
0
0
0
0
0.00
O
B. Dočkal
Krnov
3
43
0
0
0
0
1
0
0.00
O
M. Kuchař
Brušperk
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
R. Klein
Loko Petrovice
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Ballok
Oldřišov
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
T. Kaduch
Dolní Datyně
1
81
0
0
0
0
1
0
0.00
B
M. Genčur
Krnov
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
T. Fendrich
Petřvald n.M.
8
276
0
0
0
0
4
0
0.00
O
D. Hutník
Petřvald n.M.
6
436
0
0
0
0
0
0
0.00
O
F. Adamčík
Čeladná
23
1343
0
0
0
0
1
0
0.00
O
R. Šinagl
Petřvald n.M.
2
11
0
0
0
0
0
0
0.00
Z
D. Cienciala
Dolní Datyně
1
69
0
0
0
0
0
0
0.00
O
R. Pištěk
Dolní Datyně
7
443
0
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Koval
Krnov
1
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Kostura
Loko Petrovice
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
D. Klimša
Brušperk
20
1125
0
0
0
0
7
0
0.00
O
M. Legorský
Brušperk
2
27
0
0
0
0
0
0
0.00
B
M. Nerud
Hlubina
2
180
0
0
0
0
0
0
0.00
O
E. Nitka
Brušperk
26
2097
0
0
0
0
3
1
0.00
O
J. Ranocha
Brušperk
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
D. Foldyna
Čeladná
2
147
0
0
0
0
1
1
0.00
O
I. Harazim
Kobeřice
1
4
0
0
0
0
0
0
0.00
O
F. Kaštovský
Břidličná
5
220
0
0
0
0
0
0
0.00
O
L. Pavlíček
Oldřišov
21
1665
0
0
0
0
2
0
0.00
O
P. Smělík
Čeladná
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
M. Červeňák
Petřvald n.M.
4
299
0
0
0
0
0
0
0.00
O
D. Vícha
Dolní Datyně
2
108
0
0
0
0
0
0
0.00
B
R. Jaška
Dolní Datyně
11
990
0
0
0
0
2
0
0.00
O
L. Stebel
Dolní Datyně
10
647
0
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Kanovský
Dolní Datyně
11
605
0
0
0
0
2
0
0.00
O
R. Baláž
Dolní Datyně
11
922
0
0
0
1
2
0
0.00
O
J. Motloch
Orlová
2
18
0
0
0
0
0
0
0.00
B
F. Suchý
Petřvald n.M.
0
0
0
0
0
0
0
0
0.00
O
L. Zetek
Loko Petrovice
6
355
0
0
0
0
0
0
0.00
předchozí
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
další
Správce soutěže:
Marek Koraba
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž