vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
16035
Návštěvy:
0/
1
mistrovská soutěž
muži
Praha
II. třída skupina C - Praha
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Praha
Pražský přebor
I.A třída skupina A
I.A třída skupina B
I.B třída skupina A
I.B třída skupina B
II. třída skupina A
II. třída skupina B
II. třída skupina C
III. třída skupina A
III. třída skupina B
III. třída skupina C
Věkové kategorie
Muži
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Starší žáci U-15
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
všechny týmy
Štěrboholy
Čechie Uhřiněves
SK Nusle
Šeberov
D. Měcholupy
Praga
Benice
AFK Malešice
Union Vršovice
Dukla JM
Dubeč
Stodůlky
všechny hráče
brankáře
obránce
záložníky
útočníky
trenéry
aktuální sezona
všechny sezony
P
Hráč
Tým
Z
MIN
G
A
P
V
ŽK
ČK
ZN
O
J. Toman
SK Nusle
18
1516
34
0
0
0
2
0
0.00
O
J. Šimon
Benice
22
1979
18
0
0
0
3
0
0.00
O
M. Ferenc
Praga
21
1806
17
0
0
0
3
0
0.00
O
J. Rákosník
Čechie Uhřiněves
20
1274
15
0
0
0
0
0
0.00
O
V. Kalfař
SK Nusle
17
1443
12
0
0
0
6
0
0.00
O
J. Růžička
Stodůlky
6
415
9
0
0
0
0
0
0.00
O
O. Procházka
Čechie Uhřiněves
14
563
8
0
0
0
1
0
0.00
Z
M. Michálek
Benice
19
1710
8
0
1
0
3
0
0.00
O
L. Gill
Dukla JM
10
900
7
0
0
0
0
0
0.00
Z
P. Charamza
Štěrboholy
20
1696
7
0
0
0
3
1
0.00
O
A. Jovič
Stodůlky
18
1598
7
0
1
0
3
0
0.00
O
T. Procházka
D. Měcholupy
19
1710
7
0
1
0
2
0
0.00
O
J. Hendrich
Šeberov
22
1980
7
0
3
0
2
0
0.00
O
T. Laho
Dukla JM
21
1890
7
0
0
0
1
0
0.00
B
S. Budínský
Dukla JM
14
1166
7
0
0
0
2
1
0.00
O
O. Mráček
D. Měcholupy
21
1519
7
0
0
0
5
0
0.00
O
L. Burian
AFK Malešice
15
1139
7
0
0
0
0
0
0.00
O
F. Sobota
Čechie Uhřiněves
11
690
7
0
0
0
0
0
0.00
O
R. Seniv
Čechie Uhřiněves
10
652
7
0
0
0
0
0
0.00
Z
O. Rogozinský
Benice
17
1530
7
0
0
0
2
0
0.00
O
F. Kučera
Šeberov
8
704
7
0
0
0
1
0
0.00
O
R. Havránek
Praga
10
808
6
0
0
0
1
0
0.00
Z
J. Rajniš
D. Měcholupy
21
1868
6
0
0
0
0
0
0.00
U
M. Bareš
Union Vršovice
15
1072
6
0
0
0
0
0
0.00
Z
P. Růžička
Dukla JM
18
983
6
0
0
0
1
0
0.00
O
J. Hlava
Čechie Uhřiněves
20
1630
6
0
3
0
1
0
0.00
O
J. Přída
Praga
16
909
6
0
2
0
2
0
0.00
O
Š. Chládek
Štěrboholy
16
1362
6
0
0
0
2
0
0.00
O
T. Vlasák
Benice
18
1553
6
0
2
0
1
0
0.00
O
J. Pátek
Dubeč
8
665
5
0
0
0
3
1
0.00
O
T. Voborský
Praga
18
1620
5
0
0
0
0
0
0.00
Z
L. Adámek
Union Vršovice
4
346
5
0
2
0
1
0
0.00
O
S. Benda
Praga
17
1392
5
0
0
0
1
0
0.00
O
M. Vostárek
Dukla JM
18
1316
5
0
0
0
0
0
0.00
O
M. Zukal
Union Vršovice
20
1733
5
0
2
0
3
0
0.00
O
A. Plášek
Dubeč
5
377
4
0
0
0
0
0
0.00
O
A. Divin
AFK Malešice
17
1439
4
0
0
0
1
0
0.00
O
M. Hlaváček
Štěrboholy
12
830
4
0
1
0
0
0
0.00
O
P. Kurka
Čechie Uhřiněves
9
669
4
0
0
0
1
0
0.00
Z
R. Klossovski
Union Vršovice
19
1567
4
0
0
0
0
0
0.00
O
F. Augustýn
Dubeč
8
622
4
0
0
0
3
1
0.00
O
I. Ostolosh
AFK Malešice
10
855
4
0
0
0
2
0
0.00
O
I. Kopchyk
D. Měcholupy
18
1345
3
0
0
0
0
0
0.00
O
J. Hottek
AFK Malešice
6
540
3
0
1
0
0
0
0.00
O
M. Švehla
Štěrboholy
4
360
3
0
1
0
1
0
0.00
O
L. Kosmata
D. Měcholupy
19
1501
3
0
0
0
8
0
0.00
O
M. Dupal
Praga
6
368
3
0
0
0
0
0
0.00
O
M. Prel
D. Měcholupy
13
686
3
0
0
0
0
0
0.00
O
V. Růžička
Dukla JM
19
1710
3
0
0
0
1
0
0.00
O
J. Soudil
SK Nusle
20
1799
3
0
0
0
1
0
0.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
další
Správce soutěže:
kebi 72 Brušp
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž