TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
2.liga západ - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Ne 22.03. 2015 13:00 Kobra Praha 4:3 Tábor
Út 24.03. 2015 18:00 Tábor7:1 Kobra Praha
Čt 26.03. 2015 18:00 Kobra Praha 4:5 pp Tábor
So 28.03. 2015 18:00 Tábor2:3 Kobra Praha
Po 30.03. 2015 18:00 Kobra Praha 4:5 np Tábor
Semifinále; HC Kobra Praha - HC Tábor 2:3
Ne 22.03. 2015 17:30 Sokolov7:2 Jablonec n.Nisou
Út 24.03. 2015 18:00 Jablonec n.Nisou5:6 np Sokolov
Čt 26.03. 2015 18:00 Sokolov2:0 Jablonec n.Nisou
Semifinále; HC Baník Sokolov - HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:0
St 11.03. 2015 18:07 Kolín3:4 pp Jablonec n.Nisou
Pá 13.03. 2015 18:00 Jablonec n.Nisou6:4 Kolín
Ne 15.03. 2015 17:07 Kolín1:2 Jablonec n.Nisou
Čtvrtfinále; SC Kolín - HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:3
St 11.03. 2015 18:00 Tábor5:4 Žďár nad Sázavou
Pá 13.03. 2015 18:00 Žďár nad Sázavou1:4 Tábor
Ne 15.03. 2015 18:00 Tábor3:2 Žďár nad Sázavou
Čtvrtfinále; HC Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou 3:0
St 11.03. 2015 18:00 Kobra Praha 2:3 pp Děčín
Pá 13.03. 2015 18:00 Děčín2:3 pp Kobra Praha
Ne 15.03. 2015 18:00 Kobra Praha 3:1 Děčín
Út 17.03. 2015 18:00 Děčín6:5 pp Kobra Praha
Čt 19.03. 2015 18:00 Kobra Praha 5:1 Děčín
Čtvrtfinále; HC Kobra Praha - HC Děčín 3:2
St 11.03. 2015 18:00 Sokolov7:2 Bílina
Pá 13.03. 2015 18:00 Bílina5:3 Sokolov
Ne 15.03. 2015 17:30 Sokolov7:1 Bílina
Út 17.03. 2015 18:00 Bílina2:3 Sokolov
Čtvrtfinále; HC Baník Sokolov - HC Draci Bílina 3:1
So 28.02. 2015 17:30 Sokolov4:2 Klášterec n.Ohří
Po 02.03. 2015 18:00 Klášterec n.Ohří0:3 Sokolov
St 04.03. 2015 18:00 Sokolov7:1 Klášterec n.Ohří
Osmifinále; HC Baník Sokolov - HC Klášterec nad Ohří 3:0
So 28.02. 2015 18:00 Kobra Praha 4:1 Jindřichův Hradec
Po 02.03. 2015 18:00 Jindřichův Hradec3:6 Kobra Praha
St 04.03. 2015 18:00 Kobra Praha 9:1 Jindřichův Hradec
Osmifinále; HC Kobra Praha - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:0
So 28.02. 2015 18:00 Tábor7:1 Trutnov
Po 02.03. 2015 18:00 Trutnov2:3 pp Tábor
St 04.03. 2015 18:00 Tábor6:1 Trutnov
Osmifinále; HC Tábor - HC Trutnov 3:0
So 28.02. 2015 17:07 Kolín6:4 Mor. Budějovice
Po 02.03. 2015 18:00 Mor. Budějovice0:5 Kolín
St 04.03. 2015 18:07 Kolín4:3 Mor. Budějovice
Osmifinále; SC Kolín - HC Moravské Budějovice 2005 3:0
So 28.02. 2015 18:00 Vrchlabí0:5 k Bílina
Po 02.03. 2015 18:00 Bílina5:2 Vrchlabí
St 04.03. 2015 18:00 Vrchlabí0:5 k Bílina
Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - HC Draci Bílina 0:3
So 28.02. 2015 18:00 Jablonec n.Nisou4:2 Pelhřimov
Po 02.03. 2015 18:00 Pelhřimov3:5 Jablonec n.Nisou
St 04.03. 2015 18:00 Jablonec n.Nisou1:4 Pelhřimov
Pá 06.03. 2015 18:00 Pelhřimov2:3 Jablonec n.Nisou
Osmifinále; HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Lední medvědi Pelhřimov 3:1
So 28.02. 2015 17:30 Žďár nad Sázavou7:2 Řisuty
Po 02.03. 2015 18:00 Řisuty0:3 Žďár nad Sázavou
St 04.03. 2015 18:00 Žďár nad Sázavou7:0 Řisuty
Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - TJ HC Řisuty 3:0
So 28.02. 2015 17:00 Nymburk5:1 Děčín
Po 02.03. 2015 18:00 Děčín4:2 Nymburk
St 04.03. 2015 18:00 Děčín4:1 Nymburk
Pá 06.03. 2015 18:00 Nymburk1:3 Děčín
Osmifinále; HC Děčín - NED Hockey Nymburk 3:1
Fotogalerie z utkání:
http://gimax.rajce.idnes.cz/2015-03-26_-_2.liga_-_HC_Kobra_Praha_-_HC_Tabor/
Fotogalerie z utkání:
http://gimax.rajce.idnes.cz/2015-03-22_-_2.liga_-_HC_Kobra_Praha_-_HC_Tabor/
Archiv článků
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE