TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
2.liga Západ - play off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Po 17.03. 2014 18:00 Tábor2:3 Kolín
St 19.03. 2014 18:07 Kolín3:2 Tábor
Pá 21.03. 2014 18:00 Tábor3:0 Kolín
Ne 23.03. 2014 17:07 Kolín4:3 pp Tábor
Semifinále; Hockey Club Tábor - SC Kolín, 1:3
Po 17.03. 2014 18:00 Sokolov3:0 Žďár nad Sázavou
St 19.03. 2014 18:00 Žďár nad Sázavou2:4 Sokolov
Pá 21.03. 2014 18:00 Sokolov4:1 Žďár nad Sázavou
Semifinále; HC Baník Sokolov - SKLH Žďár nad Sázavou, 3:0
Pá 07.03. 2014 18:07 Kolín3:0 Mor. Budějovice
Ne 09.03. 2014 18:00 Mor. Budějovice2:3 Kolín
Út 11.03. 2014 18:07 Kolín4:5 np Mor. Budějovice
Čt 13.03. 2014 18:00 Mor. Budějovice3:4 np Kolín
Čtvrfinále; SC Kolín - HC Moravské Budějovice 2005, 3:1
Pá 07.03. 2014 18:00 Žďár nad Sázavou7:2 Vrchlabí
Ne 09.03. 2014 18:00 Vrchlabí4:5 pp Žďár nad Sázavou
Út 11.03. 2014 18:00 Žďár nad Sázavou4:1 Vrchlabí
Čtvrfinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Stadion Vrchlabí, 3:0
Pá 07.03. 2014 18:00 Tábor3:2 Pelhřimov
Ne 09.03. 2014 17:00 Pelhřimov1:4 Tábor
Út 11.03. 2014 18:00 Tábor9:3 Pelhřimov
Čtvrtfinále; Hockey Club Tábor - HC Lední Medvědi Pelhřimov, 3:0
Pá 07.03. 2014 18:00 Sokolov2:0 Klášterec n.Ohří
Ne 09.03. 2014 17:00 Klášterec n.Ohří1:7 Sokolov
Út 11.03. 2014 18:00 Sokolov4:2 Klášterec n.Ohří
Čtvrtfinále; HC Baník Sokolov - HC Klášterec nad Ohří, 3:0
Út 25.02. 2014 18:00 Mor. Budějovice4:3 Nymburk
Čt 27.02. 2014 18:00 Nymburk2:4 Mor. Budějovice
So 01.03. 2014 18:00 Mor. Budějovice1:4 Nymburk
Po 03.03. 2014 18:00 Nymburk4:3 Mor. Budějovice
St 05.03. 2014 18:00 Mor. Budějovice3:2 Nymburk
Osmifinále; HC Mor. Budějovice 2005 - NED Hockey Nymburk, 3:2
Út 25.02. 2014 18:00 Kobra Praha 1:3 Klášterec n.Ohří
Čt 27.02. 2014 18:00 Klášterec n.Ohří7:2 Kobra Praha
So 01.03. 2014 18:00 Kobra Praha 4:3 Klášterec n.Ohří
Po 03.03. 2014 18:00 Klášterec n.Ohří2:5 Kobra Praha
St 05.03. 2014 18:00 Kobra Praha 4:5 np Klášterec n.Ohří
Osmifinále; HC Kobra Praha - HC Klášterec nad Ohří, 2:3
Út 25.02. 2014 18:00 Žďár nad Sázavou2:3 Děčín
Čt 27.02. 2014 18:00 Děčín1:3 Žďár nad Sázavou
So 01.03. 2014 17:30 Žďár nad Sázavou6:2 Děčín
Po 03.03. 2014 18:00 Děčín4:2 Žďár nad Sázavou
St 05.03. 2014 18:00 Žďár nad Sázavou5:1 Děčín
Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Děčín, 3:2
Út 25.02. 2014 18:00 Pelhřimov6:5 Jablonec n.Nisou
Čt 27.02. 2014 18:00 Jablonec n.Nisou6:4 Pelhřimov
So 01.03. 2014 18:00 Pelhřimov5:3 Jablonec n.Nisou
Po 03.03. 2014 18:00 Jablonec n.Nisou5:1 Pelhřimov
St 05.03. 2014 18:00 Pelhřimov5:3 Jablonec n.Nisou
Osmifinále; HC L. Medvědi Pelhřimov - HC Vlci Jablonec n./N., 3:2
Út 25.02. 2014 18:00 Vrchlabí5:2 Řisuty
Čt 27.02. 2014 18:00 Řisuty6:5 Vrchlabí
So 01.03. 2014 18:00 Vrchlabí5:2 Řisuty
Po 03.03. 2014 18:00 Řisuty2:3 Vrchlabí
Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - HC Řisuty, 3:1
Út 25.02. 2014 18:07 Kolín4:1 Jindřichův Hradec
Čt 27.02. 2014 18:00 Jindřichův Hradec2:3 Kolín
So 01.03. 2014 17:07 Kolín5:2 Jindřichův Hradec
Osmifinále; SC Kolín - KLH Vajgar Jindřichův Hradec, 3:0
Út 25.02. 2014 18:00 Tábor8:3 Klatovy
Čt 27.02. 2014 18:00 Klatovy4:5 Tábor
So 01.03. 2014 18:00 Tábor6:1 Klatovy
Osmifinále; Hockey Club Tábor - SHC Klatovy, 3:0
Út 25.02. 2014 18:00 Sokolov7:3 Bílina
Čt 27.02. 2014 18:00 Bílina2:4 Sokolov
So 01.03. 2014 17:30 Sokolov7:1 Bílina
Osmifinále; HC Baník Sokolov - HC Draci město Bílina, 3:0
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE