14.
FK Hředle
26 4 1 21 53:127 13 -26
Tabulka
Branky : 9.min Radek Šlancar ( 1 : 0 ), 10.min Jakub Kapitán ( 2 : 0 ), 14.min Petr Vevera ( 3 : 0 ), 22.min Jakub Hadáček ( 4 : 0 ), 42.min Jakub Hadáček ( 5 : 0 ), 72.min Petr Vevera ( 6 : 0 ), 90.min Jan Šveněk ( 7 : 0 ) Žluté karty : 68.min Kryštof Ježek, 80.min Tomáš Juráček Červené karty : Rozhodčí : Karel Vyhnal - Michal Zrůbek ( laik ), Petr Alberovský ( laik ) Diváků : 20 sestava SK Roztoky : Řepa - Mibelli, Maršík, Vevera, Seidl, Juráček, Ježek, Šlancar, Hadáček, Kapitán, Houška ( 55.min Šveněk ) trenér : Milan Zrůbek sestava FK Hředle : Jizba - Pichnarčík, Kozemský, Sadílek, P. Bradáč - Holý, Ilberg, Sladkovský, Dekoj ( 46.min Čuda ) - Klain, M. Bradáč trenér : Jan Sklenář První zápas v jarní části na hřišti soupeře, první zápas na přírodní trávě. Opět problémy se sestavou i s herním projevem to vše se odrazilo ve výsledku, který jednoznačně hovoří pro domácí tým z Roztok. Hned od první minuty bylo jasné, že absence Slámy, Vitnera, Alberovského, Tupého a Schölera bude více než citelná. Roztočtí se do našeho týmu zakousli od prvních sekund a již ve druhé minutě trefil míč do zad na brankové čáře Kozemského, jehož záda tak zabránila domácím ve skórovaní. V dalších třech Do druhé půle udělali domácí změnu. Brankář Řepa šel do pole a na jeho místo se postavil Kapitán. I hosté udělali několik změn v sestavě, hlavně co se týče postů a Dekoje vystřídal Čuda. Tlak domácích již nebyl tak drtivý, i když nastřelené břevno a tyč v první čtvrthodince druhé půle o tom nesvědčí. -Cam- Hlasy po utkání : J. Sklenář. : Skoro to vypadá, jak když chlapci zapomněli hrát fotbal. K tomu připočtu nezodpovědnost některých hráčů jak v docházce tak na hřišti v plnění pokynů a výsledek tak dostává zcela jasný obraz. Navíc nás čeká ve středu cesta na Kablovku a to nevěstí zrovna lehký zápas. Je potřeba, aby si c
V posledním podzimním zápase zajížděl dorost do Mělníka, poměřit síly s místním FK Pšovka a cílem navázat na solidní výkon z minulého kola na Tatranu. O tom, že všechny body zůstaly nakonec v Mělníce rozhodla deset minut před koncem hrubá chyba obránce Kozemského. Úvod utkání začal z obou stran opatrnou hrou, ve které měli trochu více ze hry i díky držení míče hosté ze Hředel. Domácí o sobě dali poprvé vědět v 8 minutě, kdy skákavou střelu domácího hráče vyrazil Tupý na rohový kop. I nadále se hra odehrávala mezi šestnáctkami bez vyraznějších akcí. Obou týmům Druhý poločas se nesl ve zvýšené aktivitě hostujícího týmu Domácí však pozorně bránili a svého soupeře nepouštěli k žádným nebezpěčným akcím. Až po hodině hry vysunul Sláma Vitnera, ten se kličkou zbavil svého protihráče a postupoval sám na branku. Na hranici pokutového území přišla záchraná brzda v -Cam- Hlasy po utkání : J. Sklenář. : Dnes to bylo hodně smolné utkání. I když jsme nehráli v prvním poločase vůbec zle, prohráli jsme ho o dvě branky. Ve druhém poločase dokážeme srovnat, aby přišli další neskutečné individuální chyby a my si tak neodvezli ani bod. Co se týče dvou penaltových zákroků. Při prvním nemůžu pře
Ve třináctém kole zajížděl dorost na hřiště třetího týmu tabulky Tatranu Rakovník. Po neskutečně špatných výkonech v posledních dvou kolech, se dalo čekat, kolik branek dorost inkasuje. Solidní výkon dorostenců, zvláště ve druhém poločase žádný výrazný debakl nepřipustil. Úvod utkání začal z obou stran oťukáváním. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu a pustit soupeře do brankové příležitosti. Obě mužstva se snažila kombinovat, v čemž měli mírně navrh domácí borci. Na konci úvodní desetiminutovky, však přišel smrtící útok domácích. Křídelní akce domácích hráčů po pravDo druhého poločasu udělali hosté dvě změny v sestavě a hlavně nastala změna v herním projevu. Netradiční stoper Sláma začal z pozice stopera dirigovat tým podle zelenobílých not. Zlepšený pohyb, přesnější přihrávka a vůle poprat se s výsledkem, znamenala, že hosté se stali domácímu týmu naprosto vyr -Cam- Hlasy po utkání : J. Sklenář. : Z dnešního zápasu jsem měl docela strach. Naštěstí jsme nenavazali na tragické výkony a předvedli dnes solidní výkon. Výkon z druhého poločasu bych možná i ohodnotil jako nejlepší podzimní výkon týmu. Dnes musím pochválit Honzu Slámu a Jirku Sadílka, kteří odehráli velmi dobrý zápas, al