TJ Sokol Řepy
26 2 5 19 23:61 11 -28
Tabulka
MUŽI A: Sokol Řepy - AFK Slavoj Podolí B 2:4 (2:1)
Našemu mužstvu se bohužel nedaří, tentokráte jsme zaspali začátky obou poločasů a ve druhém zcela propadli v obranné hře. Z prvního útoku hostí jsme dostali první gól, když jsme udělali „cestu“ na naší levé straně, 0:1. Poté jsme soupeře přece jen začali přehrávat a zatlačili ho před jeho branku. Ve Bohužel k lepšímu výsledku nepomohla ani hráčská schůze, která proběhla před čtvrtečním tréninkem. Velice oceňujeme, že se jí zúčastnili všichni hráči kádru !!!! Sestava: Rosenbaum – Kaiser, Klíma, Tumpach , Chládek – Červenka, Michna, Pechr (69 Zdanovec), Zita (82 Vlasák) – Koblic, Plevka (76 Horák)
MUŽI A: Sokol Lipence - Sokol Řepy 3:0 (0:0)
7. kolo I. B třídy, 7. 10. 2012, 16.00 - hř. Lipence, tráva Sestava Sokola Řepy: Rosenbaum - Kaiser (72 Budínský), Tumpach, Klíma, Lhotka - Horák (58 Zita), Pecha, Michna, Koblic - Pechr (70 Plevka), Chládek Na střídání připraven: Červenka, NB Zdanovec Rozhodčí: DUŠEK Filip, Zatkal Dalibor, Plzák Jakub Delegát PFS: NOVOTNÝ Josef ŽK: 2:5 ČK: 0 - Lhotka (63) Chtěli jsme domácí tým překvapit hrou v rozestaverní 4-3-3, což se nám v prvním poločase vcelku dařilo. Vypracovali jsme si 2 dobré gólové příležitosti. Chládek nepřehodil brankáře a Pechr vystřelil vedle branky. Nemáme ve zvyku si stěžovat na rozhodčí. Zdálo se nám ale, že faul na Pechra, který už uros
MUŽI A: Sokol Řepy - Slavoj Suchdol 0:2 (0:1)
6. kolo I. B třídy, 28. 9. 2012, 16.30 - hř. Řepy, tráva Sestava Sokola Řepy: Rosenbaum - Kaiser, Klíma L., Tumpach (46. Budínský), Lhotka - Zita (78. Horák), Michna, Pecha, Koblic - Plevka, Chládek (59. Pechr) Na střídání připraveni: Červenka, NB Zdanovec Rozhodčí: POUSTKA Vendelín, Burda Tomáš, Konvalinka Jiří Delegát PFS: nedelegován ŽK: 0 - 1 ČK: 0 - 0 Nedaří se, nedaří. V poli soupeře ještě přehráváme, ale do brankové příležitosti se dostáváme strašně těžko, o střelbě ani nemluvě. První branku jsme dostali po chybě Michny, který ve středu hřiště ztratil při kličce míč a soupeř výborně sehrál rychlý protiútok, 0:1. Při druhé brance jsme nepokryli sros