TJ Libice nad Cidlinou B
24 6 4 14 36:69 22 -14
Tabulka
Záhornice - Sány
V posledním zápase podzimu jsme přivítali lídra naší skupiny - Sány. Před zápasem jsme si řekli, jak bychom měli k zápasu přistoupit a mužstvo pokyny dodrželo do detailu. Výborný kompaktní kolektivní výkon s vynikajícími individuelními výkony. Dostali jsme se do vedení po výborné akci Šafránka a doráPokud se ohlédneme za podzimní půl sezonou, myslím, že se nemáme za co stydět. Druhé místo v tabulce (i když velmi těsné), a výborné výkony v zápasech s Hradčanami, Sány, druhý poločas v Žehuni, první poločas v Pátku a Libici. Škoda propadáku s Křečkovem a druhé půle v Libici. Mohlo být o 6 bodů víceCo se týče zimní přípravy, vše má ve své režii Jirka Michálek, má plánované sobotní výběhy okolo ,,Jakuba". Kdo má zájem domluvte se s ním. Přípravu v hale ve Slovči nechám na hráčích. Loni jsem měl snahu udělat nějakou fyzickou přípravu (kruhový tréning), ale nesetkalo se to s náležitou odezvouÚdajně by se měl vrátit Vlasta Fuchs, bylo by to výborné, ale bude mít honičku dostat se zpátky do základu. AŤ si nemyslí, že ho okmžitě vyměním za hráče, kteří dřeli celý podzim. Názor na Marcela Mráze : asi si už od fotbalu odpočinul dost, mám dojem, že by si rád zahrál. Všechno má ve svých rukou. Fotbalově by nám určitě pomohl, ale musel by změnit přístup ke spoluhráčům. Pakliže sám přijde a kabina řekne ano, nemám námitky k jeho návratu : Marceli, chce to trochu pokory a nTo je asi vše, chlapci odpočiňte si, ať jste na jaře v plné síle. Doufám, že nás nepotká takový kolaps jako loni. Přeji všem klidné a pohodové Vánoce, moc se nepřejídejte a případná kila navíc choďte vyběhat k ,,Jakubu". Přeji hezký den Jan Frohna
Žehuň - Záhornice
Do zápasu jsme nastoupili v ideální sestavě, ale nebylo to znát. Bojácní nesoustředění, soupeř vyhrával všechny osobní souboje, v útoku byl rychlejší, důraznější. Dostali jsme první branku, jako už klasicky po nedorozumění: brankář - stopeři a útočník to v pohodě dokopne do brány. Ve druhé části prvn Sled branek : 1:1 Michálek z trestného kopu. 1:2 po sérii rohů Martin Šafránek, roh na přední tyč kam si naběhl Janouch a před gólmanem tečoval hlavou míč do sítě. 1:3 ideální vysunutí Jelínka Michálkem. Péťa postoupil až do trestného území a propálil obránce i golmana. Konečně jsi se trefil ty můj kluku. 1:4 opět finální přihrávka od Jirky na Martina Šafránka a ten s klidem zasunul. 1:5 signál při trestném kopu, místo centru rozehrávka po zemi Michálek-Šafránek, klička brankáři a gól do prázdné branky. Ve druhém poločase to byl vynikající výkon a proto i hráči kterým se v prvním poločase tolik nedařilo ( Seňko, Hak ) zaslouží velkou pochvalu! U Petra Šmejkala - 2 je asi nějaký psychický blok, že se bojí říci si o malou domů. Potom zbytečně ztrácíme míče a stojí hodně sil je zase vybojovat. Jinak ch OBRANA ve složení : Jansta - 1, Lízner - 1, Svíčka - 1, Seňko - 2, v pohodě, rozehrávka po zemi přes záložníky, tak by to mělo vypadat! ZÁLOHA : Hak - 2, Michálek - 1, Jeřábek - 1, Jelínek - 1, hlavně ve druhé půli přehrála soupeře ve středu hřiště, finální přihrávky na útočníky přesné, Jelínek, Michálek vstřelili góly, naprosto v pořádku. ÚTOK : Janouch - 1, Šafránek - 1, náběhy do volných prostorů velmi dobré, u Martina proměňování šancí výborné, u obou napadání rozehrávky obránců také v pořádku. Výborné výkony! U Luboše díky špatnému terénu některé přihrávky nepřesné. Příští zápas sobota, výkop v 13.30 s lídrem skupiny Sány. pakli-že zopakujeme výkon z druhého poločasu, mohl by to být velmi zajímavý zápas. S lepším soupeřem podáváme i my lepší výkony, tak věřím, že soupeře pořádně potrápíme viz Hradčany!!!!! Po zápase posezení na závěr sezony, všichni hráči jsou srdečně zváni. Přeji hezký den! Jan Frohna
Záhornice - Odřepsy B
Zápas, ve kterém výsledek vypadá jednoznačně, ale nebylo to až tak jednoduché. Prvních dvacet minut vyrovnané utkání, ve kterých jsme však inkasovali hodně smolný gól. Útočník hostí až na potřetí dorazil přes ruce brankáře balon do sítě. Po této brance jsme se zvedli a podařilo se vyrovnat. Martin ŠaKubíkovi Janstovi jsme asi našli místo pro něj jako dělané. Podle mne i diváků byl naším nejlepším hráčem. Dobré bránění, výborná rozehrávka přes zálohu. Na pravém beku si může i odpočinout a vydrží fyzicky po celý zápas. Radim Jeřábek dlouhodobě výborné výkony, spolehlivý, bez podstatných chyb, výborná fyzička. Oba střelci aktivní při nabíhání do volných prostorů, tentokrát výborné zakončení, tak by hra útočníků asi měla vypadat. Ve druhém poločase se o 100% zvedli výkony Michálka a Jelínka a bylo to velmi znát v útočné fázi. Takže dvě perličky v zápase : 4 góly během 6 minut a kontraverse mezi rozhodčími. To se vkaždém zápase nevidí, diváci spokojeni, ale tentokrát slabší návštěva. Další zápas od 14.00 v Žehuni. Těžký soupeř, v tabulce o bod za námi, doufám, že se projeví naše solidní forma a nějaký bod přivezeme. Přeji hezký den Jan Frohna