SK Slavia Velký Borek
30 3 1 26 40:138 10 -35
Tabulka
U-15: Kunice - Spartak Příbram 3:4 (1:2)
FK Kunice - Spartak Příbram 3:4 (1:2) Tuto sobotu jsme odehráli první mistrovské utkání jarní části (zápasy 16.kola byly pro nepříznivé podmínky přeloženy na 1.5.). Hřiště v Kunicích nebylo způsobilé k odehrání zápasu a tak jsme mužstvo Spartaku Příbram přivítali na našem tréninkovém hřišti v Hrusicích. Od prvních minut byl k vidění rychlý a důrazný boj na obou stranách hřiště. Z prvního gólu jsme se radovali v 15.minutě, když Honza Garček připravil tutovku pro Tomáše Richtra 1:0. Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat, v 19.minutě se hostujícímu týmu podařilo vyrovnat 1:1. V 25.minutě se znovu dostali hosté ke střele, kterou Honza Paule vyrazil, ale na následnou doráDruhý poločas začal opět lépe pro nás, hned v úvodní minutě poslal Filip Kopta dlouhý míč na Honzu Garčeka a ten se nemýlil – bylo vyrovnáno 2:2. Druhý poločas byl ovlivněn i dýchacími potížemi našich dvou hráčů – jeden z nich musel i na 25 minut opustit hrací plochu a protože na naší střídačce bylo Sestava FK Kunice: J.Paule – B.Bučková, F.Kopta, A.Rublič. – J.Kočí, L.Štěpánek – J.Hofta, F.Zoubek, J.Garček – T.Richtr, M.Schiffler Góly: Richtr T., Garček J., Hofta J. Asistence: 2 x Garček J., Kopta F. ŽK: --